• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pieniążki na święta

Zacheusz

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Może coś wiecie na temat dodatkowych pieniędzy na Święta??? N co można liczyć??? Czy jak zwykle konkretne pieniądze dostanie tylko kadra kierownicza i wierne- mierne przydupasy królika kształtujące pozytywny wizerunek Służby:)
 
690 zł brutto tzw trzyprocentówki na wniosek przełożonego plus do podziału od tych, którzy nie dostali może jakieś 800 brutto się uzbiera-i to by było na tyle-Wesołych Świąt.
 
690 zł brutto tzw trzyprocentówki na wniosek przełożonego plus do podziału od tych, którzy nie dostali może jakieś 800 brutto się uzbiera-i to by było na tyle-Wesołych Świąt.

690 zł brutto to wręcz powalająca kwota, odjąć 30 % (ZUS,podatek) zostaje 483 zł. Wielki szał i radość, nigdy w historii SC nie było takich "trzyprocentówek" na zakończenie roku.. Może na sztywnego śledzia z beczki i opłatek starczy.
 
upokarzające

690 zł brutto to wręcz powalająca kwota, odjąć 30 % (ZUS,podatek) zostaje 483 zł. Wielki szał i radość, nigdy w historii SC nie było takich "trzyprocentówek" na zakończenie roku.. Może na sztywnego śledzia z beczki i opłatek starczy.

120 euro na Święta dla funkcjonariuszy to żenada. Wszystkim Wesołych Świąt!!!
 
???

Jedyny temat na forum to - pieniądze i nic nierobienie oraz przekręty i lewe interesy - to jest upokarzające i żenadą dla ludzi tej formacji , ciągle im mało, jak mało to zmienić robotę na bardziej płatną.

gościu dlaczego obrażasz ludzi??? co to znaczy nic nierobienie i przekręty, jakieś lewe interesy. Człowiek uczciwie pracuje w tym bajzlu i przynajmniej Święta chciałby przeżyć normalnie. Jakoś pieniądze dla kadry kierowniczej były cały rok na nagrody nie wspomnę o kasie dla citesowego związkowca, a teraz ludziom ochłapy jakieś proponują; to że ktoś jest celnikiem nie oznacza że robi przekręty i lewe interesy; prawdziwa Europa w naszej instytucji, nowe standardy i w ogóle pełen Wersal, Ameryka; o soje trzeba w Sądzie walczyć:) kosmos, matrix to mało powiedziane- dupa -dupa zbita
 
HE, HE

a ja nie dostałem ani grosza, za rok też nic nie chcę
i już od dziś mogą mnie skoczyć,
będę podpadnięty na swoich zasadach !

będę im teraz przypominał co to jest system motywacyjny i pytał się dlaczego ze swoimi problemami przychodzą do mnie :)
swoją drogą dziwię się, że po wartościowaniu ludzie podkulili ogony :)
 
Jedyny temat na forum to - pieniądze i nic nierobienie oraz przekręty i lewe interesy - to jest upokarzające i żenadą dla ludzi tej formacji , ciągle im mało, jak mało to zmienić robotę na bardziej płatną.


Gadasz bzdury i tyle.Albo po prostu dużo zarabiasz.Mając na utrzymaniu żonę bez pracy i dwójkę dzieci trzeba liczyć się z każdym groszem.
Inna sprawa to nasza zaległa grusza z 2010.Podobno już 400 osób złożyło pozwy.Sprawy maja na 100% wygrane.Oj będzie się działo.
 
Przemyśl wypłacił 900 z groszami,może i niektórzy politycznie poprawniejsi i więcej,jeszcze rok do wyborów,PIS nam prawdę powie po wyborach,dlaczego wygra PIS? przez emerytury,czyli macie rok pieprzenia o niczym powodzenia.
 
Back
Do góry