• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kadra kierownicza w IC Rzepin

A była (i w sumie nadal jest) piękna okazja, żeby rozpędzić to TWA - czyli Towarzystwo Wzajemnej Adoracji (alternatywnie: Wspierania Arnolda).
 
...................................................................
 
Ostatnia edycja:
pachnie , a wlasciwie śmierdzi paragrafami ta Twoja kolego wypowiedź
pozostaje życzyć jedynie powodzenia
bo słychać, że będzie Ci potrzebne

RICOH chyba sie zagalopowałeś, powinieneś zauważyć że jest to usystematyzowanie tego co zostało już napisane lub napisame i usunięte.
Jednak jest to walka obosiecznym mieczem, w celu sprawdzenia poruszonych info pewne służby bedą musiały wejść do instytucji by rzetelnie zbadać te informacje. Władze mamy jaką mamy a służby są już PISowskie . SSC też bedzie musiał sprawdzić sytuację.
Widać jesteś aktywnym związkowcem który osiągnął co zamierzał i znalazłeś się w SENT, jednak bardziej twoje wypowiedzi śmierdzą paragrafem z urzedu.
POZNAŃ -Minister Banaś stwierdził, że żadna z nas służba mundurowa- mundury ubieramy tylko od święta. Ciekawe czy wie kiedy te święta wypadają. Od pilnowania granicy, bezpieczeństwa państwa i obywateli UE jest służba mundurowa - SG. Główny inspektor kontroli skarbowej zapewnił, że UKSy w całości przejdą do UCS, a docelowa liczebność funkcjonariuszy jest ustalona. Min Szałamacha obiecał, że projekt ustaw będzie można poczytać ze stron sejmu, gdy wpłynie do laski. Podwyżki są w trakcie konsultacji.
Cytat Napisał rozważna Zobacz post
i jak nastroje po takich słowach?
RICOH
na pewno są optymalne te nastroje
rozpier... naszą służbę i tyle

"mundur od święta" - kurw... co za debill
 
Ostatnia edycja:
władza przez tą reformę doprowadza nas do granic wytrzymałości.....wieloletni współpracownicy kłócą się między sobą.....ciągły stres i niepewność to codzienność....donosy, plotki, oskarżenia walka o stołki i mundur......kiedy to się skończy?czy będziemy jeszcze w stanie ze sobą współpracować po tym co z nami wszystkimi robią????..............
 
Ja owszem. Mam parę pomysłów wspieranie podmiotów w ich nierównych stosunkach z urzędem. No oczywiście jak nie przyjmę oferty i zakończę ten rozdział życia.
 
Ja owszem. Mam parę pomysłów wspieranie podmiotów w ich nierównych stosunkach z urzędem. No oczywiście jak nie przyjmę oferty i zakończę ten rozdział życia.

nie mówię, że na pewno ale większość z NAS przejdzie na ciemną stronę mocy.........taka prawda. Z czegoś trzeba żyć.....
 
Rozmawiając z ludźmi w mojej IC co drugi uzależnia swoją dalszą karierę od otrzymanej propozycji....co niektórzy mówią że nie pozwolą aby siłą zdjąć z nich mundur.....inni że pojadą na zachód do pracy, gdzie 5 lat porobi i będzie miał emeryturę niemiecką socjalną wyższą niż z ZUSU po 40 latach pracy.....dla mnie to co się dzieje jest straszne......a co będzie dalej?Jedni odejdą a co z tymi co zdecydują się zostać....jedni w mundurze inni w cywilu....kolejny podział jaki nas czeka to wysokość uposażenia/pracy....mówi się że mamy mieć to co mamy....a co z tymi co im zmieniono stanowiska?też im zostawią.......w tej całej sytuacji w jakiej jesteśmy jest za dużo niepewności i znaków zapytania....i jak tu podjąć decyzję?....
 
Rozmawiając z ludźmi w mojej IC co drugi uzależnia swoją dalszą karierę od otrzymanej propozycji....co niektórzy mówią że nie pozwolą aby siłą zdjąć z nich mundur.....inni że pojadą na zachód do pracy, gdzie 5 lat porobi i będzie miał emeryturę niemiecką socjalną wyższą niż z ZUSU po 40 latach pracy.....dla mnie to co się dzieje jest straszne......a co będzie dalej?Jedni odejdą a co z tymi co zdecydują się zostać....jedni w mundurze inni w cywilu....kolejny podział jaki nas czeka to wysokość uposażenia/pracy....mówi się że mamy mieć to co mamy....a co z tymi co im zmieniono stanowiska?też im zostawią.......w tej całej sytuacji w jakiej jesteśmy jest za dużo niepewności i znaków zapytania....i jak tu podjąć decyzję?....
no właśnie....jakas decyzja ? moja jest taka, że olać to i zwolnić się.
 
każdy sam musi podjąć decyzję.....i każdy ma swoje argumenty....każdy ma inną sytuację życiową......
 
czy DIAS pójdzie po rozum do głowy?

.....................................no comments
 
Ostatnia edycja:
W końcu ktoś te tyłki przyrośnięte do stołków poodrywa. Chłopcy tylko nie rozumieją, że im później, tym większy ból.
 
W końcu ktoś te tyłki przyrośnięte do stołków poodrywa. Chłopcy tylko nie rozumieją, że im później, tym większy ból.
O czym Wy kuźwa piszecie?!!!!! Co nas obchodzi jakiś kierownik albo dyrektor? Mnie interesuje co ze mną ! W dalszym tłumaczeniu co z takimi jak ja.
 
Mówię o tym, że nie musiałbyś teraz skamleć, gdyby rządzili Tobą ludzie, których cokolwiek obchodzisz. Dają temu wyraz na każdym kroku. Podobno nawet żaden z nich nie uczestniczył w pogrzebie żadnego z CZYNNYCH funkcjonariuszy. Że o emerytowanych nie wspomnę. Zero szacunku, zero honoru, zero godności.
 
Back
Do góry