• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

szansa na normalność w ic w łodzi

cd. Wódki z drugiego tłoczenia

W nawiązaniu do wcześniejszego postu.
Ponieważ szef NIE nie czyta to i nie wie co sie dzieje w Łodzi.
Artykuł z 2 stycznia obnażył jeszcze raz arogancję i niekompetencję kierownictwa.
Powinien mieć jednak świadomość, że dopóki toleruje rozpasanie obecnego kierownictwa , zamiatanie wszystkiego pod dywan, zastraszanie funkcjonariuszy, ustawianie konkursów, to pewnie oprócz Piotrkowa Trybunalskiego ocknie się pewna grupa funkcjonariuszy , dymanych na kasie i robocie.
Kędzierska powinna odejść z funkcji jeśli nie z roboty.
Taki światowiec i specjalista na pewno znajdzie sobie dobrą fuchę w biznesie za lepsze pieniądze.
Szkoda, że w Łodzi związki nie działają.
 
Kolejny raz

SSC działał bez zastępcy sporo czasu i nic się nie działo.
Teraz mamy odcinki z Pichorem generałem po kraju bo jakoś nie zauważyłem szczególnych i nadzwyczajnych dokonań.
Kupa kamieni i pijar bo to na granicy tworzy się historia już bez kolejnego faworyta Daniela.
Podobnie w Łodzi.
Szefowej nie ma, atmosfera od razu lepsza, naczelnik organizacyjno prawnego jakby stracił na animuszu po ostatnich wypowiedziach dla NIE.
Kolejny raz widać, że tacy szefowie jak Dyrektorka Kędzierska nic szczególnego do służby nie wnoszą.
Widać przerosty kadrowe i wyrzuczanie kasy podatników na zbędne stanowisko dyrektorskie.
 
młody duchem SSC

SSC działał bez zastępcy sporo czasu i nic się nie działo.
Teraz mamy odcinki z Pichorem generałem po kraju bo jakoś nie zauważyłem szczególnych i nadzwyczajnych dokonań.
Kupa kamieni i pijar bo to na granicy tworzy się historia już bez kolejnego faworyta Daniela.
Podobnie w Łodzi.
Szefowej nie ma, atmosfera od razu lepsza, naczelnik organizacyjno prawnego jakby stracił na animuszu po ostatnich wypowiedziach dla NIE.
Kolejny raz widać, że tacy szefowie jak Dyrektorka Kędzierska nic szczególnego do służby nie wnoszą.
Widać przerosty kadrowe i wyrzuczanie kasy podatników na zbędne stanowisko dyrektorskie.
Jacek Kapica jak zaczynał jako doradca Bujaka był chyba ciut ciut starszy.
No, ale jaka różnica w pojmowaniu odpowiedzialności za swój urząd.
W SC nagrody z kapelusza i zamiatanie pod dywan szczególnie z upodobaniem izby łódzkiej.
Lansowanie starych pryków kosztem młodych.
Michalak, Pichor, Kędzierska,Daniel, smogorzewski ten z Białegostoku, Poznania i inni generałowie to twarze modernizacji służby celnej.
Jako wisienka na torcie sprawa 75 milionów w Łodzi.
Co na to związkowcy i młodzi funkcjonariusze?

http://natemat.pl/129483,25-letni-p...y-przestrzegaja-mnie-przed-seryjnym-samobojca
 
Ostatnia edycja:
75 milionów i trup w każdej szafie

http://natemat.pl/129483,25-letni-p...y-przestrzegaja-mnie-przed-seryjnym-samobojca

Polityka kadrowa w izbie łódzkiej polega na transparentnych/ustawianych konkursach (niepotrzebne skreślić).
Naczelnicy/kierownicy mają za zadanie ukrywanie prawdziwej sytuacji w urzędzie/przekazuja wszelkie informacje o nieprawidłowościach w urzedach ( niepotrzebne skreślić).
Jacek Kapica jest / nie jest -najlepiej poinformowanym o sytuacji w swoim resorcie wiceministrem (niepotrzebne skreślić).
 
Bujak show

http://natemat.pl/129483,25-letni-p...y-przestrzegaja-mnie-przed-seryjnym-samobojca

Polityka kadrowa w izbie łódzkiej polega na transparentnych/ustawianych konkursach (niepotrzebne skreślić).
Naczelnicy/kierownicy mają za zadanie ukrywanie prawdziwej sytuacji w urzędzie/przekazuja wszelkie informacje o nieprawidłowościach w urzedach ( niepotrzebne skreślić).
Jacek Kapica jest / nie jest -najlepiej poinformowanym o sytuacji w swoim resorcie wiceministrem (niepotrzebne skreślić).

Bujak show, czy jakoś tak w wykonaniu SSC.
Bujak, który wylansował nam SSC proponuje wysłanie żołnierzy na Ukrine.
Jaka piękna analogia do naszego generała w kontekście wysyłania na rynki 60 latków w Łodzi.
Damy radę bo transparentny kolejny konkurs na stanowisko kierownicze w izbie łódzkiej został rozstrzygniety.
Kolejny kandydat konkurował sam ze sobą , dwa w jednym itd itp.
Trudno 75 baniek a może i więcej to grosze bo ważny jest pijar i generałowa.
Takie konkursy jakie nasze kierownictwo.
 
kreatywna statystyka

Sadzę, że SSC bardzo lubi szefową z izby w centralnej Polsce i jej prawą rękę Jubilera (teraz po wypadku dosłownie i w przenośni) skoro toleruje takie niezdrowe sytuacje.
Najnowsze wieści z urzędu objetego ostatnim konkursem naczelnikowskim:
Ile samochodów odprawiono 04.02.2015 w 30 osobowym oddziale nadzorowanym przez Oboro... ?
Prawidłowa odpowiedź to : A-9, B-99, C-999.
Dla ułatwienia podaję, że na 1 funkcjonariusza przypadło 0,3 samochodu.
Jubiler znany ze swojej prawdomówności, taką samą prawdomównością zaraził szefową.
Wskaźniki są przecież najważniejsze.
Jak to mozliwe, że w jednym referacie postępowania dyscyplinarne wszczynane są za sprawy przeterminowane gdy w oddziale Oboro... na 1 przypada od o,3 do 1,0 samochodu dziennie.
W konteście tych 75 baniek wynika, że są równni i równiejsi.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry