• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

idzie nowe

w tym szaleństwie jest metoda

Żal wam? , u Tomka zawsze była cebula, przywoziły laski z firm wprost do gabinetu,
za rozliczenie worków raszlowych można było trafić białe mondeo, eldorado było, a że teraz Tomek jest naczelnikiem to jest taka potrzeba, trzeba sie odkuć i tyle.

W tym szaleństwie jest metoda.
To nie jest Niewierny Tomasz.
To jest Sprytny Tomasz.
Tomasz ma dar przekonywania i przekonał Dorotę, że zrobi porządek.
Przekonał policję w 2004 roku.
Niestety nie udało się przekonać Policji i Paplockiego w sprawie wpisów na forum oraz brzydkiej opinii na temat naszej gwiazdy internetu.
Paplockiego przekonał tylko dowodów zabrakło. Pomówienie nie zadziałało.

Biedaczysko się zapętlił bo okazało się, że wrogiem publicznym jest większa grupa funkcjonariuszy.
Pomawianie jako metoda zarządzania jest jednak skuteczna.
Łatwiej jest pomówić bo nikt nie sprawdza jak właściwie było naprawdę.
Wiadomo, że w żadnym z tych postępowań nie przesłuchano świadka, którego zeznania opisałyby jak było naprawdę.

Ministerstwo też udaje garbatego i trzy małpki co nie widzą nie słyszą i nie mówią.
Bóg Honor Uczciwość pozostały na sztandarze.
 
Ostatnia edycja:
Matrix doroty I tomasza

Matrix Tomasza i Doroty.
Tomasz z Matrixa i autystyczna Dorota mają wreszcie swój maleńki świat i razem zamknięci w gabinecie mogą snuć plany komu jak dopierdzielić.
Po akcji Tomasza z serii "Gdzie masz ch...ju czapke? , Tomasz rozbawił szersze grono informując, że przecież każdy mógł zgłosić się do konkursu. Pewnie podobnie jak na naczelnika uc I i zastępce dyrektora izby.
Za dużo smażonej cebuli na smalcu.
Od momentu kiedy pojechał strzelać w zawodach ze swoją wadą wzroku myśli, że wszyscy są masochistami i staną w szranki z namaszczonym przez szefową kandydatem.

Biorąc pod uwagę, że mają wspólny mianownik sprowadzający się do zastraszania współpracowników to jednak ma tupet.
Takich negatywnych opinii dotyczących ww. z okresu naczelnikowania i pracy w kontroli nie ma żadna osoba w izbie.
Matrix...Nasz Napoleon też mocarz intelektualny (rozgryzł skarbówke w 2 tygodnie) to toleruje mimo, że to wszystko wiąże się z łamaniem prawa.
 
Ostatnia edycja:
ludzki naczelnik

Matrix Tomasza i Doroty.
... Tomasz rozbawił szersze grono informując, że przecież każdy mógł zgłosić się do konkursu. Pewnie podobnie jak na naczelnika uc I i zastępce dyrektora izby.
Za dużo smażonej cebuli na smalcu.
Od momentu kiedy pojechał strzelać w zawodach ze swoją wadą wzroku myśli, że wszyscy są masochistami i staną w szranki z namaszczonym przez szefową kandydatem.

Biorąc pod uwagę, że mają wspólny mianownik sprowadzający się do zastraszania współpracowników to jednak ma tupet.
Takich negatywnych opinii dotyczących ww. z okresu naczelnikowania i pracy w kontroli nie ma żadna osoba w izbie.
Matrix...Nasz Napoleon też mocarz intelektualny (rozgryzł skarbówke w 2 tygodnie) to toleruje mimo, że to wszystko wiąże się z łamaniem prawa.
I co z tego że Tomasz nie potrafi strzelac, to ludzki naczelnik.
Jak teściowa nie sprzedała cebuli na ryneczku to naczelnik zawsze dla załogi z Ustronnej pół worka na swięta przywiózł , ludzki pan, a białe mondeo wersja lux americana to poszło dawno do ludzi chyba nawet w izbie ktos później popylał.
 
Podobno mamy pierwsze efekty działań zespołu Dorthy i Thomas.
Czy to prawda, że do spacerów w ramach prewencji targowiskowej wyznaczono osobę z rozrusznikiem serca i osoby 60+ ?
Jak w każdym zakonie będziemy mieli męczenników ? Była juz sytuacja z doręczaniem zwolnienia z stanie terminalnym.
Thomas ma w rodzinie lekarzy i na pewno uzdrowi kandydatów na męczenników.
Majorze kapelanie pomódl sie o zdrowie dla szefostwa od generała do majora oraz ze szczególnym uwzględnieniem porucznika z Wifamy bo innych przymiotów Jahwe niestety nie jest w stanie z pustego w próżne przelać ?
 
Ostatnia edycja:
Prewencja targowiskowa.

Czy wiadomo jakie badania przechodza osoby zgłoszone do prewencji targowiskowej?

Czy osoby zgłoszone zostana poddane badaniom na wykrywaczu kłamstw?
 
Czy wiadomo jakie badania przechodza osoby zgłoszone do prewencji targowiskowej?

Czy osoby zgłoszone zostana poddane badaniom na wykrywaczu kłamstw?

Wykrywacz kłamstw i test wysiłkowy. Ciekawe jak sobie poradzi TW Buba .
Pojawiły się również informacje, że młodzi eksperci pójdą na rynek a starzy zastąpią młodych w postępowaniach celnych i karnych.
Będzie to korekta wartościowania.
Ci co pójdą na rynek zostana specjalistami a specjaliści wejdą w miejsce ekspertów bez zmiany stanowiska.
Będą sami specjaliści a eksperci to będą przypisani do bardzo ważnych zadań.
Na rynek trafi równiez urzędowe ORMO co to Janka wiozło na badanie krwi. Mają "" koledzy"" doświadczenie w środkach przymusu bezpośredniego.
 
drony z wifamy

Czy wiadomo jakie badania przechodza osoby zgłoszone do prewencji targowiskowej?

Czy osoby zgłoszone zostana poddane badaniom na wykrywaczu kłamstw?

Specjalistów ktorzy przejdą wariograf Dorota Helena w prewencji targowiskowej wspomoże z powietrza DRONAMi i nie jest to bylejaki wyrób z ameryki tylko mysl techniczna naczelników z WIFAMY. Pierwsze próby mają sie odbyć w sobotę na parkigu przy Lodowej.
 
Ostatnia edycja:
IC Łódź - z szczym dp prewencji?

Ponieważ widzę już drugi brzeg (3 lata do emerytury a emeryci w służbach żyją tak jak żyją) to faktycznie brakowało mi naszego kapelana i okolicznościowej modlitwy.
Witam Szanownych Forumowiczów.

Jak wcześniej pisałem, zależy mi na wzięciu udziału w prewencji targowiskowej.
Liczę na pomoc Dyrekcji i Związków.
Dla mnie dodatkową motywacją są przewidziane premie za skuteczność.

Ponieważ mam duże doświadczenie związane z patologiami, korupcją , współpracą ze służbami, nawet zbliżone do poziomu kierownictwa, to sądzę, że założone 40% skuteczności jest jak najbardziej do zrealizowania.

Kieruję gorący apel do Związków Zawodowych , aby tak jak przy wartościowaniu , wsparły funkcjonariuszy przy rekrutacji do prewencji.

Po badaniach otrzymałem recepty z dużą ilością kosztownych lekarstw, tak więc, aby dożyć do emerytury ( tylko jeszcze 3 lata) muszę zdobyć dodatkowe pieniądze, na okulistę, kardiologa, neurologa, reumatologa, urologa, seksuologa (od seksuologa dostałem takie fajne niebieskie tabletki).

Obok aspektu finansowego, ważne jest również spełnienie zalecenia lekarzy.

Powinienem więcej czasu spędzać w ruchu na świeżym powietrzu.

W służbie tylko prewencja targowiskowa daje mi taką możliwosć.
Zachęcam również dyrekcję do korzystania z tej formy profilaktyki zdrowotnej.
Pamiętam jak naczelnik wybrany w transparentnym konkursie do izby,
zmierzał do urzędu na ulicę Świetej Teresy od Dzieciątka Jezus stukając kijkami od nordic walking.
Zapewne teraz nadal przemierza drogę do pracy z Bałut na Widzew.

Myślę, że oprócz środków przymusu , nasze patrole otrzymają kijki do nordic walking .

Z celniczym pozdrowieniem.
Drogi Józefie.

Znakomicie rozumiem twoje rozczarowanie, ale zważ że pan Naczelnik chciał zrobić ci dobrze.
Wiem, jak bardzo chciałeś z chłopcami z urzędu Zdzisiem i Jankiem kontrolować targowiska, ale wasza trojka to razem prawie 190 lat. Takie ganianie po rynkach to dobre dla młodych 50+.

Pani Dyrektor zorganizowała kolegom kilkudniowy kurs gimnastyki z elementami środków przymusu bezpośredniego, który wszyscy wzorowo zaliczyli.
Podaję ci namiary na podręcznik, z którego możesz sam się tych technik nauczyć. Możesz poćwiczyć z żoną w domu albo z kolegami z chóru parafialnego i zaliczysz to eksternistycznie. Tylko uważaj na kończyny i osteoporozę bo w naszym wieku kości się licho zrastają.
Szefostwo z panem od BHP osobiście interweniowało u lekarzy orzeczników, że Izba posiadająca Certyfikat przyjazności dla Pracownika nie może dyskryminować osób spoglądających na drugi brzeg rzeki.
Z tego co wiem jak nasz pan Jarek naczelnik wróci z kurso-konferencji w marcu ma być organizowana nowa drużyna targowiskowa i może ci się uda zrealizować marzenia. Może mógłbyś chociaż za kolegów nosić pałki, kajdanki czy kolczatki. To drugie oko też masz jeszcze sprawne, do pisania protokołów się nada.
Teraz chłopcy są na zajęciach z panią psycholog. Wszyscy mieli mieszane uczucia bo pani psycholog znana jest z tego, że odmawia funkcjonariuszom posługi psychologicznej, bo posługa jest tylko dla pani Dyrektor bo jej płaci.
Z tą posługą to chyba wielka ściema, Ksiądz Dziekan Iżycki też miał się modlić za nasze wartościowanie, ale w końcu pewnie mu się intencje pokiełbasiły.
Najbardziej bał się Zdzisiek, ale lody zostały przełamane gdy okazało się, że pani psycholog jest w wieku jego wnuczki. Nie bardzo wiem o co chodzi, ale jak zobaczyła chłopców to zaniemówiła, zajęcia były krótkie, pani psycholog powiedziała, że jak by się coś na targowiskach działo to:
- proszę wołać, że się pali i nie iść w kierunku światełka.
Teraz chłopcy z nudów na zajęciach rżną w tysiąca.
Jeżeli chodzi o podwózkę na targowiska to pani dyrektor na zebraniu kadry stwierdziła, że angażowanie naczelnika UC I Darka i płacenie mu biletami ,, od baniaka,, jest mało transparentne i taniej i efektywniej wyjdą furgony z firmy H. Skrzydlewska.

http://slupsk.szkolapolicji.gov.pl/ebiblioteka/bpp/pdf048.pdf

Pozdrawiam. Twoja Ewa.
 
IC Łódź - z szczym na targowiska?

Ponieważ widzę już drugi brzeg (3 lata do emerytury a emeryci w służbach żyją tak jak żyją) to faktycznie brakowało mi naszego kapelana i okolicznościowej modlitwy.
Witam Szanownych Forumowiczów.

Jak wcześniej pisałem, zależy mi na wzięciu udziału w prewencji targowiskowej.
Liczę na pomoc Dyrekcji i Związków.
Dla mnie dodatkową motywacją są przewidziane premie za skuteczność.

Ponieważ mam duże doświadczenie związane z patologiami, korupcją ,
współpracą ze służbami, nawet zbliżone do poziomu kierownictwa, to sądzę, że założone 40% skuteczności jest jak najbardziej do zrealizowania.

Kieruję gorący apel do Związków Zawodowych , aby tak jak przy wartościowaniu , wsparły funkcjonariuszy przy rekrutacji do prewencji.

Po badaniach otrzymałem recepty z dużą ilością kosztownych lekarstw, tak więc, aby dożyć do emerytury ( tylko jeszcze 3 lata) muszę zdobyć dodatkowe pieniądze, na okulistę, kardiologa, neurologa, reumatologa, urologa, seksuologa (od seksuologa dostałem takie fajne niebieskie tabletki).

Obok aspektu finansowego, ważne jest również spełnienie zalecenia lekarzy.

Powinienem więcej czasu spędzać w ruchu na świeżym powietrzu.

W służbie tylko prewencja targowiskowa daje mi taką możliwosć.
Zachęcam również dyrekcję do korzystania z tej formy profilaktyki zdrowotnej.
Pamiętam jak naczelnik wybrany w transparentnym konkursie do izby, zmierzał do urzędu na ulicę Świetej Teresy od Dzieciątka Jezus stukając kijkami od nordic walking.
Zapewne teraz nadal przemierza drogę do pracy z Bałut na Widzew.

Myślę, że oprócz środków przymusu , nasze patrole otrzymają kijki do nordic walking .

Z celniczym pozdrowieniem.
Drogi Józefie.

Znakomicie rozumiem twoje rozczarowanie, ale zważ że pan Naczelnik chciał zrobić ci dobrze.
Wiem, jak bardzo chciałeś z chłopcami z urzędu Zdzisiem i Jankiem kontrolować targowiska, ale wasza trojka to razem prawie 190 lat. Takie ganianie po rynkach to dobre dla młodych 50+.

Pani Dyrektor zorganizowała kolegom kilkudniowy kurs gimnastyki z elementami środków przymusu bezpośredniego, który wszyscy wzorowo zaliczyli.
Podaję ci namiary na podręcznik, z którego możesz sam się tych technik nauczyć. Możesz poćwiczyć z żoną w domu albo z kolegami z chóru parafialnego i zaliczysz to eksternistycznie. Tylko uważaj na kończyny i osteoporozę bo w naszym wieku kości się licho zrastają.
Szefostwo z panem od BHP osobiście interweniowało u lekarzy orzeczników, że Izba posiadająca Certyfikat przyjazności dla Pracownika nie może dyskryminować osób spoglądających na drugi brzeg rzeki.
Z tego co wiem jak nasz pan Jarek naczelnik wróci z kurso-konferencji w marcu ma być organizowana nowa drużyna targowiskowa i może ci się uda zrealizować marzenia. Może mógłbyś chociaż za kolegów nosić pałki, kajdanki czy kolczatki. To drugie oko też masz jeszcze sprawne, do pisania protokołów się nada.
Teraz chłopcy są na zajęciach z panią psycholog. Wszyscy mieli mieszane uczucia bo pani psycholog znana jest z tego, że odmawia funkcjonariuszom posługi psychologicznej, bo posługa jest tylko dla pani Dyrektor bo jej płaci.
Z tą posługą to chyba wielka ściema, Ksiądz Dziekan Iżycki też miał się modlić za nasze wartościowanie, ale w końcu pewnie mu się intencje pokiełbasiły.
Najbardziej bał się Zdzisiek, ale lody zostały przełamane gdy okazało się, że pani psycholog jest w wieku jego wnuczki. Nie bardzo wiem o co chodzi, ale jak zobaczyła chłopców to zaniemówiła, zajęcia były krótkie, pani psycholog powiedziała, że jak by się coś na targowiskach działo to:
- proszę wołać, że się pali i nie iść w kierunku światełka.
Teraz chłopcy z nudów na zajęciach rżną w tysiąca.
Jeżeli chodzi o podwózkę na targowiska to pani dyrektor na zebraniu kadry stwierdziła, że angażowanie naczelnika UC I Darka i płacenie mu biletami ,, od baniaka,, jest mało transparentne i taniej i efektywniej wyjdą furgony z firmy H. Skrzydlewska.

http://slupsk.szkolapolicji.gov.pl/ebiblioteka/bpp/pdf048.pdf

Pozdrawiam. Twoja Ewa.
 
Gratulacje dla nowego szefa uc II

Słyszałem , że nowym szefem uc II został kol. Kazio Gołygowski z uc i ,
czyli wbrew wszystkim gnomom i malkontentom konkursy sa w łodzi transparentne ,
mozna wygrać w łodzi konkurs bez ustawek ?
można !
 
z tego co wiem to konkurs jeszcze nie jest rozstrzygnięty
no niby kazek ma być jedynym kandydatem na naczelnika uc figloraj, ale skąd masz te wiadomości?
 
Jeszcze nim nie został ale pewnie zostanie nim już wkrótce. Macie farta to równy gość jeden z nielicznych z kadry kierowniczej któremu nie odbiło. Gratulacje Kaziu i pozdrawiam z OC I.
 
konkurs

Jeszcze nim nie został ale pewnie zostanie nim już wkrótce. Macie farta to równy gość jeden z nielicznych z kadry kierowniczej któremu nie odbiło. Gratulacje Kaziu i pozdrawiam z OC I.
Wszyscy mamy farta a szczególnie ci z Pietrkowa Trybunalskiego i reszta zwartościowanych zgodnie ze sztuką.
A konkurs jak konkurs w izbie celnej pod kierownictwem pani Dyrektor.
Coś w stylu wyborów w Honkongu, ale przecież SSC też obsadza stanowiska dyrektorskie w pdobny sposób.Kurs zasadniczy robił eksternistycznie?
Kazik fajny gostek z UC I i może mu nie odbiło, teraz dostanie podwyżkę funkcyjnego, a tylko normalnym odbija się takie kierowanie urzędami.
Za klasykiem z organizacyjno-prawnego( też z konkursu) powtórzę, przecież każdy mógł startować, Pan Pani, rachmistrz, specjalista, z 15-letnim stażem w urzędach, magister prawa, doktor ekonomii ?
 
Ostatnia edycja:
Tak trzymać

Słyszałem , że nowym szefem uc II został kol. Kazio Gołygowski z uc i ,
czyli wbrew wszystkim gnomom i malkontentom konkursy sa w łodzi transparentne ,
mozna wygrać w łodzi konkurs bez ustawek ?
można !
Tak trzymać. Szybko i bezboleśnie UC dostaje kompetentnego jak wyżej zapisano naczelnika.
Procedura też jest transparentna.
Szefowa nie ma problemu z wyborem.
Naczelnik Elekt zostaje namaszczony przez SSC i Komisję lub odwrotnie i z marszu może przystapic do działania.
Pekin może się uczyć bo tam kandydat na burmistrza Honkongu został oprotestowany przez studentów.
Tu i teraz transparentny jak zwykle kolejny konkurs , 3 lub 4 w tej izbie, na zastępcę dyrektora,naczelnika, kierownika został rozstrzygnięty jeszcze zanim się zaczął.
Wash and go.
 
Ostatnia edycja:
nagrody

Tak trzymać. Szybko i bezboleśnie UC dostaje kompetentnego jak wyżej zapisano naczelnika.
Procedura też jest transparentna.
Szefowa nie ma problemu z wyborem.
Naczelnik Elekt zostaje namaszczony przez SSC i Komisję lub odwrotnie i z marszu może przystapic do działania.
Pekin może się uczyć bo tam kandydat na burmistrza Honkongu został oprotestowany przez studentów.
Tu i teraz transparentny jak zwykle kolejny konkurs , 3 lub 4 w tej izbie, na zastępcę dyrektora,naczelnika, kierownika został rozstrzygnięty jeszcze zanim się zaczął.
Wash and go.
Ponieważ sytuacja staje się dynamiczna, idąc za przykładem wycieczki do Madrytu 3 Muszkieterów , zbieram się do zwrócenia pieniędzy z otrzymanych nagród.
Do Naczelnika Elekta: bój się Boga, nie rżnij Odyseusza i ,że oczyścisz Stajnię Augiasza.
Wiewiórki z Ustronnej nadają, że tam też spirytus wyciekał szparami.
I tak bedziesz jeździł tłumaczyć się z Teresy, przez Lodową na Ustronną.
Po drodze masz CBA, CBŚ i prokuraturę.
Zachowujesz sie jak karp głosujący za przyśpieszeniem Wigilii.
 
A Kapica NIE nie czyta.

Wszyscy mamy farta a szczególnie ci z Pietrkowa Trybunalskiego i reszta zwartościowanych zgodnie ze sztuką.
A konkurs jak konkurs w izbie celnej pod kierownictwem pani Dyrektor.
Coś w stylu wyborów w Honkongu, ale przecież SSC też obsadza stanowiska dyrektorskie w pdobny sposób.Kurs zasadniczy robił eksternistycznie?
Kazik fajny gostek z UC I i może mu nie odbiło, teraz dostanie podwyżkę funkcyjnego, a tylko normalnym odbija się takie kierowanie urzędami.
Za klasykiem z organizacyjno-prawnego( też z konkursu) powtórzę, przecież każdy mógł startować, Pan Pani, rachmistrz, specjalista, z 15-letnim stażem w urzędach, magister prawa, doktor ekonomii ?
A Kapica NIE nie czyta, a ta sikoreczka latała fruwała...
Konkursy są po to aby nic nie wyciekało, niestety urzedy pod światłym kierownictwem dyrektorki to informacyjny durszlak.
Przecież SSC był ostrzegany, że jak ktoś przez całą swoją tzw. karierę zawodową był w kontroli wewnętrznej w okresie najwiekszych przewałek to ma we krwi hasło Celnicy nic się nie stało...
Wystarczy poczytać Jakelo co można zrobić dla kariery.
Kariera czyli perpetum mobile.
Nagroda za największe wykrycie bo pewnie ustawili się pod firmą X, której jak mogli to ułatwiali.
Teraz jasne ułatwiali sobie robotę tylko tego z X było znacznie więcej niż wykryto.
Ale Kapica forum nie czyta,właściwie to nie czyta dokumentów tylko czyta to co szefowa napisała, a Dorota z imprezy na imprezę to i jest o czym pisać.
Wiadomo dyrektorzy departamentów też liczą na nagrody to i dokumenty o patologiach wpadają za szafę.
Taka piękna katastrofa.
 
Ostatnia edycja:
Transparentny konkurs rozstrzygnięty jeszcze zanim się zaczął na dobre.
Przewodniczący komisji rekrutacyjnej ma doświadczenie bo też został zastępcą dyrektora w drodze jednoosobowego konkursu.
SSC nie musi się męczyć i dokonywać wyboru.
Można powiedzieć, że Kazik wybrał się sam ręką szefowej.
To nowy temat na artykuł w NIE...
Pani rzecznik pisząc, że artykuł jest nierzetelny i przejaskrawiony mogłaby dodać, że nowy naczelnik zostanie wybrany w drodze transprentnego konkursu iznajdzie te 75 na II i 7 na I UC, a zastępca w UC II poprowadzi tak postępowania, że będą trwały do końca świata i jeden dzień dłużej.
Pani rzecznik zawsze napisze, że postępowania są w toku. Jak to możliwe, że i nierzetelny a jednak przejaskrawiony.
Szkoda tylko, że nie przeczytała protokołu z kontroli, a dziennikarz chyba przeczytał skoro się na protokół powołuje.
Przywrócili Ludwińskiego i zastanawiam się gdzie są związki w izbie celnej z Łodzi bo to co się dzieje to powinno trafić do prokuratury. Na pewno trafi.
Czyżby obawiał sie przewodniczący, że pani dyrektor pogrozi palcem, albo nawet skrzyczy jak przedszkolaka.
Jest jeszcze mozliwosć honorowego załatwienia sprawy przez rezygnacje z funkcji.
Trzeba mieć, właśnie co trzeba mieć, aby działać jak Siwy lub Ludwiński...
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry