• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

2013 Nagrody Awanse

Guma! Są sprawy wagi państwowej w naszej branży! A ty zamieniasz wszystko na pieniądz!Po co wszczynasz kwestie pieniężne!Zajmij się sprawami organizacji SC i przydatności części MF do dalszego rozwoju SC w kierunku skuteczności
działań mających na celu ochronę skuteczności fiskusa w walce z kontrabandą!
 
nagrody

Guma! Są sprawy wagi państwowej w naszej branży! A ty zamieniasz wszystko na pieniądz!Po co wszczynasz kwestie pieniężne!Zajmij się sprawami organizacji SC i przydatności części MF do dalszego rozwoju SC w kierunku skuteczności
działań mających na celu ochronę skuteczności fiskusa w walce z kontrabandą!

Kituś bajduś, nie możemy oszczędzać na nagrodach bo słabnie motywacja do pracy.
Porównaj ile w ubiegłym roku dosatała szefowa w szczecinie i w MF-ie grzegorz obecnie s. zastępca a ile dostała nasza szefowa za swoje wiekopomne osiągnięcia.
Ma przecież o wiele większe osiągnięcia np. ostatnie miejsca w wyścigach klasyfikacji izb, poczet sztandarowy , mandat dla bezdomnego i wypierdzielenie zygmunta.
Teraz można spokojnie po robocie wrócić do Pabianic.
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli to prawda to "Królowa Matka" znowu pokazała,że interesuję ja tylko "przypodobanie " się "generałowi".
Może odda w większej premii dla niej....
Funkcjonariuszy jak zwykle ma się w głębokim poważaniu....
 
Drodzy Paszczaku i Rachmistrzu! Przestrańcie srać po kątach! Jeśli chcecie udzerzyć na Dorkę wytoczcie grubą bertę!Życzę celnego udzerzenia!
 
personalia

Drodzy Paszczaku i Rachmistrzu! Przestrańcie srać po kątach! Jeśli chcecie udzerzyć na Dorkę wytoczcie grubą bertę!Życzę celnego udzerzenia!

Problemem dyrekcji jest traktowanie wszelkich uwag jako atak personalny.
To działa od góry do pomniejszego kierowniczka od wydawania gaci w cmm, przechodzi na p.o.
W myśl zasady, że fakty jakie są tym gorzej dla faktów np. nagrody za regulamin w sprawie broni (plagiat a może jakieś twórcze dokonania???)
Z dzisiejszego internetu co 3 zachoruje na raka a co 4 umrze.
Również tylko osoby ograniczone uważają, że w wieku powyżej 60 > 67 lat będą sprawne fizycznie i intelektualnie ??? .
Skoro tak uważaja to po co jest ten program 50+ i czy ustalenia zespołu 50+ można poważnie traktować?
To wskazanie fikcji a nie atak personalny na wszechwiedzącą dyrekcje.
 
Trudno to zrozumieć,

ale nie podejrzewam, że w Przemyślu,Łodzi,Rzepinie Dyrekcja,świadomie podkreślam Dyrekcja TO GRONO SAMOBÓJCÓW.Bardziej to uwikłani w miejscowe układy nieszczęśliwcy, którzy z powody braku nadzoru MF chcą jak najwięcej ugrać dla siebie i swoich klakierów wietrząc swój szybki koniec.Dziwi mnie, tylko ich mimo wszystko ich głupota, że poświęcają się tak dla maluczkich sami się skończą myśląc, że niżej. starszego eksperta nie spadną.
czy znajdzie się bat na dupy szefów?
 
Ostatnia edycja:
Nie będzie bata bo jest przyzwolenie na niby robotę. Niestety parasole ochronne nad dyrekcjami nadal są ,mimo kreatywnej statystyki i niegospodarności . Ręka rękę umyje co widać na przykładzie Grzegorza Cywila S. z Warszawy.
Misja DIC Łódź likwidacji Izby jeszcze się nie skończyła, jeszcze jest czas na przydzielanie we własnym gronie zacnych nagród z budżetu państwa.
Bata na dupę nie bedzie.
Batem dostają ci, którzy zwracają uwagę na takie patologie.
 
Taboo! Sam sobie odpowiedziałeś!Dorka jest dobrze podczepiona ! Chyba pod Grabiego!Będzie rządzić i dzielić do następnych wyborów i trochę dłużej!
 
wybory

Taboo! Sam sobie odpowiedziałeś!Dorka jest dobrze podczepiona ! Chyba pod Grabiego!Będzie rządzić i dzielić do następnych wyborów i trochę dłużej!

Możliwe, że prezydent pracodawca ślubnego dzwonił w sprawie powołania na stanowisko dyrektorskie.
Jednak to fakt, że szefowa nie odprawiała towaru w ciągu ostatnich 15 lat i na pewno nie należała do grupy trzymajacej władzę.
W kontekście ustawianych przetargów na drogi to ssc miał do wyboru osoby z kręgu obrabowanego tomasza co trzymał w skarpecie kosztowności.
Przecież wiadomo, że p.o. z ciechanowa i audyt ustalili coś dotyczącego przetargów na sprzęt komputerowy.
Wpuszczenie lisa a nawet stada lisów do kurnika o nazwie łódzka izba groziło powrotem do stanu sprzed 2004 roku co do tej pory odbija sie czkawką.
Dorotka, Iwonka , Henio, Sławek, Jacek, Maciek, Agnieszka itd.
Wybrał mniejsze zło ? Czas pokaże.
 
Ostatnia edycja:
Taboo! Sam sobie odpowiedziałeś!Dorka jest dobrze podczepiona ! Chyba pod Grabiego!Będzie rządzić i dzielić do następnych wyborów i trochę dłużej!
Czy ja wiem czy dobrze podczepiona, ja bym ujął to tak głupi to zawsze ma szczęście! Patrząc po wysokości nagród za 2012 /dorka na przedostatnim miejscu/ to chyba o podczepieniu nie może byc mowy, no chyba że to tylko kamuflarz:confused:

Nagrody DIC-ów za 2012...
 
Czy ja wiem czy dobrze podczepiona, ja bym ujął to tak głupi to zawsze ma szczęście! Patrząc po wysokości nagród za 2012 /dorka na przedostatnim miejscu/ to chyba o podczepieniu nie może byc mowy, no chyba że to tylko kamuflarz:confused:

Nagrody DIC-ów za 2012...
Faktycznie dostała nietęgo.
12 tyś. to raptem dopłata 100 zł do metra kwaterunku.

Za rok będzie lepiej bo dla Izby zakupiła CERTYFIKAT URZĘDU PRZYJAZNEMU PRACOWNIKOWI.
 
przyjazny inaczej

Faktycznie dostała nietęgo.
12 tyś. to raptem dopłata 100 zł do metra kwaterunku.

Za rok będzie lepiej bo dla Izby zakupiła CERTYFIKAT URZĘDU PRZYJAZNEMU PRACOWNIKOWI.

Urząd przyjazny pracownikom, kto wydał to ISO??? .Przyjazny inaczej?
Biorąc pod uwagę dokonania dyrekcji to jak najbardziej.
Przyjazne korpusy i wartościowanie dotyczące praktycznie wszystkich oddziałów.
Przyjazne skargi pracowników w sądzie.
Teraz mamy powrót po zwolnieniu z pracy funkcjonariusza oraz
mam na myśli te jednodniowe awanse.
 
Ostatnia edycja:
przyjazny inaczej

Urząd przyjazny pracownikom, kto wydał to ISO??? .Przyjazny inaczej?
Biorąc pod uwagę dokonania dyrekcji to jak najbardziej.
Przyjazne korpusy i wartościowanie dotyczące praktycznie wszystkich oddziałów.
Przyjazne skargi pracowników w sądzie.
Teraz mamy powrót po zwolnieniu z pracy funkcjonariusza oraz
mam na myśli te jednodniowe awanse.

Przyjazny inaczej. Wartościowanie i korpusy to dobry sposób na zmotywowanie pracowników.
Zwalnia pracownika, który uległ wypadkowi w drodze do pracy.
Przyjazny bo Małgorzata znając przepisy ustawy o służbie z zarządu spółki zostaje cywilem ?
Już się rozwiodła bo przyjazny urząd wymaga porządku w papierach?
Podobnie Tomasz Przyjazny Oficer zmusza pracowników na zwolnieniu lekarskim do pracy.
W tym przypadku przyjazny urząd pozwolił mu na pracę po 2004 roku gdy miał włamanie do domu i okradli w jego własnym domu teściów z precjozów i kamieni szlachetnych .Teściowie i nasz arbiter elegacji mają rodzinę za granicą celną.
Ekspert SC od przeładunków na stacji benzynowej? Mandela walczący o lepsze jutro cła.
Przyjazny urząd przyjmuje wszystkie jego wyjaśnienia jako wiarygodne i zrobił go oficerem.
Przyjazny urząd gdy naczelnik z wc zmusił w lipcu ubiegłego roku do pracy człowieka po wypadku i na zwolnieniu lekarskim.
Przyjazny tak bardzo, że Stanisławowi zastępującemu naczelnika, w okresie terminalnym, wysłał zwolnienie z pracy porównywalne do wyrwania poduszki spod głowy umierającemu.
Ś.P. Stanisław i jego rodzina uzyskała w ten sposób wsparcie w chorbie i przyjaciół w dyrekcji.
Q-rwa ISO taki certyfikat to sposób funkcjonowania i podstawowe zadania tej instytucji.
A później się dziwią, że ktoś nie wytrzymał i wysłał informację do gazety lub ministerstwa w sprawie jednodniowych awansów.
No i pisanie doniesień na funkcjonariuszy do organów i do ZUS-u to też przejaw Szczerej Przyjaźni?
 
Ostatnia edycja:
kołchoz

Faktycznie dostała nietęgo.
12 tyś. to raptem dopłata 100 zł do metra kwaterunku.

Za rok będzie lepiej bo dla Izby zakupiła CERTYFIKAT URZĘDU PRZYJAZNEMU PRACOWNIKOWI.

Podsumowując całą dyskusję można zadać pytanie, czy widział ktoś przyjazny kołchoz ?
 
Podsumowując całą dyskusję można zadać pytanie, czy widział ktoś przyjazny kołchoz ?

Tekst o sygnalistach ukaże się
18 lutego w Bloomberg Businessweek
Polska.
Dla niewtajemniczonych tzw. sygnaliści to osoby, które informują o patologiach w instytucjach publicznych tj. Izba Celna w Łodzi.
Ciekawi mnie czy będzie to o naszych decydentach sowicie nagradzanych za przyjazny urząd?
 
Tekst o sygnalistach ukaże się
18 lutego w Bloomberg Businessweek
Polska.

Dla niewtajemniczonych tzw. sygnaliści to osoby, które informują o patologiach w instytucjach publicznych tj. Izba Celna w Łodzi.
Ciekawi mnie czy będzie to o naszych decydentach sowicie nagradzanych za przyjazny urząd?

Jeżeli faktycznie będzie tam wątek DIC ŁÓDŹ (a chodzą słuchy, że tak) to może być ciekawie bo to tygodnik opiniotwórczy PRESSPUBLIKI.
Pewnie w poniedziałek Dorota z rzecznikami będą urlopować,
albo nie daj Bóg złapią jakąś influencę.
 
Back
Do góry