• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

2013 Nagrody Awanse

Skojarzenia ? ...Przypomina mi to tzw. TEATRZYK ZIELONE OKO. Podobieństwa są oczywiste - "impreza w ic p-śl"
Dzieci się bawią jak w piaskownicy .... TYLKO BRAKUJE IM ŁOPATKI I WIADERKA. Szkoda, że Tam nie znaleźli czegoś innego przy okazji (piasek już jest!!!). Pozdrawiam, WSZYSTKICH ZDROWO MYŚLĄCYCH.
 
mayor mayor

Niedawno kapitan teraz juz major. Idzie łeb w łeb jak nasz katabas konkordatowy.
Czuję, że to kolejna kandydatka do pracy w MF.
Generał lubi te nasze kobietki i lansuje tak jak Palikot Grodzką.
Nasz generał łyka wszystko zajęty reformowaniem skarbówki.
Towarzystwo wzajemnej adoracji, generał bez pistoletu ale byk tak jak symbol wzrostu na GPW.
Ciekawe co biedak zrobi jak zostaną wszczęte postępowania w sprawie mobbingu tolerowanego przez kierownictwo i z bezpośrednim zaangażowaniem.



 
Rostowski i Kapica oraz napis na MF

Z awansów i konkursów wynika, że na IC i MF powinien widnieć napis z Boskiej Komedii dantego

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie ”
— Dante, Boska Komedia I 3, 9

Dorota majorem, pewnie zaraz Tomek kapitanem a nad nimi Jacek Generałem bez pistoleciku z pocztem sztandarowym w tle.
Jak oni się wspaniale wspierają.
Tylko czy zaharowany Jacek zna szczegóły jak to wszystko w tej izbie funkcjonuje?
Obawiam się, że zajęty swoim kordzikiem nie ma pojęcia a dodatkowo omija izbę szerokim łukiem.

 
nasze małe piekiełko

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie ”
— Dante, Boska Komedia I 3, 9

Dorota majorem, ale pocztu sztandarowego nie widziałem.
Generał lansuje to znaczy, że toleruje sposób funkcjonowania instytucji jak stwierdzono w audycie.
 
Jacek i Dorotka w patrolu.

Skojarzenia ? ...Przypomina mi to tzw. TEATRZYK ZIELONE OKO. Podobieństwa są oczywiste - "impreza w ic p-śl"
Dzieci się bawią jak w piaskownicy .... TYLKO BRAKUJE IM ŁOPATKI I WIADERKA. Szkoda, że Tam nie znaleźli czegoś innego przy okazji (piasek już jest!!!). Pozdrawiam, WSZYSTKICH ZDROWO MYŚLĄCYCH.

Hit internetu, interwencja Policji w Bytowie.
Wyobraziłem sobie jak nasz szef Jacek i nasza Dorotka w patrolu mieszanym w ramach prewencji targowiskowej działają na Bałuckim Rynku.
Niezłe jaja.

Przypomina to tez ostatnie zawody strzelecki w ramach słuzby.
Pojechał na te zawody p.o. naczelnika wydziału Tomasz obecnie chyba jedyny kandydat na stanowisko już bez p.o.
Ekspert celny, kapitan sc. ten od skradzionych kosztowności.

Pojechał i Strzelał mimo, że ma kłopoty ze wzrokiem.
Ambitny czy śmieszny. Jak pamietam to wynik drużyny z tomaszkiem niespecjalnie zachwycił.
Nic dziwnego, ambitny oficer 55+ czy niedołężny już starszy człowiek.
Z nim to zawsze był cyrk, tylko dlaczego toleruje sie takie osoby w służbie. SPB.
Interwencja pod Bytowem ma wspólny mianownik z naszymi Dawidami do 170 cm wzrostu w czapce i na obcasie.
 
Ostatnia edycja:
nawet ta policjantka podobna do mecenasowej tylko o jakieś 4 dyszki młodsza
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry