• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Z-ca

max kolanko

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mam pytanie. Jakie jest wasze zdanie o poszczególnych z-cach dyra naszej izby? Nie wydaje się wam, że 1/3 z nich uczyniła ze swojego stanowiska prywatny urząd ds. przebywania i brylowania oraz zamiatania pod dywan? Również przymykanie oczu na wyczyny niektórych naczelników może się w końcu odbić komuś czkawką.
 
Ostatnia edycja:
Jak już piszesz, to prosimy dla jasności sprecyzuj, o którego Ci chodziło. Czy tego, co to spacyfikował rebelię u dochodzeniowców, czy o innego zastępcę DICa, co to wylicza ilość ruchów i normy w pakowaniu paczek w CMM.
 
Mam pytanie. Jakie jest wasze zdanie o poszczególnych z-cach dyra naszej izby? Nie wydaje się wam, że 1/3 z nich uczyniła ze swojego stanowiska prywatny urząd ds. przebywania i brylowania oraz zamiatania pod dywan? Również przymykanie oczu na wyczyny niektórych naczelników może się w końcu odbić komuś czkawką.


Zgadzam sięCo jest przyczną takiego stanu rzeczy ?Jak to zmienic ?
 
Diabeł.
Kktóry zastępca DICa spacyfikował rebelię u dochodzeniowców, a który wylicza ilość ruchów i normy w pakowaniu paczek w CMM ? Czy CMM to fabryka i praca tam jest na akord ?Czy to dzieje się naprawdę w izbie celnej w Rzepinie ?
 
Który? To jasne. Sprzątanie pod dywan pewnych tematów leży w interesie pionowych. Za to obecne mobingowanie pasuje całemu kierownictwu. Nie chcę być posądzony o powielanie pogłosek, więc zapytaj u źródeł. Czyli, sięgnij języka pierwszego lepszego pracownika. Hm.. funkcjonariusza z podanych komórek. Od nich usłyszysz /otrzymasz dowody! Tajemnicą poliszynela jest kwestia zdolności niektórych osób do pełnienia funkcji. No chyba, że ktoś hołduje zasadzie mierna(y), bierna(y), ale wierna(y).
Jednak, jak zbyt głośno się będziesz wypowiadał o patologiach, to zamiast się wpisać w dyrektywy programu 3 x I , to się w perspektywie narazisz na dyscyplinarkę. Widocznie taka polityka jest dla SS wygodna!
 
SS nie wie, że jego żołnierze kradną .. a może ślepy..? Julian od dzieci albo fruwający pistolet czyli drób - to jest władza ? Ci ludzie nie mają pojęcia o marketingu Panie SS. PO bud ka !! Państwowa kasa znika i do prasy trzeba iść
 
SS nie wie, że jego żołnierze kradną .. a może ślepy..? Julian od dzieci albo fruwający pistolet czyli drób - to jest władza ? Ci ludzie nie mają pojęcia o marketingu Panie SS. PO bud ka !! Państwowa kasa znika i do prasy trzeba iść

Kto to jest Julian od dzieci ?
 
Jeden już kiedyś myślał, że jest niezatapialny, a teraz w rzepinku nikt mu się nawet nie kłania. Na każdego z czasem przychodzi jego pora. Nikt nie urodził się i niekoniecznie DEREKTOREM umrze. Trzeba być przede wszystkim człowiekiem.
 
piep-rzycie

jeśli ktokolwiek ma jakiś "ból" to niech walczy własną osobowością i siłą rażenia, a nie podszywa się pod ch wie kogo. ja ZAWSZE ! WALCZĘ otwarcie. i nie na www ale w realu. więc nie piszcie wierszy, nie obrażajcie "Gładkiego", nie ukrywajcie się za murem internetu... trochę odwagi. i nie krytykuję, tylko nie znoszę hipokrytów, którzy jak dostaną klapsa w pośladki to są zadowoleni... i dalej krytykują jak nikt nie słyszy. i taka jest smutna prawda. a jak nagroda wpłynie to ach ah
 
A cold Fish. To obecnie chyba najtrafniejsze określenie naszego wodza....

Wstyd mi się przyznać, że w przeszłości, jak wiele innych osób trzymałem kciuki za udaną karierę tego człowieka. Teraz wszystko wskazuje na to, że byłem raczej kolejnym frajerem.

To niewyobrażalne, że na stanowisku dyrektorskim możliwym jest poddanie się takiej metamorfozie.
Dawny nasz idol odgradzając się od rzeczywistości barierą przydupasów i egoistycznych doradców sam stał się samolubny i pyszałkowaty.
[FONT=&quot]Trapi mnie pytanie. Czy on gra twardziela? Nie dostrzega, czy nie chce ujrzeć problemu, że w tej izbie, przy takim zarządzie zabija zapał i aspiracje podwładnych i już blisko 80% podwładnych życzy mu najgorszego. Tak jak napisał poprzednik „ Pobudka Panie Dyrektorze”, bo my chcemy pracować normalnie, ale tak dalej się nie da![/FONT]
 
jeśli ktokolwiek ma jakiś "ból" to niech walczy własną osobowością i siłą rażenia, a nie podszywa się pod ch wie kogo. ja ZAWSZE ! WALCZĘ otwarcie. i nie na www ale w realu. więc nie piszcie wierszy, nie obrażajcie "Gładkiego", nie ukrywajcie się za murem internetu... trochę odwagi. i nie krytykuję, tylko nie znoszę hipokrytów, którzy jak dostaną klapsa w pośladki to są zadowoleni... i dalej krytykują jak nikt nie słyszy. i taka jest smutna prawda. a jak nagroda wpłynie to ach ah
Niestety buba, Julian rządzi póki co niepodzielnie, a za walkę z otwartą przyłbicą zsyła na półroczne wczasy u boku Jacka S. w dochodzeniowym. Jak nie wierzysz, spytaj "mobilków". Jeden trafił tam za to, że się połapał, że wcale nie chce na "ochotnika" na Euro na wschód jechać (o mało Julian medalu nie dostał) i ośmielił się to napisać do SSC, a drugi ponoć teraz trafił za niego na "podmiankę", bo śmiał się upomnieć o zapłatę należnego zaległego dodatku. Z twojego zaś postu widać, żeś kolega księcia i tak ci pasuje, bo i na nagrody wszelakie "zasługujesz".
 
No nieee Max.
Julian vel Lucjan już chyba stracił wszystkich kolegów, a o przyjaźnie pewnie jest zadrosny.Słyszałem że dzisiaj na Zachodniej strasznie się wściekł expert od dochodzeniówki – ten jego ostatni obrońca i qrwował że chyba dostał od niego szlaban za picie kawy z dziewczynami z WZP
 
diabeł Ty się raczej mylisz. To są koledzy przecież Julian Jaśkowi załatwił eksperta. Po drugie nie wrócił jeszcze z Wisły
 
a, może ten wasz dyrektor już wie, że ta Izba tam w tym Rzepinie oprócz was samych nie jest nikomu potrzebna. Przecież. jakbyście tam jednego dnia się zmówili i wszyscy do niej przyszli to chyba nikt tego by nie zauważył. Więc po co te bzdury tu pisać?
 
"Wszyscy znamy kogoś, kto nas wk*rwia samą mordą."
 
Ostatnia edycja:
"Wszyscy znamy kogoś, kto nas wk*rwia samą mordą."
 
Ostatnia edycja:
Podziel się spostrzeżeniami YYZ, bo osobiście sądzę, że z każdą patologią należy walczyć. Tą na górze i tą na dole. Jak coś wiesz, to pisz, albo zgłoś gdzie trzeba.
 
Back
Do góry