• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Psia grypa w Policji a u Nas??

theGun

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
28
Punkty reakcji
20
W policji funkcjonariusze lawinowo zaczynają chorować, oni wywalczą sobie, my też będziemy tego chcieli co oni dostaną, ale wtedy będzie już za późno, jesteśmy bierni, więc dobrze niech policja wywalczy sobie lepsze jutro, a my się obudzimy z ręką w nocniku.

https://www.facebook.com/MundurowiDziekujaRzadowi/
 
Ostatnia edycja:
-"a my się obudzimy z ręką w nocniku."
-"I to jest słuszna koncepcja":cool:
 
Ostatnia edycja:
U nas każdy ma wszystko gdzieś. Od wielu lat. Podejście wielu ludzi, głównie młodzieży, podczas ostatnich protestów: co to da, ja mam rachunki do zapłacenia, po co się narażać...
 
U nas każdy ma wszystko gdzieś. Od wielu lat. Podejście wielu ludzi, głównie młodzieży, podczas ostatnich protestów: co to da, ja mam rachunki do zapłacenia, po co się narażać...


PRAWIE każdy! Niestety, to tendencja rosnąca ...
 
W policji funkcjonariusze lawinowo zaczynają chorować, oni wywalczą sobie
Zaczynają lawinowo chorować bo nie zaszczepili sie przeciwko grypie :D :D :D

https://www.facebook.com/MundurowiDziekujaRzadowi/

Mundurowi Dziękują Rządowi?
Mają za co. Już 11 lat temu w 2007 roku rząd obiecał im:
„Już wkhótce Polacy zaczną whacać z emighacji, bo phaca tu zacznie się opłacać.
Będą nas leczyć dobrze opłacani LEKARZE i PIELĘGNIAHKI.
Dobrze zahabiający NAUCZYCIELE będą uczyć nasze dzieci.
A dobrze zahabiający POLICJANCI będą dbać o nasze bezpieczeństwo.
Przy bezpiecznych dhogach wyhosną nowoczesne stadiony i pływalnie! Czy to możliwe?
Skoho udało się w Ihlandii, dlaczego nie ma się udać w Polsce?
Przecież Polacy to wielki i mądhy nahód! Musimy tylko wyghać te wybohy!”
 
W policji funkcjonariusze lawinowo zaczynają chorować, oni wywalczą sobie, my też będziemy tego chcieli co oni dostaną, ale wtedy będzie już za późno, jesteśmy bierni, więc dobrze niech policja wywalczy sobie lepsze jutro, a my się obudzimy z ręką w nocniku.

100% zgadzam się z opinią autora.
Problem polega na tym, że nie jesteśmy zorganizowani - jesteśmy totalnie bierni.
 
policjanci nie odkryli prochu - skorzystali z naszych doświadczeń w zakresie protestu absencyjnego.
miejmy nadzieję, że potrafią także nie przekroczyć cienkiej linii poza którą protest stanie się zwykła anarchią.
nas oskarżano fałszywie o wywołanie zagrożenia w tamtym czasie i zapłaciliśmy za podniesienie głowy sporą cenę.
uderzono w związek i jego przywódców aby osłabić jedyny reprezentatywny i realnie konsolidujący środowisko podmiot.
może ktoś podpowie, jak środowisko upomniało się o prawa naszego lidera i innych zwolnionych ze służby !
anonimowym bohaterstwem na forum ? :mad:
czas realnie zewrzeć szeregi i jak przystało na urzędników zadbać o nasze sprawy.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
policjanci nie odkryli prochu - skorzystali z naszych doświadczeń w zakresie protestu absencyjnego.
miejmy nadzieję, że potrafią także nie przekroczyć cienkiej linii poza którą protest stanie się zwykła anarchią.
nas oskarżano fałszywie o wywołanie zagrożenia w tamtym czasie i zapłaciliśmy za podniesienie głowy sporą cenę.
uderzono w związek i jego przywódców aby osłabić jedyny reprezentatywny i realnie konsolidujący środowisko podmiot.
może ktoś podpowie, jak środowisko upomniało się o prawa naszego lidera i innych zwolnionych ze służby !
anonimowym bohaterstwem na forum ? :mad:
czas realnie zewrzeć szeregi i jak przystało na urzędników zadbać o nasze sprawy.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !

słusznie i trafnie

w świetle całkowitej bierności i olania udziału w organizowanym spotkaniu organizacji związkowych przez wszystkie centrale i zrzeszenia zz w kas, oczekiwałbym, że uczciwi członkowie tych organizacji porzucą je i ich fałszywych liderów, i wesprą swoim członkostwem realnie walczący o interesy funków i pracowników kas - celników.pl

mi byłoby wstyd legitymizować swoim członkostwem zz, który nawet nie wziął udziału w spotkaniu, na którym miano ustalić sposób działania w celu poprawy sytuacji pracowników i funków w kas
 
Jedynie psia grypa rozwiąże nasze problemy.
Mamy doskonały przykład ze strony Policji, Strażaków czy Straży Granicznej jak walczyć o swoje!
Zatem pytam się związkowych liderów - na co jeszcze czekamy???
 
Jedynie psia grypa rozwiąże nasze problemy.
Mamy doskonały przykład ze strony Policji, Strażaków czy Straży Granicznej jak walczyć o swoje!
Zatem pytam się związkowych liderów - na co jeszcze czekamy???

.................................

images (11).jpg
 
Jedynie psia grypa rozwiąże nasze problemy.
Mamy doskonały przykład ze strony Policji, Strażaków czy Straży Granicznej jak walczyć o swoje!
Zatem pytam się związkowych liderów - na co jeszcze czekamy???

Ja na konkrety. Na wyznaczenie terminu i okresu sugerowanego dla każdego zainteresowanego. Wskazanego przez osoby które gotowe są prowadzić rozmowy - między innymi w moim imieniu. A taką osobą jest Sławek, dostał ode mnie mandat w chwili mojego zapisu do związków.
W każdym innym wypadku będą to działania o pomijalnej skuteczności, bo zwolenienie kilku osób będzie niedostrzegalne w tłumie pracujących.

Jak zwykle sygnał musi trafić na granicę.
Zaś wewnętrzne komórki muszą wesprzeć Ich. Nie ma co dusić groszy tych 20% za zwolnienie, czy okazywać wierność tym którzy nas traktują wyłącznie jako szczeble w karierze. Nawet jeśli bezpośrednio absencja nie wpłynie na nic, to pośrednio zwiększy wagę liczb. Poza tym, będzie mniej osób do łapanek granicznych.

ps. ciekawe jak liczna okazała by się teraz grupa współczesnych Quislingów ....
 
dale:
Taaak, zgadzam się z Tobą! Sygnał musi trafić na granicę, gdyż tu jesteśmy niezastąpieni! Sygnał też musi trafić do innych komórek, np dochodzeniowo-śledczych - gdyż jeśli zawalimy terminy wokand czy przedłużeń dochodzeń i śledztw - nasi przełożeni obudzą się z letargu!
Zgadzam się również z tym, że zwolnienia muszę zainicjować związki i muszą być MASOWE, jak w Policji czy obecnie w SW, gdyż w przeciwnym razie zostaną niezauważone.
PS. Jestem gotowy do protestu i moi koledzy również, ale sygnału ze strony związków NIE MA! Czekam na sygnał!
 
Barman uruchomil. .. trolling... A to znaczy, ze idziemy w dobrym kierunku... 😎
Ignorujmy takie wpisy... to jedyna... recepta... 😉
 
Ostatnia edycja:
dale:
Taaak, zgadzam się z Tobą! Sygnał musi trafić na granicę, gdyż tu jesteśmy niezastąpieni! Sygnał też musi trafić do innych komórek, np dochodzeniowo-śledczych - gdyż jeśli zawalimy terminy wokand czy przedłużeń dochodzeń i śledztw - nasi przełożeni obudzą się z letargu!
Zgadzam się również z tym, że zwolnienia muszę zainicjować związki i muszą być MASOWE, jak w Policji czy obecnie w SW, gdyż w przeciwnym razie zostaną niezauważone.
PS. Jestem gotowy do protestu i moi koledzy również, ale sygnału ze strony związków NIE MA! Czekam na sygnał!

Yogi...proszę Cię... sygnał już był...
 
Back
Do góry