• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nabór 2017/2018

Status
Zamknięty.

NUMEREK

Nowy użytkownik
Dołączył
2 Marzec 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
co możecie powiedzieć na temat naboru Psyche rozwalają jeśli chodzi o terminy zawsze po etapie trzeba czekać 2 tygodnie
Kończą się testy psychola a później rozmowy. Miało być 25 etatów doszło 10 kolejnych a teraz ogłoszenie na 25 kolejnych. W pierwszej fazie po przedłużeniu naboru było 10 osób na 1 miejsce Czy jestem szalony że złożyłem papiery i usilnie czekam. Gdzie jest fajniej w kuzni czy bobrach. Co powiedzieć na rozmowie
Wiem że wszędzie dobrze gdzie nas niema ale co zrobić jak los tak chce :)
 
co możecie powiedzieć na temat naboru Psyche rozwalają jeśli chodzi o terminy zawsze po etapie trzeba czekać 2 tygodnie
Kończą się testy psychola a później rozmowy. Miało być 25 etatów doszło 10 kolejnych a teraz ogłoszenie na 25 kolejnych. W pierwszej fazie po przedłużeniu naboru było 10 osób na 1 miejsce Czy jestem szalony że złożyłem papiery i usilnie czekam. Gdzie jest fajniej w kuzni czy bobrach. Co powiedzieć na rozmowie
Wiem że wszędzie dobrze gdzie nas niema ale co zrobić jak los tak chce :)
jak wyglądają teraz psycho?
 
czaszka dymi od tych informacji :cool:
 
Ostatnia edycja:
Czemu tak dużo osób nie zaliczyło psycho ? Co takiego było ?
 
Czy były tablice Ravena czy tylko test osobowości?
 
Ostatnia edycja:
co do ilości należy spytać panią psycholog
"Połowa" odpadła czyli standard - na każdym z etapów odpada połowa (nie przychodzi na test czy nie daje rady)

Były ravena i osobowości STANDARD nic nadzwyczajnego Jak ktoś chociaż zainteresował się jakie są testy z psychologa do służb do powinien wiedzieć
Ja poszedłem z marszu na wszystkie testy i zdałem wszystkie wiec uważam ze nie było trudno
 
co do ilości należy spytać panią psycholog
"Połowa" odpadła czyli standard - na każdym z etapów odpada połowa (nie przychodzi na test czy nie daje rady)

Były ravena i osobowości STANDARD nic nadzwyczajnego Jak ktoś chociaż zainteresował się jakie są testy z psychologa do służb do powinien wiedzieć
Ja poszedłem z marszu na wszystkie testy i zdałem wszystkie wiec uważam ze nie było trudno


a słyszałeś o odcinaniu marginesu z góry i z dołu?
 
W Policji na multiselekcie odpada nawet 60%. Są specjalni trenerzy ktorzy pomagają przejśc przez ten etap.
 
dlatego staram się być w wyższej środkowej części grupy
 
cześć. a z jakich materiałów się uczyliście oprócz kpa i kas?
jaki zakres z członkostwa rp w ue?
jak długo czekaliście na test od momentu zakończenia rekrutacji???
wysłałam dokumenty i chyba juz trzeba cos powoli czytac
 
Jak wyglądają testy psychologiczne? Ciężko je przejść? Ja mam jutro..
 
Proszę o informację czy ktoś z wygaszonych startował w naborze do służby oraz czy ktoś przeszedł rozmowę kwalifikacyjną.
 
cześć. a z jakich materiałów się uczyliście oprócz kpa i kas?
jaki zakres z członkostwa rp w ue?
jak długo czekaliście na test od momentu zakończenia rekrutacji???
wysłałam dokumenty i chyba juz trzeba cos powoli czytac
Można jeszcze wysyłać, trwa nabór?
 
Dzien dobry, a jak juz sie dostaniemy, to jak wygląda szkolenie, na przejsciu czy gdzies jestesmy wysylani?🙂
 
A może ktoś ma jakieś pojęcie kiedy należy spodziewać się ostatecznych wyników?
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry