• Możliwe informacje o miejscu zatrudnienia/pełnieniu służby w KAS w tym tygodniu na mailach

  Funkcjonariusze i Pracownicy Służby Celnej

  Uprzejmie informuję, że dowiedziałem się, iż jeszcze w tym tygodniu, wszyscy funkcjonariusze i pracownicy drogą elektroniczną mogą otrzymać informację o miejscu zatrudnienia/służby w KAS.
  Bowiem dzisiaj czy jutro tj. 09.02. podobno jest termin na wysłanie imiennych list z przypisaniem do komórek do MF.
  Proszę nie dzwonić do mnie jeśli takie maile otrzymacie, gdyż nie jestem w stanie odbierać tysięcy telefonów.
  Jeżeli takie informacje wpłyną na Wasze e-maile będziemy o tym wiedzieć od funkcjonariuszy i po przeanalizowaniu ich treści i konsultacjach z prawnikami, w godzinach wieczornych przedstawimy komunikat na celnicy.pl o tym jak postępować, co ewentualnie odpowiedzieć.
  Obserwujcie zatem portal celnicy.pl wieczorem po tym jak wpłyną te informacje.
  Informacje te nie będą na razie propozycjami w rozumieniu przepisów ustawy wprowadzającej KAS.

  Ps. Zaczęły się też nasilać do mnie i Przewodniczących telefony od osób, które nie są członkami Związku z prośbą o porady jak postępować w indywidualnych sprawach.
  Informuję, że Związek podejmuje działania w interesie grupowym np. odstąpienie od ucywilnienia i inne, jednak w sprawach indywidualnych osoby spoza Związku proszę o odstąpienie od kontaktowania się. To samo dotyczy członków, którzy nie wypełnili oświadczeń o potrąceniach składek członkowskich. W marcu to zweryfikujemy i również w takich przypadkach nie będziemy mogli reprezentować takich osób w sprawach indywidualnych.

  Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość, ale szykuje nam się potężna akcja w skali kraju i nie damy po prostu rady reprezentować w sprawach indywidualnych osoby nie będące członkami.

  Sławomir Siwy
  ZZ Celnicy PL
...
vBDreams