• Rewelacja - POMOC PRAWNA SPECJALNIE DLA FUNKCJONARIUSZY SC - NOWOŚĆ -możliwość wykupienia usługi online

  Zakres produktu CELNICY PL.doc

  Zamieszczamy link z możliwością wykupienia usługi POMOCY PRAWNEJ dla funkcjonariuszy i pracowników SC poprzez Płatności 24.

  https://prawodirect.availo.pl/celnicypl

  Wystarczy kliknąć w link zarejestrować się (wystarczy mail i hasło), odebrać link aktywacyjny, a następnie już można wykupić usługę - wybieramy - potwierdzamy - przechodzimy do płatności.
  Po dokonaniu płatności usługa jest aktywowana automatycznie.

  Jeżeli ktoś sobie życzy - wciąż może przystępować w sposób tradycyjny - czyli poprzez skan deklaracji.

  Poniżej informacje o usłudze:

  W życiu każdego z nas mają miejsce sytuacje, w których warto skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej.

  Kupujesz mieszkanie, odziedziczyłeś spadek, sprzedawca nie uznał Twojej reklamacji, masz problem z pracodawcą, rozwodzisz się, ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania, nie wiesz jak skorzystać z ulgi podatkowej?
  Zabezpiecz interesy swoje i swoich najbliższych - skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnika.

  Związek Zawodowy CELNICY PL we współpracy z AVAILO sp. z o.o. stworzył specjalną ofertę pomocy prawnej- MECENAS DIRECT, w ramach której po atrakcyjnej cenie otrzymasz poradę prawną we wszystkich sprawach związanych z wykonywanym zawodem, życiem prywatnym, czy prowadzoną działalnością związkową.
  Zespół adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych jest do Twojej dyspozycji we wszystkie dni robocze od 8.00 do 20.00

  Dzięki usłudze MECENAS DIRECT:

  - otrzymujesz najlepsze rozwiązanie prawne w swojej sytuacji
  - skutecznie zabezpieczasz interesy swoje i swojej rodziny
  - oszczędzasz czas i pieniądze
  - masz gwarancję, że Twoją sprawą zajmie się prawnik który specjalizujący się w dziedzinie której dotyczy Twoja sprawa.

  DLA WSZYSTKICH FUNKCJONARIUSZY I PRACOWNIKÓW I ICH RODZIN 49zł (ROCZNIE)
  Dla Członków ZZ Celnicy PL 5% rabatu - 46,55 zł (ROCZNIE) *

  *aby zakupić pakiet w cenie 46,55 zł rocznie wraz z deklaracją przystąpienia należy przesłać oświadczenie o członkostwie

  Aby skorzystać z porady wystarczy zadzwonić pod numer 22 22 80 800 lub skontaktować się drogą mailową. Konsultant połączy Cię z prawnikiem, który od razu zajmie się Twoją sprawą.
  Po zalogowaniu się na www.availo.pl uzyskujesz dostęp do konta klienta, poprzez które masz wgląd do historii udzielonych porad

  O AVAILO Prawo Direct

  Availo Prawo Direct jest jedyną w Polsce firma prawniczą oferującą usługi prawne Mecenas Direct oraz Prawnik Direct.
  Usługi prawne direct to porady udzielane wyłącznie przez adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych specjalizujących się w danej dziedzinie prawa. Do uzyskania skutecznej oraz profesjonalnej porady prawnej wystarczy telefon lub mail. W pakiecie znajduje się również opracowanie oraz opiniowanie dokumentów takich jak umowy, pisma procesowe, administracyjne oraz regulaminy. Na życzenie klienta mogą reprezentować jego interesy przed sądem.
  Spółka została uhonorowana nagrodą Jakość Roku 2013 w kategorii: Innowacja. Jest to jedyna firma prawnicza, która zdobyła to prestiżowe wyróżnienie. Serwis www.availo.pl jest zdobywcą Webstara za rok 2013 w kategorii „Usługi profesjonalne”.
  Rozwiązanie jakie proponują jest unikalne na naszym rynku. Jako pierwsi przenieśli model pre-paid legal plan od kilku lat powszechnie stosowany przez m.in. Amerykanów. W Stanach Zjednoczonych ok. 115 mln osób, posiada różnego rodzaju formy abonamentów prawnych. W Europie takie rozwiązania prawne stosowane są w Francji, Niemczech, Hiszpanii czy Danii.

  Wszystkie zainteresowane osoby powinny wypełnić załączoną deklarację. Pod deklaracją jest oświadczenie dla członków Związku, którego wypełnienie upoważnia do zniżki 5%. Funkcjonariusze niezrzeszeni nie wypełniają oświadczenia, a jedynie deklarację.

  Deklarację wysyłamy w formie skanu na adres celnicy@availo.pl lub agnieszka.kowalik@availo.pl. Preferowany adres celnicy@availo.pl
  Załącznik 2491
  REGULAMIN.pdf
  Załącznik 2493
  Zakres produktu CELNICY PL.doc
...
vBDreams