• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zwolnienie ze służby Wiceprzewodniczącego ZZ Celnicy PL przy IC Przemyśl

Mam poważne wątpliwości czy za swoją działalność związkową.
Po pierwsze, na podstawie ilu uchwał związku podejmował różne interwencje, a w oparciu o jakie racjonalne przesłanki i w jakim charakterze występował do mediów.
Po drugie, za dużo sytuacji gdy wyobraźnia i pomówienia- nie poparte żadnym materiałem dowodowym, w oparciu o który organy ścigania mogłyby podjąć jakiekolwiek działania- przesłaniają cel funkcjonowania organizacji związkowej.
Po trzecie co jako wiceprzewodniczący Kmicic - Kaczor zrobił dla zwykłych funkcjonariuszy w macierzystej Izbie? Bo wnioskuję z treści postu powyżej zę chodzi o tę samą osobę.
Co poza walką z wyimaginowanymi grupami przestępczymi, jazdą na koniach, permanentnym L4 i dziwnym zachowaniem w sklepie w Wielkich Oczach (upadł na ladę?)
No i jeszcze jedo. Z postu powyżej wynika, iż atakuje Pan instytucję, własne gniazdo.
Zastanawiam się czy użyte sformułowanie nie kwalifikuje sie pod kodeks karny:
Art.226.
§3.Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ Rzeczypospolitej Polskiej,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Internet jest medium publicznym Panie przewodniczący.
Pozdrawiam "biednego i pokrzywdzonego"
 
Hmm to złodziejski chwast albo z Lubaczowa albo z Zacisznej, nie reaguj Wiktor, wiesz ile oni przeze mnie stracili kasy?Tyle rabowania bezkarnie a tu koniec, może nie całkiem ale starch obniżył ich pazerność. Teraz zbieram zdjęcia posiadłości od kierowników zmian w górę, będziemy to wysyłać do skarbówki w Warszawie, zobaczymy, jak to jest, że jest tak przepaść finansowa, każdy ma bogatych teściów albo rodziców? Trudno w to uwierzyć.
 
Oj biedny Pan Vice Przewdniczący, biedny.
Ale nie odpowiedział Pan na pytanie co zrobił dla funkcjonariuszy jako związkowiec.
Tylko orczyk, nahaj i konie. I zero pracy. A jaki nerwowy. A jaki nawiedzony. Jeszcze raz, tak z ciekawości zapytam. Czy ma chociaż odrobinę odwagi cywilnej by przyznać: Kmicic=kmicic.=V-ce przewodniczący. Czy też znowu ukryje się za wystraszoną kobietą. Mówią niektórzy, nie wiem czy złośliwi, czy znający się na rzeczy - damski bokser.
 
Chcesz wiedzieć kto to Kmicic.
K ilkudziesięciu
M iłosników
I nspirowanych
C iągłą
I ndolencją
C ła

Zresztą bracie się tyle nakradł, że stać go na prawnika , który to ustali, wojewoda mu może kogoś polecić. Tylko niech nie bierze tego co matołek. OŚMIESZANIE PRAWNIKÓW ZŁODZIEJI Z LUBACZOWA KMICIA JUŻ NUDZI.
 
To popłynąłeś Panie Kmicic. Teraz wystarczy ogłosić konkurs na rozszyfrowywanie skrótu np.:

K oński
M acho
I mplikacja
C enturiona
I
C ymbała

K łótliwy
M ściwy
I luzjonista
C asanowa
I diotycznych
C zasów

Pozdrawiam.:D
 
Ostatnia edycja:
Rozwinięcie skrótu skojarzeniowe miałem również nieco zbieżne, nie wiem czemu.

Kłótliwy, kłamliwy
Mściwy, małostkowy
Inicjator,
Ciągłych,
Intryg,
Chałturnik

Oczywiście rozwijam skrót. Pomysł konkursu - cechy Kmicica - rozwiń skrót, uważam za ciekawy.
 
Proszę o pomoc, bo nie wiem jak to ująć w skrócie:
Co jest ważne dla związku a nie ważne dla mnie nic nie znaczy.
Robię tylko dla siebie. Związek jest mi potrzebny do załatwienia tylko moich interesów.
Nic nie zrobiłem dla nikogo żeby mu pomóc, chyba że jest mi to potrzebne by wykorzystać to we własnym interesie.
 
Wy się martwcie wnioskami o zatrzymania, które już leżą w prokuraturze i czekają z powodu urlopów i EURO. Wasz kolega z grupy duchu idzie do Medyki, żeby CBŚ miał bliżej, był bardzo zaangażowany w wywóz , przynosił nawet dokumenty do służby do podbicia. O mściwości to przekona się Krasnal, czeka go niespodzianka. Was ukara zupełnie ktoś inny, nie za to, że piszecie na Kmicica, bo mi to wisi tylko za wasze wieloletnie złodziejstwa. ŻEGNAM, OZIĘBLE.
 
Ja sem Pane Kmicic z innej bajki więc nie martwią mnie Wasze aresztowania. Sądzę jednak, że to Panu nie wisi.
 
Back
Do góry