• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Matoł!

KMICIC.

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Dla mnie odsunięcie cię od władzy i wygrana w sądzie jest satysfakcjonująca, ale twoje środowisko twierdzi, że znowu jakiś orczyk z Lubaczowa dojdzie do władzy i okaże się twoją rodziną i wepcha cie na jakieś stanowisko. Zwolnij się z cła, Staś albo twój brat załatwi ci jakąś posadę, jako facetowi z wyższym wykształceniem, jeżeli tego nie zrobisz to media ze szczegółami opiszą twoje studia dzień po dniu i wtedy dyrektor i tak będzie cie musiał zwolnić.

Następnym razem zanim zadrzesz z Kmicicem naucz się , chociaż dobrze pisać i czytać.
 
Kmicic czego Ty oczekujesz od tempego Janka ,który powtarzał klasę w podstawówce...Abecadło było za trudne do pojecia na pamięć.Zltioował się ksiądz pleban i zajął się dzieckiem specjalej troski ,nuczył liczyć do dziesięciu ,nauczył pół abecadła i to wystarczało zeby Matołek został celkikiem ,specjalistą na całe lasy lubaczowskie od sprowadzanych wózków na księży...poza tym WIELKIE GRATULACJE WYGRANEJ W SĄDZIE.DOBRE WIEŚCI SZYBKO SIĘ ROZNOSZĄ.;-)
 
gratulacje kmicic,jak sie chce to mozna,czas na inne utalentowane osoby pana dyrektora,korpusik oficerski patrz rzeszów- nieudolność-służalczość,krosno-szkólka podoficersko-służalcza,przemyśl-nieuctwo i służalczość-chyba czas to pogonic do roboty.
 
Nie wiem czy jestem do końca w temacie gratulacji. Czy chodzi o to, że zasłania się swoją końkubiną (z racji zamiłowania do koni, żeby było jasne) i brakuje odwagi do ponoszenia odpowiedzialności za słowa, które rzuca się łatwo. Z jednej strony hasła na prawo i lewo z żądaniem krwi, z drugiej gwałtowna obrona tych, którym postawiono wcześniej zarzuty. Czysty populizm. I jedyny argument - orczyk. Nie wiem kiedy ostatnio Kmicic był w służbie. Właściwie jest perfekcyjny w jej unikaniu i krytykowaniu bez zastanowienia. Karmi się frustracją innych. By the way. Czy był na kolumnie milczenia?
 
Nie wiem czy jestem do końca w temacie gratulacji. Czy chodzi o to, że zasłania się swoją końkubiną (z racji zamiłowania do koni, żeby było jasne) i brakuje odwagi do ponoszenia odpowiedzialności za słowa, które rzuca się łatwo. Z jednej strony hasła na prawo i lewo z żądaniem krwi, z drugiej gwałtowna obrona tych, którym postawiono wcześniej zarzuty. Czysty populizm. I jedyny argument - orczyk. Nie wiem kiedy ostatnio Kmicic był w służbie. Właściwie jest perfekcyjny w jej unikaniu i krytykowaniu bez zastanowienia. Karmi się frustracją innych. By the way. Czy był na kolumnie milczenia?

Jak matoł poniesie odpowiedzialność za legitymowanie się lewymi studiami, odprawami aut dla księdza D., za wieloletnie rabowanie w Korczowej to ja przyznam się nawet do rzeczy, których nie zrobiłem. Na kolumnie nie byłem, bo miałem sprawę w sądzie. Wiem, że jesteście sfrustrowani skończyła się pewna epoka przyszedł czas rozliczeń, cześć z was nie dosięgnie ręka sprawiedliwości ale kilka osób będzie musiało zapomnieć o cle. Ten wasz walec też polegnie. By the way(nawiasem mówiąc)
 
Back
Do góry