• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

A jednak to był spirytusik!

Andrzej Kmicic

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Październik 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
W kręgu podejrzanych są także urzędnicy z izby celnej, a także urzędu celnego w Przemyślu (a nie - jak wcześniej informowaliśmy izby skarbowej i urzędu skarbowego). Prokuratorzy mają coraz więcej dowodów, że osoby te wraz z dyrektorami w ministerstwie finansów działały w zorganizowanej grupie, która umożliwiała wjazd do Polski ponad 40 tysięcy ton nielegalnego spirytusu tylko przez jedno przejście graniczne w Medyce.



Ciekawe o kogo chodzi???
Następna w kolejce- GRUPA LUBACZOWSKA-
 
Sam nie wiem czemu, przypomniał mi się film „Vabank”, a dokładnie ostatnia scena i ten cytat:

(...) Zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par exellence, jako zwykły złodziej.
Tak jest chyba uczciwiej...

Kwinto (muzyk:eek: )
 
człowiekowi tak umilali życie.....13 wszczętych dyscyplinarek, 7 przeniesień, dyscyplinarki po najdalszych okolicach mam nawet dostać z automatu przewodnika ziemi podkarpackiej, niezliczone rozmowy dyscyplinujące wszystko to w ciągu 7 lat, a oni sobie cykali wódeczkę cysternami, rozdawali grube karty z ręki pięć asów, no to teraz potańczymy,
 
Wiesz, że masz wiele osób za sobą, które cię popierają tylko boją się oficjalnie stanąć za Tobą ale też jest parę osób, które nigdy się nie bały i nie boją powiedzieć tego co myślą. Znasz ich bardzo dobrze i wiedz, że możesz na nich polegać więc gdyby jakiś procesik o mobbing, dyskryminację to kilku świadków się znajdzie.
 
Wiesz, że masz wiele osób za sobą, które cię popierają tylko boją się oficjalnie stanąć za Tobą ale też jest parę osób, które nigdy się nie bały i nie boją powiedzieć tego co myślą. Znasz ich bardzo dobrze i wiedz, że możesz na nich polegać więc gdyby jakiś procesik o mobbing, dyskryminację to kilku świadków się znajdzie.


dzięki!!!
miałem sen, widziałem HALAMĘ tonącego w spirytusie, wołał o pomoc i nikt mu nie podał ręki
 
człowiekowi tak umilali życie.....13 wszczętych dyscyplinarek, 7 przeniesień, dyscyplinarki po najdalszych okolicach mam nawet dostać z automatu przewodnika ziemi podkarpackiej, niezliczone rozmowy dyscyplinujące wszystko to w ciągu 7 lat, a oni sobie cykali wódeczkę cysternami, rozdawali grube karty z ręki pięć asów, no to teraz potańczymy,

KMICIC DOWAL IM Z GRUBEJ RURY TAK ŻEBY DŁUGO BOLAŁO,BO TO NIC INNEGO JAK KUPA FIUTA NA STOŁKACH.:confused:
 
Back
Do góry