• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dlaczego dyrektor z Przemyśla Piotr D. kłamie w sprawie spirytusu?

N

Nie zarejestrowany

Gość
Z artykułu w Rzeczpospolitej wynika z jego wypowiedzi,że nie ma ze spirytusem nic wspólnego.To przecież kłamstwo afera trwała od 2004r do 2010r,Piotr D. od 2004 do 2006r był z-cą dyrektora do spraw akcyzy a od 2008 został p.o. dyrektora i następnie dyrektorem do dzisiaj,więc rachunek jest prosty z 6 lat trwajacej afery Piotr D. przez cztery lata był w niej odpowiedzialny za odprawy i jako z-ca od akcyzy i jako dyrektor główny.
 
zasłużył

widocznie "wzorowo wypełniał powierzone mu zadania" co w SC należy rozumieć zgodnie z oczekiwaniami przełożonych
 
Szkoda,że nasz dyrektor i naczelnik nie słyszą jak naśmiewają się z nich inne służby mundurowe w Przemyślu szczególnie Policja i SG.I zgodzę się,że nawet świnia jak ją się kopie w tyłek to odsunie sie od koryta nasz dyrektor i naczelnik nie.Jeden i drugi są pośmiewiskiem na Podkarpaciu i w całej Polsce.Wstyd się przyznać,że to nasi szefowie.
 
afery ic P-śl

wszystko to prawda ....tego nie chciano wjąc na wierzch ,bo różne instytuacje rzadowe straciłyby płynność finansową..ta afera jest podobną do afery czasów powojennych "Afery Żelazo''....jesli ktoś jeszcze pamięta.....to jest szara strefa Państwa Polskiego ,z tego sa kupowane rzeczy dla rzadu,więc aby przykryc to ,zrobiono sztuczny szum pod publiczkę z celnikami w Medyce na drodze w 2007.Teraj wszystko wychodzi ,kolejne klęski prokuratorskie,słbosć argumenracji ,która w tamtym czasie wystarczyła ,żeby kogos za nic zamknac ,żeby pokazać jak PIS pracuje solidnie na swoje dotacje państwowe.Tym samym zajmuje się Korczowa ,finansuje lata ,rózne organizacje koscielne i rzadowe ,jest kura znosząca złote jaja,od czasu do czasu odstrzela sie kogoś bez układów,dla szumu i potem dlugi spokój.Wszyscy kierownicy zmian i p.o. i tirowcy to złapani na goracym uczynku ludzie ,ktorzy donosza na innym lata....ciekawe jak dlugo spią?
 
Dwóch byłych dyrektorów w MF podejrzewanych o korupcję
Dwóch byłych dyrektorów z Ministerstwa Finansów w kręgu podejrzeń prokuratury o korupcję. Chodzi o gigantyczne straty Skarbu Państwa na sprowadzonym do Polski nielegalnie alkoholu. Według śledczych, którzy prowadzą sprawę w Rzeszowie, importerzy nielegalnego spirytusu mogli korumpować wysokich rangą urzędników.



/CBA


Skarb Państwa na tym handlu mógł stracić nawet 3 miliardy złotych. Urzędnicy ustanowili prawo naliczania akcyzy za sprowadzany do Unii Europejskiej alkohol etylowy bardzo korzystny dla przestępców.
Urzędnicy wysokiego szczebla w ministerstwie, w latach gdy wchodziliśmy do Unii, mogli zastosować system pobierania akcyzy od sprowadzających na przykład płynów do spryskiwacza, a potem zwracania pieniędzy jeśli importer udowodni, że płyn trafił zgodnie z przeznaczeniem. Zamiast tego zwolniono z akcyzy zanieczyszczony alkohol, co de facto pozbawiło państwo kontroli nad sprowadzanym alkoholem.
W kręgu podejrzanych są także urzędnicy z izby skarbowej, a także urzędu skarbowego w Przemyślu. Prokuratorzy mają coraz więcej dowodów, że osoby te wraz z dyrektorami w ministerstwie finansów działały w zorganizowanej grupie, która umożliwiała wjazd do Polski ponad 40. tysięcy ton nielegalnego spirytusu tylko przez jedno przejście graniczne w Medyce.

[h=3][/h]
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/ne...row-w-mf-podejrzewanych-o-korupcje,nId,370323
 
Spirytus jechał za tamtego Naczelnika, potem jechał jeszcze do niedawna za obecnego. To właśnie obecny wraz ze swoim zastępcą wpierali wszystkim na pyłku, że nie mają się czego bać bo wszystko jest dokładnie przeanalizowane i nie ma nieprawidłowości (szkolenie w Żurawicy koniec 2009 roku). Ciekawe co teraz mówią bo jakoś nie mają ochoty spotykać się z funkcjonariuszami na pyłku. Panie Naczelniku jeśli jest jak ustaliła Prokuratura w Rzeszowie to winny jest nie tylko Naczelnik Andrzej ale Pan również, a może przede wszystkim Pan i obecny główny Dyrektor co jest oczywiste dla wszystkich.
 
tak jak ktoś napisał ...im wyższe stanowisko służbowe w SC tym więcej można ...kr-ść
 
Dlaczego dyrektor kłamie w sprawie spirytusu

Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Długo mnie nie było na forum,tak jak wy jestem za tym aby sprawa spirytusu,płynu do spryskiwacza wyszła na jaw.
Przepracowałem 18 lat w ic przemyśl ,wichry pisioooooooooooooooo we mnie zmiotły,bo nie byłem ukladowy,wraz ze mną polegli najbardziej oddani sc (starzy cole )którzy wiedzieli kto w przemyślu karty rozdaje.
A kto tasuje.z całym szacunkiem proszę nie obwiniajcie , andrzeja,władka,sylwka,wiadomo o kim mowa.
Drodzy forumowicze ,coole i inni,goście na górze rozdawali karty i za to brali kasę dajcie spokój tym co wykonywali ich poleceni jeśli śledzicie wydarzenia w mf.tam wszystko jest napisane.jaką poniosą odpowiedzialność kto to wie???????????? Proszę jeszcze raz dajcie spokój coolom którzy tą aferę pokazali ,władek stary coll zaczoł i chwała mu zato,a co mieli zrobić inni jak prikas był z góry.

Pozdrawiam obecnych cooli i tych którzy niedługo wrócą po uniewinnieniu
były cool
m.c
 
Dlaczego dyrektor kłamie w sprawie spirytusu

Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Długo mnie nie było na forum,tak jak wy jestem za tym aby sprawa spirytusu,płynu do spryskiwacza wyszła na jaw.
Przepracowałem 18 lat w ic przemyśl ,wichry pisioooooooooooooooo we mnie zmiotły,bo nie byłem ukladowy,wraz ze mną polegli najbardziej oddani sc (starzy cole )którzy wiedzieli kto w przemyślu karty rozdaje.
A kto tasuje.z całym szacunkiem proszę nie obwiniajcie , andrzeja,władka,sylwka,wiadomo o kim mowa.
Drodzy forumowicze ,coole i inni,goście na górze rozdawali karty i za to brali kasę dajcie spokój tym co wykonywali ich poleceni jeśli śledzicie wydarzenia w mf.tam wszystko jest napisane.jaką poniosą odpowiedzialność kto to wie???????????? Proszę jeszcze raz dajcie spokój coolom którzy tą aferę pokazali ,władek stary coll zaczoł i chwała mu zato,a co mieli zrobić inni jak prikas był z góry.

Pozdrawiam obecnych cooli i tych którzy niedługo wrócą po uniewinnieniu
były cool
m.c
 
A jak by im kazali wieszać funkcjonariuszy, którzy nie chcieli odprawiać tego spirytusu? To też by wieszali bo kazali z góry! Wykonywali polecenia naruszające prawo, mogli odmówić, podać się do dymisji na znak protestu. Zamiast tego to gnębili każdego kto nie chciał tego odprawiać. Różnicy nie ma czy za kasę czy dla stołka, brali w tym udział i trzeba ich ROZLICZYĆ!!!!Władek zanim zaczął o tym informować to też ścigał i umilał życie każdemu kto nie chciał tego dotykać.
 
Back
Do góry