• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

powtórka po lubaczowsku

rewicencik

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
193
Punkty reakcji
0
Nowy kierownik w trakcie powtórki po funkcjonariuszu nie ujawnił papierosów ale w tym samym aucie po kierowniku operacja znalazła 40 kartonów,ciekawe czy będzie dyscyplinarka?Zobaczymy profesjonalizm kierownika oddziału,który nawet koledze powinien wszcząć pstępowanie wyjaśniające.
 
Uhuhu, a to dobre ;) Takich numerów to najstarsi Apacze dawno nie grali. Kwestia tylko tego, w jaki sposób operacyjni określili kontrolę : powtórna czy pierwotna. W zależności od tego, jak bardzo ktoś lubi tego kierownika, sprawa albo się rozwinie, albo uschnie w zarodku ;p
 
NO WŁAŚNIE!Inny funkcjonariusz byłby traktowany zgodnie z procedurami, zdjęcia,protokół i dyscyplinarka w Krośnie,żeby miał bliżej na przesłuchania. Członek grupy lubaczowskiej jest traktowany inaczej,wg innych procedur. Bartek jednak uważa,że Korczowa to przejście zarządzane transparentnie i profesjonalnie a kadra kierownicza to czyści jak łza oficerowie.
 
Tylko Ten, kto nie pracuje na pasie lub jest notorycznie na L4 jest nieomylny:)
Sam o tym wiesz najlepiej:)

Z drugiej strony, skoro po każdym można zrobić powtórną, to i po operacji jak najbardziej tyż można:)
 
Z szukaniem fajek, to jak z szukaniem grzybów. Przejdzie dziesięciu i każdy coś znajdzie, a potem przyjdzie jedenasty i też wyciągnie. Nie ma reguły. Można postawić tutaj kilka pytań :
- czy pierwsza rewizja była "na pasie", czy "na BKS-ie" ?
- czy powtórna kierownika była na pasie, czy na BKS-ie ?
- i pytanie zasadnicze : w jakiej skrytce zostały znalezione papierosy i w jakim aucie ? Bo z brzydkich plotek, to "butla/zbiornik i większość kółek" jadą bez problemów ;)

Dopiero po odpowiedzi na te trzy pytania można ciągnąć dyskusję dalej. Teraz to tylko gdybanie i doszukiwanie się drugiego dna.
 
Tylko Ten, kto nie pracuje na pasie lub jest notorycznie na L4 jest nieomylny:)
Sam o tym wiesz najlepiej:)

Z drugiej strony, skoro po każdym można zrobić powtórną, to i po operacji jak najbardziej tyż można:)

Każdy z nas ma prawa i obowiązki,mój obowiązek to przyjęcie wartościowania,ale mam też prawa,mogę się rozchorować,może ty lubisz tyrać na tą hołotę, która samozwańczo okrzyknęła się oficerami,bo ja na sama myśl o nich czuje się bardziej chory.
 
Krzyczał zając, że wilk mu nie straszny.
Machał szabelką Kmicic poganiając barany.
A gdy przyszło stanąć na pas... zachorował.
Gdy miał spojrzeć prosto w oczy...
Nie oficerom, bo tych się nie bał, ale...
Chorszy z dnia na dzień był, bojąc się...
Nie tych, którzy mu płacą...
Tak to jest, gdy Tej pracy...
Podejmują się tylko wirtualni kozacy:)
 
Dobre!Skoro tak myślisz to nie będę wyprowadzał cię z błędu.Ja mam z czego żyć,cło to ubezpieczenie,płyność finansowa dla kredytów,płatne zwolnienia,reszte olewam jestem tylko specjalistą, więc masz rację, cieńki ze mnie celnik.
 
Jak tylko coś śmierdzącego się wydarzy w lesie i wyjdzie na jaw (jak nie zdążą zatuszować) to linia obrony jest prosta, "ten się nie myli kto nic nie robi". Może takie tłumaczenie robi wrażenie na naczelnictwie tylko dlaczego w Medyce nie robi i postępowania za byle drobiazgi się mnożą jak króliki? Dlaczego w medyce nie pierdniesz dobrze a już masz postępowanie a w korczowej można się zwalić na środku wywozu 90-tonowym tirem i wszystko da się wytłumaczyć pomyłką. Trzeba być upośledzonym umysłowo żeby uwierzyć w takie tłumaczenie i równie upośledzonym żeby tak się tłumaczyć z 90-tonowego tira na wywozie. Każdy kto miał styczność z odprawami wywozowymi wie że to nie pomyłka.
Nieładnie się bawicie. Może chociaż dla przyzwoitości zepsujcie wagę jak to drzewiej bywało. Chyba że już popadliście w taką rutyne i pewność siebie.
 
Nie popadli w rutynę i nie są pewni siebie bo zepsuli wagę! Ciekawe czy znowu na pół roku? Teczki pełne papierów i wciąż ci sami na wywóz. Oj będzie wkrótce na co popatrzeć....... Nie pomoże marszałek.
 
Kmicic !
z całym szacunkiem - wyhamuj przynajmniej na forum !
--------------------------------------
Celniku !
ZADEKLARUJ SIĘ
 
Kmicic !
z całym szacunkiem - wyhamuj przynajmniej na forum !
--------------------------------------
Celniku !
ZADEKLARUJ SIĘ

Nie ma się, co hamować to, co SSC robi Sławkowi rękami DIC z Opola, dzieje się w Korczowej(najwięcej przypadków zgłaszanych ustnie do nas przez funkcjonariuszy, bo boją się napisać notatki do naczelnika).Ten oddział to przykład gdzie prześladuje się i zastrasza funkcjonariuszy, którzy wyrażają inne opinie niż kadra. Opinie związane są z naruszaniem obowiązujących przepisów i prawa. Mało tego działają tam kilkuosobowe spółdzielnie, które rabują i dzielą sie między sobą kasą. Schemat zarządzania -bracie- jest prosty, albo jesteś z nami, albo cicho siedzisz i zapier---, albo jesteś zagrożeniem dla służby i przy pomocy naiwnego Bartusia, pozbywają się niewygodnych osobników.
 
Nie ma się, co hamować to, co SSC robi Sławkowi rękami DIC z Opola, dzieje się w Korczowej(najwięcej przypadków zgłaszanych ustnie do nas przez funkcjonariuszy, bo boją się napisać notatki do naczelnika).Ten oddział to przykład gdzie prześladuje się i zastrasza funkcjonariuszy, którzy wyrażają inne opinie niż kadra. Opinie związane są z naruszaniem obowiązujących przepisów i prawa. Mało tego działają tam kilkuosobowe spółdzielnie, które rabują i dzielą sie między sobą kasą. Schemat zarządzania -bracie- jest prosty, albo jesteś z nami, albo cicho siedzisz i zapier---, albo jesteś zagrożeniem dla służby i przy pomocy naiwnego Bartusia, pozbywają się niewygodnych osobników.

jesli sądzisz ze taka wypowiedz słuzy sławkowi i zz celnicy pl to ja chyba się z tego zwiazku wypisze bo nie o taki styl forum chyba chodzi
 
jesli sądzisz ze taka wypowiedz słuzy sławkowi i zz celnicy pl to ja chyba się z tego zwiazku wypisze bo nie o taki styl forum chyba chodzi

nie histeryzuj, dobrze że to kmicic opisuje bo wygląda na to że ci co chcą normalnie funkcjonawać to jakieś muły z zoo
 
Kmicicowi zwracałem uwagę kilkakronie prosząc o zmianę stylu wpisów na forum.
Kmicic, musisz zmienić styl. Prosimy Cię po raz ostatni. Wiesz, że to zdanie całego Zarządu
 
kmicicowi zwracałem uwagę kilkakronie prosząc o zmianę stylu wpisów na forum.
Kmicic, musisz zmienić styl. Prosimy cię po raz ostatni. Wiesz, że to zdanie całego zarządu

zrozumiałem!!!!!!!!!wierze i ufam ale nie mojemu dyrektorowi~!piotrek ty masz działke czy dom ???????????bo dzwonią ,że to jednak dom!
 
Wschód to trudne miejsce,mocze deske w szambie i tą deską stłukę bartka,żeby czuł inspracje tego czynu i po tym wszystkim mnie wyrzućcie,wyrzeknijcie się mnie,zapomnijcie o moim imieniu nim kur zapieje trzy razy.
 
Back
Do góry