• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

rozmowa kwalifikacyjna

A

aplikant

Gość
Witam
Mimo wielu nieprzychylnych opinii zalegających na tym forum postanowiłem wstąpić w szeregi SC. Złożyłem dokumenty i zaproszono mnie na rozmowę. Będę wdzięczny za "wspomnienia" osób które mają już to za sobą. A zatem - czego się spodziewać, rozmowy w jęz. obcym, nietypowych pytań ... ???
 
S.C

cześć,

ja również złożyłam dokumenty do I.C., czekam na wiadomośc, czy spełniłam wymagania formalne-mam nadzieję, że tak:)

Z procedury stosowanej w IC odnosnie przyjęć do pracy, wyczytałam, że są testy-?

mozesz napisać co zawiera test z wiedzy ogólnej?-jakie pytania, czy na temat sruktury , a takze sc są testy, a moze jest dostępny zakres zagadnień do opanowania na test-jeśli tak gdzi mozna go uzyskać.
w jakim mieście złożyłeś dokumenty?
 
Witam
Ja też skończyłem WSCiL a raczej WSC bo tak ta szkoła nazywała sie jeszcze kilka lat temu. Byłem drugim rocznikiem który wyszedł z tej szkoły i prawdopodobnie njalepszym pod względem kadry profesorskiej. Przedmioty zawodowe wykładali experci celni z IC w Warszawie, były dyrektor GUCu, doradca byłego MF prof. Belki. Byłem bardzo zadowolony z wiedzy jaką otrzymałem. Po skonczeniu szkoły zostałem z miejsca wcielony do SC. I TU CEGŁA!!! Płaca niska, ludzie donoszą na kogo się da, dyscyplinarki się sypią, nagrody jak kieszonkowe dla dzieci, traktują człowieka jak śmiecia, robią z człowiekiem co chcą. W szkole miedzy studentami mówiło się że SC to bajka!!! ALE NIESTETY TAK NIE JEST!!! Pracuje już 1,5 roku i nic się nie zmieniło. Koledzy którzy pracują od 5 lat i więcej też mówią że kiedyś było lepiej a w tej chwili jest jedna wielka ....NIA!!! Radze wszystkim zastanawiającym się na wstopieniem w szeregi zolli poszukać innej roboty!!!
 
Back
Do góry