• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

mam pytanie

A

anulka

Gość
moze mi ktos odpowiedziec??? :evil: :twisted: :? :arrow:

--------------------------------------------------------------------------------

jaka szkole mam skończyc aby zostac celnikiem???
 
Popieram przedmówcę, a tak całkiem (no może nie całkiem) ale serio to dobrze się zastanów czy chcesz się zatrudniać w SC. Znajdź sobie jakieś inne zajęcie, za większe pieniądze, bo tu się niestety dużych pieniędzy nie zarabia wbrew obiegowym opiniom. Podejżyj temat: Kto zarabia mniej odemnie.
 
Anonymous napisał:
Eton, Cambridge, Yale. Moze tez byc KUL. A tak na poważnie - tosa tu ludzie po ekonomii, prawie, historii, etc.

chemii, fiologii wszelakiej, biologii, geografii, bez studiów wyższych...., i jak wyżej odnośnie zatrudnienia, wszelkim młodym zawszę będę mówił zastanów się co robisz, bo sam etos służby to za mało, zastanów się bo to jest słuzba tylko umundurowana nie mundurowa jak formacje tj Policja, SG,SW, WP
 
Najlepiej to zrobić prawo jazdy na ciężarówkę, pojeździć parę lat TIR-em (najlepiej do krajów będących w zaintersowaniu wywiadów), potem zatrudnić się w cle i objąć stanowisko kierownicze. Aha, no i w międzyczasie ZROBIĆ jakieś studia, byle jakie i byle łatwe (polecam zawarcie alkoholowych znajomości z wykładowcami), bo czaszka może nie wytrzymać obciążeń.
 
dziewczyno gdzie ty sie pchasz?????juz chyba lepiej pracowac w biedronce,tu starcisz zdrowie i nerwy i tak nie zostaniesz doceniona!
 
nie ważne jakie masz wykształcenie, co umiesz...liczą się...

nie ważne jakie masz wykształcenie, co umiesz...liczą się...
 
Back
Do góry