• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przestańcie bić pianę...

J

jeden z wielu

Gość
Szanowni Państwo, przestańcie bić pianę! Spójrzcie sobie sami w oczy i otwarcie powiedzcie, że nie jesteście do niczego zdolni. Żadne pikiety, żadne akcje protestacyjne, nic po prostu nic z siebie nie wykrzesicie. Tworzycie medium przeciw demontarzowi SC a w rzeczywistości wasze działania nie mają wpływu na nic poza wasze lepsze samopoczucie. Tylko wasze bo inni którzy się temu przyglądają już dawno stracili wiarę w to, że szumnie zwane "związki zawodowe" działają na rzecz Służby, funkcjonariuszy. Być może ankieta wystawiona przez Admina, w której forumowicze wypowiedzą się co myślą a takich związkach co nieco otworzy wam oczy. Przykład skarbowców i mundurowych związków pokazuje jak należy działać w tych trudnych czasach, wy niestety musicie się jeszcze sporo uczyć, szkoda tylko, że zawsze na własnych błędach a inna sprawa czy jeszcze zdążycie...
Pozdrawiam
 
Chyba piszesz o sobie. Kogo masz na myśli? czy ty myslisz ze jak w pikiecie, protescie wezmie udział 50 - 70 osób z zarządów lokalnych związków to będzie dobrze? Ilu ludzi pójdzie za tobą?? napisz ilu??? jak mówi przysłowie Krytykowac kazdy głupi potrafi
 
Przypominam, ze ankieta zaproponowana przez jednego z wielu juz dziala
na stronie www.cenzura.republika.pl . Jak dotad swoje opinie wyrazilo
ponad 80 osob. Aktualne wyniki sady zwiazkowej pokrywaja sie
z ogolnodostepnymi danymi statystycznymi oraz odczuciami wielu kolegow.
Mam nadzieje, ze prawdziwi dzialacze zwiazkowi z panem Siwym na czele
powinni wyciagnac dalekoidace wnioski z odpowiedzi udzielanych na wszystkie
trzy pytania.
 
Az tyle osób wzieło udział w twojej anonimowej ankiecie za która nic kompletnie nie grozi. Jestem przekonany ze jeszcze mniej pojechałoby na pikiete organizowana przez panią Iwone Fołta. A wiesz dlaczego bo ludzie maja wszytsko w dupie tak głęboko i jest im z tym dobrze że nawet w ankieci enie chce im się wiąć udziału!!!!!!!!!!!!I chcieliby zeby ktoś za nich zrobił a najlepiej komitet Federacji
 
Z mieszanymi uczuciami zakończyłem sondę związkową
po oddaniu 100 ważnych głosów. Przyznaję, że nie
spodziewałem się TAKICH wyników. Mam nadzieję, że
liderzy i działacze związkowi będa mogli zweryfikować
jakość swoich dotychczasowych poczynań. A więc łyczek
Nervosolu i siup na stronę www.cenzura.republika.pl
 
Z troską przyjrzałem się marnym wynikom nowej sondy związkowej badającej opinię zwiazkowców na tematy związane z rozbiciem i rozdrobnieniem organizacji związkowych działających w jednej grupie zawodowej. Marnym w sensie ilości odwiedzin, jak i oddanych głosów. Biorąc pod uwagę wyniki poprzedniej sondy badającej zaufanie szeregowych związkowców w szczerość intencji oraz skuteczność działania lokalnych zarządów śmiem twierdzić, że zwiazki zawodowe nie stoją już nad przysłowiową przepaścią. Ten etap ewolucji mają już za sobą i to na własną prośbę.
Sprawdźcie sami: http://www.cenzura.republika.pl/
___________________________
No to leciiiiiiiiiiiiimy.........
 
Back
Do góry