• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

cenzura

Są tysiące tego typu stron, w tym przypadku ktoś celowo dopasował treść. Potraktuj to jako żart i się nie przejmuj. Wyświetlane tam dane są widoczne jedynie dla osoby która odwiedziła tę stronę - nikt inny tych danych nie zobaczy.
Zobacz: TU lub TU
i TU też sporo informacji

Yoshi
 
mimo wszystko bardzo mnie to niepokoi,nie chodzi o fakt,że forumowicz zostanie zidentyfikowany, ale o elemntarne łamanie zasad wolności słowa,zastraszanie i grożenie konsekwencjami oczwiście w najgorszym ich wydaniu.
Najbardziej boli fakt, iż stajemy się coraz bardziej osaczeni, po co nasz fora dyskusyjne,loga,hasła , skoro mamy nową przeglądarko-podglądarkę.
Nadal nie wim, w czyim imeniu wystepuje administrator,ktojest właścicielem tych stron.
 
zainteresowany czy zastrachany?

Te kilka linijek HTML + powszechnie dostępny skrypt, to ewidentna
kpina z ignorancji i panicznego strachu większości forumowiczów
(czyt: funkcjonariuszy i pracowników SC) Tak Yoshi, to żart, tylko
wcale mi nie do śmiechu. Na 159 osób, które odwiedziły stronę, tylko
jedna się "zainteresowała", a reszta się zes..ła. Elemntarne łamanie
zasad wolności słowa, zastraszanie i grożenie konsekwencjami? Buhahaha!
Jeśli internetowy dżołk potrafi wzbudzić taki niepokój, to z kim S. Siwy
zamierza organizować "Zadymę na Śląsku"? Zakup pampersów może zrujnować
związkowe kasy! Na szczęście do tego nie dojdzie, ponieważ 10 lipca podczas
spotkania Przedstawicieli Organizacji Związkowych w Bielsku Białej,
przewodnicząca FZZSC poustawia wszystkich "Powstańców Śląskich" po kątach.
Pani Fołta histerycznie nie cierpi niezależnych, lokalnych przewodniczących...
A wszystkim zestresowanym polecam wczasy w Rio de Janeiro na plaży Copacabana!
 
Re: zainteresowany czy zastrachany?

zainteresowany napisał:
...Najbardziej boli fakt, iż stajemy się coraz bardziej osaczeni, po co nasz fora dyskusyjne,loga,hasła , skoro mamy nową przeglądarko-podglądarkę.
Nadal nie wim, w czyim imeniu wystepuje administrator,ktojest właścicielem tych stron.
Ta strona, którą podałeś nie ma nic wspólnego z forum. Tak jak napisał Yoshi takich stron jest wiele. Wyświetlane tam dane są przesyłane każdorazowo gdy wchodzisz na jakąś stronę i jest to całkowicie normalne. Co do pytania kto jest właścicielem tych stron to w przypadku strony www.cenzura.republika.pl jest to na pewno osoba związana z SC, właścicielem strony www.twojeip.wp.pl/?ticaid=11ea5 jest Wirtualna Polska. Strach i obawy winikające z widoku takiej strony są spowodowane niewiedzą i nieznajomością zagadnień związanych z funkcjonowaniem sieci.
satyr celny napisał:
Na 159 osób, które odwiedziły stronę, tylko
jedna się "zainteresowała", a reszta się zes..ła.
...lub 158 osób wie, że te dane nie mają nic wspólnego z forum.

Dla osób, które bardzo się "boją" mała podpowiedź - proszę wpisać w google hasło "anonimowość w sieci" lub "anonimowość w internecie". Gwarantuję, że znajdziecie tam odpowiedź na większość pytań.
Ze swojej strony (jak znajdę chwilę czasu) postaram się przetestować i przedstawić kilka darmowych programów, które zapewnią te 99,9% Waszej anonimowości.
 
Proponuję zakończyć już ten infantylny temat.
Dorośli i wykształceni ludzie a dyskutują nad takimi bzdurami. Macie jakiegoś jobla na punkcie strachu, to bardzo mnie dziwi, to wręcz nie spotykane w innych zawodach. Patrzyłem na fora policji, urzędów skarbowych i inne i bark jest tego typu tematów.
To jest swoisty szok, że wy dyskutujecie na temat IP. Czym to jest spowodowane?
Przeczytałem na tym forum trochę postów i przyznam, że jest na szczęście też całkiem sporo internautów wśród nas.
Już pisałem w innym wątku, że przełożeni, którzy będą zastraszać w akcji będą podawani na policję, z odwołaniami do wyższych instancji i do skutku. Poza tym mam nadzieję, że w końcu obudzimy się i zrobimy tak jak inne zawody, gdzie tzw. łamistrajki miały niezbyt przyjemne życie w społeczności. Poza tym mam też nadzieję, że przełożonym będzie po prostu głupio straszyć ludzi, bo przecież przez to wprost opowiadają się za demontażem SC. Mam nadzieję, że przełożeni będą starszyć na pokaz przed swoimi wyższymi przełożonymi a do funkcjonariuszy będą później mrugać okiem, że oczywiście żartują. Jeżeli będą zachowywać się innaczej to będą jak ktoś mi podpowiedział na naszym forum po prostu sprzedawać nas wszystkich, może nawet i przyczyniać się do zwolnień.
Pomalutku przygotowujmy się do tego co ważne dla nas SC i poprawy statusu funkcjonariusza celnego i jego bezpieczeństwa i nie dyskutujcie już proszę nad tą dziecinadą.
 
Brak podstawowej wiedzy i ignorancja to nie infantylny temat

Ktoś wyciągnął spod dywanu skrzętnie ukrywany problem i sprowokował pożyteczną dyskusję na temat braku podstawowej wiedzy . Dowód? W moim biurze na 30 osób 25 nie potrafi zamknąć systemu inaczej, niż przez wyjęcie wtyczki z kontaktu! Mam okazje przygladać sie pracy urzędników w różnych urzedach nie związanych ze SC. Jest kiepsko. W konsekwencji braku podstawowej wiedzy, a co za tym idzie pewności siebie, często mamy do czynienia z dyktaturą ciemniaków (S. Kisielewski) Z resztą po sprowokowaniu dyskusji autor zmienił nieco treść tej strony (-)
 
Back
Do góry