• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

kiedy jaja miały kły

L

literat

Gość
Może już w końcu pani Fołta i pan Turek przestaną toczyć swoje wojenki z alejami i zaczną coś robić dla ludzi - zmarnowaliście ostatnie 4 lata i piszecie idiotyczne pisemka i ciągacie się po sądach - to są wasze małe wojenki które niczego nam nie dadzą - co mnie obchodzą jakieś durne listy z przed paru lat jak i tak mnie tam nie ma i jeszcze długo pewnie nie będzie - żądam żeby p. Fołta zadzwoniła do śląskich organizacji i poprosiła o zgodę na przyłączenie do przygotowanego protestu - ale tym razem bez wybierania metody głosowania , potem metody jak głosować żeby wybrać metodę głosowania itd.- mam nadzieję że w końcu na tym forum coś się ruszy - uszy do góry - a my przestaniemy panią prosić - po prostu zapiszemy się do organizacji śląskich i powiemy pani pa pa - do zobaczenia na strajku - przynajmniej włoskim :twisted:
 
na co składki

większość pewnie po to żeby raz w roku dostać bon na 50 zł i pójść na imprezę też raz w roku - żenujące :oops: - ale co to ma do rzeczy po tym co się na tym forum dzieje to wszyscy ludzie z Krakowa i Nowego Targu nierobią dla siebie nic - gapią się tylko w monitory i drżą ze strachu - dalej nic nie piszczie - to może chociaż zagłosujemy czy pisać posty czy ich nie pisać hę-to może jest dla was bezpieczny temat czy też niebezpieczny? :twisted:
 
Do wszystkich ludzi dobrej woli. Nie plujcie na Iwone bo wiele dobrego zrobiła i nadal robi. Sląskie organizacje związkowe są w stałym kontakcie z Panią Iwoną Fołtą. Kazdy kto ma rzeczywistą chęć przyłączyć się do protestu to niech wyśle e-mail do Sławka Siwego, zamiast starać się storpedować i poróżnić ludzi. Nie pyskuj literat na nonimowo na forum tylko napisz do Sławka Siwego. serdecznie pozdrawiam
 
bez tematu

Człowieku na nikogo nie pluję tylko piszę że co mi to da że dowiem się kto dostał 2 lata temu nagrodę potrzebne mi to do czego? - ja chcę zarabiać jak człowiek nie jak murzyn bo za te marne grosze nie mogę bez pożyczki dojechać do końca miesiąca i to wk..... mnie najbardziej - sory za słowo ale inaczej się nie da- chciałbym dorobić - bardzo marchewką bym pohandlował ale nie można nie dostane zgody bo to nie licuje z godnością urzędnika - a to że branie na zeszyt w sklepiku to już nikogo nie obchodzi - ręce opadają - cześć gościu i zastanów się nad życiem czołem :cry:
 
To m.in. napisałem do central związkowych:
Cytat:
zwracam się z prośbą o czynne poparcie załączonego APELU poprzez złożenie wniosków o pilne zwołanie nadzwyczajnego Zjazdu Rady Federacji.
Przedstawicieli Zrzeszenia prosimy o czynne przyłączenie się do inicjatywy akcji. Kierownictwo obu central związkowych prosimy o wspólną koordynację działań.


Śląska inicjatywa liczy więc na kierownictwo central związkowych. Dlatego proszę uprzejmie o powstrzymywanie się z ich krytyką na tym forum.
W przypadku gdy kierownictwo central związkowych nie wykrzesa z siebie tego co powinno dla dobra SC i zatrudnionych w niej ludzi to niezwłocznie poinformuję o tym WAS wszystkich. Wtedy dopiero przyjdzie czas na zasłużoną konstruktywną krytykę kierownictwa obu central związkowych. W chwili obecnej proszę raz jeszcze o powściągliwość, gdyż naprawdę mocno liczymy i wierzymy wciąż w liderów Federacji i Zrzeszenia.
 
Back
Do góry