• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nowy dyrektor

To były naczelnik informatyki z Rzepina. Do tej pory zarządzal ok. 30 osobami no i byli to informatycy. Pojęcia o kontroli, postepowaniu, szczegolnym nadzorze itp. nie ma żadnego. Jest w miare porządny, chociaż troche narwany, ale dyrektor izby powinien być bardzo dobrym, skutecznym i kompetntynym menadżerem a nie kumplem kogoś z PIS. Ale teraz takie czasy. Jak będzie madry, będzie siedzial cicho, to niczego nie zepsuje. I tak a sześć miesiecy wróci do Rzepina.
Chyba, ze mu każą zobic rewolucję. Powinien jednak wiedzieć, że Banas kiedyś odejdzie, PIS odejdzie (oby jak najszybciej) a on w cle zostanie..

XYZ (nie jestem ani z Krakowa, ani z Rzepina)
 
nowy

Ten koleś małeb na karku i wizję!
To wbrew pozorom nie tylko informatyk ale zdolny organizator!
To jego pomysły będzie wdrażała SC, min. piony kontroli w IC!
Nie należy kogoś oceniać po wyglądzie!
Dajcie chłopakowi szansę! :p
 
do XYZ
skoro (jak twierdzsz???) nie jestes z Rzepina, to skad tak dobrze wiesz ilu w Rzepinie jest informatykow i na czym sie zna nowy dyrektor a na czym nie
 
do ZZ

Nie trzeba pracować w Rzepinie, zeby wiedziec ilu jest tam informatyków. Wystawiam trochę nos poza własną Izbe i dllatego wiem. Czyzby zbyt dużo wiedzy bylo wg Ciebie szkodliwe...???
 
No, no, no. Jeżeli pan Robet, sorry, po dyra w Krakowie jest osobą kompetentną, to ja jestem sierotką Marysią. ten człek od lat wielu parł w góre, a o informatyce wie tyle, co ja o lotach kosmicznych, po prostu był Naczelnikeim z nadania Krecika, a programy pisali jego podwładni (oczywiście pod nadzorem merytorycznym). Jeżeli kogoś nobilitować to włąśnie twórców - prawdziwych informatyków, bo Robcio sam nie wie o czym mówi, a musi używać specjalistycznego słownictwa, aby sprawiać pozory. Oj miej się izbo krakowska na baczności, bo przesłano Wam Konia Trojańskiego. Jeżeli inni p.o. mają takie kompetencję i predyspozycje (lub ich brak), to chroń Panie naszą służbę, bo koniec bliski. end of transmission...
 
Jako dyro na informatyce znać się nie musi. Co prawda (prywatnie) robiłem po nim kompy :) jednak może sprawdzi sie lepiej jako manager. Niech tylko nie oderwie sie od rzeczywistości i pamięta,że szary celnik,który ma wyśrubowane normy zasuwa na jego pozycję przez co winien być szanowany.
 
dyro

Co wy chcecie od człowieka!
Przywieźli chłopaka, puścili na głęboką wodę i niech płynie!
Jak utonie przyjdą następni!
A w CV zawsze można napisać ,że było się dyrektorem!
 
nowy

Anonymous napisał:
Jako dyro na informatyce znać się nie musi. Co prawda (prywatnie) robiłem po nim kompy :) jednak może sprawdzi sie lepiej jako manager. Niech tylko nie oderwie sie od rzeczywistości i pamięta,że szary celnik,który ma wyśrubowane normy zasuwa na jego pozycję przez co winien być szanowany.

No, jeśli będzie takim menago jak w IC Rzepin to już niedługo krakowska izba będzie miała kontrolę NIK!
Zakupy sprzętu informatycznego to sprawa nie do końca wyjaśniona i kładzie się cieniem na przeszłość obecnego p.o. dyrektora krakowskiej izby!
Układy rodzinne też zresztą nie zastąpią braku doświadczenia i predyspozycji!
Nie wierzę w cudowne przeobrazenie dawnego naczelnika informatyków, który mawiał ,że problem jest jeden jak zostać dyrektorem ,a reszta to pikuś!
 
Dla dobra służby, taniego państwa i marsjan nagroda półroczna zostanie przeznaczona na zintegrowanie systemów informatycznych i umieszczenie ich w gmachu izby celnej w Rzepinie (po jej likwidacji)oraz nagroda specjalna dla przewodniczącej FZZSC I.F. za pomoc w demontażu SC.

To jest oczywiście żart, ale czy na pewno.
 
Super dyrektor z Rzepina

infor. napisał:
No, no, no. Jeżeli pan Robet, sorry, po dyra w Krakowie jest osobą kompetentną, to ja jestem sierotką Marysią. ten człek od lat wielu parł w góre, a o informatyce wie tyle, co ja o lotach kosmicznych, po prostu był Naczelnikeim z nadania Krecika, a programy pisali jego podwładni (oczywiście pod nadzorem merytorycznym). Jeżeli kogoś nobilitować to włąśnie twórców - prawdziwych informatyków, bo Robcio sam nie wie o czym mówi, a musi używać specjalistycznego słownictwa, aby sprawiać pozory. Oj miej się izbo krakowska na baczności, bo przesłano Wam Konia Trojańskiego. Jeżeli inni p.o. mają takie kompetencję i predyspozycje (lub ich brak), to chroń Panie naszą służbę, bo koniec bliski. end of transmission...
Wszystko to niestety prawda - takich fachowców PIS wysyła w teren i to do Krakowa wsyd mi za nich.
 
Re: nowy

maku napisał:
Ten koleś małeb na karku i wizję!
To wbrew pozorom nie tylko informatyk ale zdolny organizator!
To jego pomysły będzie wdrażała SC, min. piony kontroli w IC!
Nie należy kogoś oceniać po wyglądzie!
Dajcie chłopakowi szansę! :p

Przepraszam czy to głos nowego dyrektora z Poznania ???
 
Ja uważam, że kierujący daną jednostką powinien być przede wszystkim dobrym managerem i mieć wizję. Osobiście nie znam, ani nawet nie słyszałem o żadnym naczelniku WI, który jest jednocześnie dobrym programistą, czy administratorem domeny itp.
Wyobraźcie sobie pochłoniętego programowaniem informatyka i kierującego wydziałem inf. w jednej osobie - jest to niemożliwe!
Boicie się zmian krakusy i stąd te krytyczne uwagi :wink: !!!



Robert's friend.
 
_ napisał:
Ja uważam, że kierujący daną jednostką powinien być przede wszystkim dobrym managerem i mieć wizję. Osobiście nie znam, ani nawet nie słyszałem o żadnym naczelniku WI, który jest jednocześnie dobrym programistą, czy administratorem domeny itp.
Wyobraźcie sobie pochłoniętego programowaniem informatyka i kierującego wydziałem inf. w jednej osobie - jest to niemożliwe!
Boicie się zmian krakusy i stąd te krytyczne uwagi :wink: !!!



Robert's friend.

Nie zgodzę się !
Jeśli chodzi o naczelnika WI - bardzo dobry specjalista jest w IC Łódź
Jeszcze niedawno pracował jako zwykły f-sz i robił wszystko, teraz robi to dalej nawet jako szef.
Tak trzymać !
 
..powinien być bardzo dobrym, skutecznym i kompetntynym menadżerem a nie kumplem kogoś z PIS...

A jego siostra nie pracuje przypadkiem w kancelarii prezydenta?
 
Back
Do góry