• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przyjęcia do Izby zakończone.

Elvisek

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Dyrekcja Izby w Przemyślu, po raz kolejny nie zaskoczyła wyborem kandydatów od pełnienia służby. Właściwie to się zastanawiam po co ogłaszane są nabory, skoro i tak jest z góry wiadomo kto bedzie przyjety.Nie zdziwiłbym się gdyby to byli kandydaci którzy mają jakieś pojęcie o tej pracy a także minimum znajomości o obowiązujących przepisach prawnych, unijnych. Nawet nie mówie o ustawie o Służbie Celnej, bo podobno mieli ją na testach (kolejna lipa). Nie wspomnę o inteligecji a także kulturze, bo wydaje mi się, że gdy przywdziewają mundur zaczyna im odbijać "sodówka".Gdy widzę jak przyjmowani są tzw. "mechanicy" (sam mam wykształcenie wyższe) to zaczynam wstydzić się że nosze taki sam mundur jak oni...
 
Dyrekcja Izby w Przemyślu, po raz kolejny nie zaskoczyła wyborem kandydatów od pełnienia służby. Właściwie to się zastanawiam po co ogłaszane są nabory, skoro i tak jest z góry wiadomo kto bedzie przyjety.Nie zdziwiłbym się gdyby to byli kandydaci którzy mają jakieś pojęcie o tej pracy a także minimum znajomości o obowiązujących przepisach prawnych, unijnych. Nawet nie mówie o ustawie o Służbie Celnej, bo podobno mieli ją na testach (kolejna lipa). Nie wspomnę o inteligecji a także kulturze, bo wydaje mi się, że gdy przywdziewają mundur zaczyna im odbijać "sodówka".Gdy widzę jak przyjmowani są tzw. "mechanicy" (sam mam wykształcenie wyższe) to zaczynam wstydzić się że nosze taki sam mundur jak oni...
Doceńta docenta. A rzucić ten mundur w diabły i robić karierę naukową . Z taką pogardą dla maluczkich napewno zostaniesz prezydentem.
 
Pogarde to maja tzw. mechanicy, którzy kiedyś sami byli mrówkami a teraz kasują część swoich niedawnych kolegów lub koleżanek na Medyce. Owszem gardzę tą częscia celników , która nie szanuje ludzi przekraczających granicę i zapomnieli że są urzędnikami państwowymi a z Medyki zrobili sobie "prywatne przejście".
 
Elvisek, a pracowales na przejsciu w Medyce, jak sobie popracujesz troszke to bedziesz mógł mówić coś na temat szacunku do ludzi przekraczajacych tą granice, życze Ci paru dni pracy,tam własnie.
 
17 osob podobno ma przyjsc na poczatku miesiaca. Ale z jakim wyksztalceniem? pfff..
2 osoby po gastronomiku, 1 po dziennikarstwie, 5 po ekonomiku..... no to zycze powodzenia w rozkręcaniu aut...
 
17 osob podobno ma przyjsc na poczatku miesiaca. Ale z jakim wyksztalceniem? pfff..
2 osoby po gastronomiku, 1 po dziennikarstwie, 5 po ekonomiku..... no to zycze powodzenia w rozkręcaniu aut...
A szanowna pani pracując w kadrach zapewne kończyła wyższą szkołę nauk celnych.
 
17 osob podobno ma przyjsc na poczatku miesiaca. Ale z jakim wyksztalceniem? pfff..
2 osoby po gastronomiku, 1 po dziennikarstwie, 5 po ekonomiku..... no to zycze powodzenia w rozkręcaniu aut...

- 2 po gastronomiku - do barów na Sielecką i Ofiar Katynia żeby nie czekać na telefoniczne zamówienia od Margeritty lub baru u Jurka,
- 1 po dziennikarstwie - może zastąpi starą papugę,
- 5 po ekonomiku - chociaż po jednym do każdej zmiany aby kalkulował czy się opłaca wziąść jak się wpadnie?,
powodzenia
 
nie ważne kto przyjdzie ) ważne że przyjdzie. sami wiecie jakie stany kadrowe mamy. ja sam mam dość pracy czasami na 4 stanowiskach. nie naraz ale oczywiście tam gdzie jest największy za..............
 
wieadomość

Dyrekcja Izby w Przemyślu, po raz kolejny nie zaskoczyła wyborem kandydatów od pełnienia służby. Właściwie to się zastanawiam po co ogłaszane są nabory, skoro i tak jest z góry wiadomo kto bedzie przyjety.Nie zdziwiłbym się gdyby to byli kandydaci którzy mają jakieś pojęcie o tej pracy a także minimum znajomości o obowiązujących przepisach prawnych, unijnych. Nawet nie mówie o ustawie o Służbie Celnej, bo podobno mieli ją na testach (kolejna lipa). Nie wspomnę o inteligecji a także kulturze, bo wydaje mi się, że gdy przywdziewają mundur zaczyna im odbijać "sodówka".Gdy widzę jak przyjmowani są tzw. "mechanicy" (sam mam wykształcenie wyższe) to zaczynam wstydzić się że nosze taki sam mundur jak oni...

Tytaj marzec17
Mam takie zapytanie jak wygląda rozmoawa kwalifikacyjna na młodszego funkcj. celnego w Izbie Celnej w Przemyślu.
Bo z tego co wiem to 8 i 9 styczeń są prowadzone roznowy.
Czego można się spodziewać czy rozmoawa jest prowadzona w języku obcym?
Bo ja choć mam wykształcenie wyższe ale to i tak nic wielkiego.
Smieszne jest to że jak człowiek nie miał wykształcenia wyższego to nie było szans na to by wogóle się dostać na egzaminy, a teraz już po średnim szkoda słów.
Czytając wypowiedzi członków forum to faktycznie człowiek ma zbieżne odczucie czy i po co się pcha do tego zawodu.
prosze o jakąś odpowiedz.
pozrdarwiam.
 
Back
Do góry