• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy ta błazenada to wszystko co potrafi MF?Więc poniedziałek

Sedzia

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
9 Styczeń 2007
Posty
445
Punkty reakcji
316
Biorą Nas na przeczekanie- myślę o MF-ie. To nie są gwarancje ale propozycje rozwiązania małej części postulatów w bliżej nieokreślonej przyszłości. Taki szkic brudnopisu. Niech szukają głupszych od siebie gdzieś indziej! My tej papki medialnej nie kupujemy!

Nie możemy zawieść wschodu! Jesteśmy im to winni![b\]

Oni swoją robotę już zrobili... i to porządnie. Teraz odpowiedzialność za powodzenie przedsięwzięcia spoczywa w dużej mierze na NAS – zawiedzionych i przez lata poniewieranych funkcjonariuszy tak dumnie brzmiącej Służby Celnej!

W piątek daliśmy pokaz jedności. Pokazaliśmy również, że funkcjonariusze ze wschodniej granicy nie są oderwani od rzeczywistości ponieważ ten sam problem dotyczy pozostałych kilkunastu tysięcy fc w całym kraju.

Nie bądźmy ofiarami losu robiącymi pojedynczy gest dezaprobaty – tak naprawdę zryw odpowiedzialności za losy służby i kraju. Degrengolada dopadająca SC jest wynikiem nieudolnych działań kolejnych szefów SC nie mających koncepcji rozwiązania naszych problemów i zamiatania pod dywan.

Pokaz jedności potrzebny jest raz jeszcze.
Ja do pracy w poniedziałek przyjść nie będę mógł bo (nie, nie strajkuje ani nawet protestuje bo nam przecież nie wolno) tak mi akurat wypadło. Biorę UŻ.

Wam koledzy i koleżanki też coś wypadło?
Jeśli nie to wracajcie do rozsypanych krzeseł, połamanych biurek, własnych długopisów, latarek. W SNP nadal możecie sponsorować państwo obsługując odległe punkty własnym samochodem za CAŁE 40 groszy za kilometr.... maluchami jeździcie ze nie dokładacie?
Nadal możecie z dnia na dzień stracić pracę bo Wasza twarz się komuś nie spodoba i przed prokuratorem Was pomówi a ten przed zbadaniem całej sprawy prześle info do pracy o wszczęciu postępowania. Na nic wasze tłumaczenia, domniemanie niewinności.... zegnajcie Służba Celna Was nie chce! Prawo Hammurabiego było łaskawsze!


Jeśli MF ma zamiar grać na zwłokę i poczekać co z tego wyniknie my też poczekajmy. Dajmy otuchę kolegom i koleżankom na wschodniej granicy.
Oni są BOHATERAMI!!!
Oni się odważyli nie tylko mówić (zresztą wszyscy mówią już od dawna).
Oni odważyli się podjąć działania!

Jeśli Dyrektorzy czy Naczelnicy Was straszą to sie zastanówcie co Wam mogą zrobić?
Nie dać podwyżki? I tak nie było jej od 2003!

Nie dać awansu? I tak są co 6-8 lat jak dobrze idzie, poza tym przy tej karuzeli na stanowiskach nie oni będą Wam ewentualne awanse przydzielać!

Weźcie swoje sprawy w swoje ręce!
Jeśli dokonacie złego wyboru, nie narzekajcie już nigdy więcej na Wasz podły celniczy los!

We mnie coś pękło!
Ja tak dłużej już nie mogę!
Popieram jak mogę a mogę jeszcze 3 dni. No i chciałbym komuś pomóc krew oddając.
Poznań się nie da omamić Panie Dominik
 
Back
Do góry