• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy warto nadal pracowac w SC?

B

bursztyn

Gość
Witam wszystkich celnikow!
Powiedzcie mi czy warto nadal pracowac w naszej sluzbie?
Czy ktos z Was rzucilby to wszystko, gdyby dostal propozycje pracy w prywatnej firmie powiedzmy na umowe o prace i z pensja 2000 pln na reke?
:?: :?: :?: :!: :!: :!:
 
bursztyn napisał:
Witam wszystkich celnikow!
Powiedzcie mi czy warto nadal pracowac w naszej sluzbie?
Czy ktos z Was rzucilby to wszystko, gdyby dostal propozycje pracy w prywatnej firmie powiedzmy na umowe o prace i z pensja 2000 pln na reke?
:?: :?: :?: :!: :!: :!:

Ja nie jestem w temacie za bardzo :) Ale mogę powiedzieć tak, jak się lubi co się robi to jest :)

I bez przesady napewno nie jest tak źle - taką mam nadzieje ;)
 
Tak, moim zdaniem po tej całej reformie dostaniemy wszystko to co ma policja. Chodzi mi o socjal i emerytury. Ale wcześniej wielu polegnie. Wielu nieświadomych tego odejdzie też na ochotnika.
 
bursztyn : Co za głupie pytania zadajesz? od razu bym to rzucił! A Ty nie? choćbym się zesrał to nie zarobię tu nigdy takich pieniędzy, a do tego doświadczenie, które zdobędę przyda mi się w przyszłości najwyżej do sprzątania kibli.
 
Back
Do góry