• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

wolne dni

Status
Zamknięty.
R

rowerzysta

Gość
czy ktoś mi wyjasni jak to jest w końcu z tymi świętami wypadającymi w dni wolne od pracy. należy się dzień wolny zgodnie z k.pracy czy też nie?
 
pracownikom cywilnym zwanym pieszczotliwie "sweterkami" oczywiście tak bo kodeks pracy , unia europejska , prawa człowieka itp. natoniast funkcjonariusze oczywiście nie bo SŁUZBA, USTAWA O SŁUZBIE, ROZPORZADZENIE O CZASIE SŁUZBY itp. Natomiast sprawa jest prosta :
cywile tak jak mówi prawo pracy czyli dodatkowy dzień wolny jeżeli święto wypada w niedzielę
natomiast funkcjonariusze powinni mieć ilość godzin do wypracowania w miesiącu POMNIEJSZONĄ o 8 godzin za kazde święto które wypada w niedzielę. I było by SPRAWIEDLIWIE!

Może związki zamiast pierdołami zajmą sie czymś konkretnym
 
Jestem w 100% przekonany, że takie wolne nam się należy. Temat był poruszany wielokrotnie i M.Banaś chyba trochę na złość zinterpretował to wbrew funkcjonariuszom, choć w sumie sprawa jest błaha.
Wątpię, aby teraz nagle MF zmienił interpretację.
Mogę obiecać, ze przy najbliższej okazji złożę osobiście pozew w tej sprawie, bo to jest najprostszy i najskuteczniejszy sposób, aby w końcu załatwić tą oczywistą oczywistość.
Taki temat był też już na forum i był szczegółowo wyjaśniany dlatego ten wątek zostaje zamknięty. Proszę w przyszłości przed napisaniem postu sprawdzić czy ktoś już wcześniej nie poruszał danego tematu.
http://www.celnicy.pl/viewtopic.php?t=795&highlight=listopada+wypada Proszę też nie obrażać innych.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry