• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wierzyć nie wierzyć, ocenić warto

L

locia

Gość
Oto zasłyszane w dniu dzisiejszym ploteczki (a moze nie tylko :twisted: ) o nowej mapie IZB REGIONALNYCH w kraju:

1. Przemyśl łaczymy z Białą Podlaską
2. Łodź z Warszawą
3. Gdynię ze Szczecinem
4. Rzepin i Toruń z Poznaniem
5. Katowice i Kielce z Krakowem (jest tez ponoć wariant Kielce do Wawa)
6. Białystok z Olsztynem
7. Wrocław z Opolem

A teraz załaczam jeszcze to (a Dyrektorów juz niewielu zozostało)
p.o. Dyrektora Izby Celnej w Przemyślu: Andrzej Nowak
Dyrektor Izby Celnej w Białymstoku: Mirosław Sienkiewicz
p.o. Dyrektora Izby Celnej w Łodzi: Krzysztof Pilzak
Dyrektor Izby Celnej w Warszawie: Sławomir Pichor
p.o. Dyrektora Izby Celnej w Gdyni: Tomasz Węgiel
Dyrektor Izby Celnej w Szczecinie: Witold Krochmal
p.o. Dyrektora Izby Celnej w Rzepinie: Jacek Kapica
p.o. Dyrektora Izby Celnej w Toruniu: Robert Torenc
p.o. Dyrektora Izby Celnej w Poznaniu: Dariusz Komar
p.o. Dyrektora Izby Celnej w Katowicach: Piotr Pilżys
p.o. Dyrektora Izby Celnej w Kielcach: Jan Sobieski
Dyrektor Izby Celnej w Krakowie: Edward Czejkowski
p.o. Dyrektora Izby Celnej w Białej Podlaskiej: Włodzimierz Wołczew
Dyrektor Izby Celnej w Olsztynie: Artur Wrochna
p.o. Dyrektora Izby Celnej w Wrocławiu: Jerzy Chrobak
Dyrektor Izby Celnej w Opolu: Andrzej Begiński

I jeszcze obrazek jak to wyglada teraz
mapka_ic.jpg

I chyba wszystko jasne. :wink: Prawda, nieprawda.. art 170 tez niby miało nie być :)
 
I JESZCZE TO

TAK WSZYSCY KONCENRTUJEMY SIĘ NA OBRONIE AKCYZY A ZLIKWIDUJĄ NAM CZĘŚĆ IZB CELNYCH. PEWNIE TAKA KONCEPCJA TEŻ JEST OZWAŻANA W MF. ALE TAM JAK WIADOMO MAJĄ ICH CAŁY SZEREG. REALIZACJA TEJ Z 7 IZBAMI NIEWĄTPLIWIE OZNACZA NOWY BAŁAGAN. JA JUŻ KIEDYŚ CZEKAŁEM AN AKTA Z GUCU. SĄ PEWNIE PRZY TUM POYŚLE I POZYTYWY ALE CIĘŻKO MI IDZIE ICH WSKAZANIA NP. WIĘCEJ LUDZI DO PRACY W GDYNI PRZY ODPRAWACH KONTENERÓW PO LIKWIDACJI IZBY CELNEJ- TO MA SENS. MOŻE TEŻ JEST TO DLA NIEKTÓRYCH LEPSZE ROZWIĄZANIE NIŻ POŁĄCZENIE IZB CELNYCH Z IZBAMI SKARBOWYMI. ALE CÓŻ MY W WIĘKSZOŚCI I TAK NIE MAMY NA TO ŻADNEGO WPŁYWU
 
Biała Podlaska z Olsztynem - hmmm.... czy aby na pewno? Może wystarczy zobaczyć na mapie że chyba coś jest nie tak.
 
mamy wpływ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Celnicy kochani !!!!!!!!! Co to straciliście nadzieję!!!!!!!!!!!!! Jak to nie mamy wpływu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech każdy choć jednego posła lub senatora zaangażuje w sprawę Służby Celnej a kopną banana w dupe zanim zdążycie pomyśleć. Ruszcie sie kochani i przejdźcie się kazdy do biur poselskich i senatorskich a zobaczycie jaki będzie efekt. Nie marudźcie tylko raz dwa!!!!Serdecznie pozdrawiam
 
Locia - pała z gegry o podziale adm RP!!! wstyd

Szanowna Lociu, czytając Twoją mapkę śmiem twierdzić, iż testy preselekcyjne przed naborem do Naszej służby, należy wzbogacić o geografię na podstawie szkoły podstawowej. Sprawdź sobie na mapie deziecino, gdzie jest Białystok, Biała Podlaska, Olsztyn oraz Przemyśl i dopiero wtedy zabieraj głos.
 
Ojeju ale problem. Zamien BP z Stokiem. Kazdy sie moze machnąc (co juz poprawiłam)- szczególnie pisząc coś na szybko. I zamiast krytykowac, moze zamien słowo z posłem tudziez senatorem ze swojego regionu. Bo krytykowac potrafi kazdy a jak przychodzi co czego do takich jak Ty nie widać. Niedowiarków nigdy nie brakuje , a potem jest płacz jak faxy przychodzą
 
Proponuję IC Rzepin włączyć w struktury niemieckiej służby, może zakończy się biurokracja. Największa biurokracja=OC Świecko.Musielibyście zobaczyć co oni tam robią. SAD wygląda jak pięknie ozdobiona choinka. Wesołych Świąt od agentów celnych.
 
agent celny napisał:
Proponuję IC Rzepin włączyć w struktury niemieckiej służby, może zakończy się biurokracja. Największa biurokracja=OC Świecko.Musielibyście zobaczyć co oni tam robią. SAD wygląda jak pięknie ozdobiona choinka. Wesołych Świąt od agentów celnych.

A ja proponuję, ażebyś się zatrudnił w np w Hannoverze, jak Ci się tak niemiecka biurokracja podoba
 
Back
Do góry