• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

A W Krakowie wielkie zmiany

G

Guest

Gość
No i stało sie..w KRAKU W KOŃCU nOWA DYREKTORKA wzięła sie za zmiany..Czyzby nowe szło?...
Kadrowa J. zdegradowana razem Z Naczelnikiem powtórnej T. a od wczoraj dołączył do nich Naczelnik Logityki wielki pan P. BRAWO!!!!! tak trzymac..
Chociaż ta pierwsza dwójka juz sie sadzi za to że biedactwom obieli po jakieś 800 zeta ...hahahaha..dziwne to przeciez... Przez tyle lat brania cichych nagród, podwyżek nie odłożyli sobie?..ojojoj...mam łzy w oczach..

A któż bedzie następny?..Czy ktoś wie?....
 
Ciekawe czy na tym sie skończy, czy starczy rozpedu na zmiany w podległych urzedach. Na razie brawo dla Pani Dyrektor za odwagę oby sił starczyło.
 
Brawo Brawo Brawo !!!
za decyzje Pani Dyrektor..należało im se po stokroć..to stara klika Czeja....najwierniejsi jego służący i super doradcy... Biedaczyska jak oni teraz zaaklimatyzują się w nowych warunkach?,,czy juz chorują?..mam łzy w oczach i bardzo mnie to martwi..jeszcze powinni oddać wszystko co nagrabili i wyspowiadać się ze wszystkich grzechów przed całą izbą...
Jak to możliwe że tacy ludzie piastowali ważne stanowiska w Izbie....
Ale jeszcze paru zostało...Mam nadzieję że oprócz Pani J. Pana T, Pana P..polecą nastepni....czy wiecie kto?..
 
Nie jestem z tej Izby ale widać z Twojego zorientowania i radości.,że Ty może takA więc jak tam w Krakowie rozkręca się Lady.zdejmuje się z mrówek fajki bądż siedzi się w śmierdzącym kanale o czym tak obrazowo piszesz na wątku "Zarobki służby przygotowawczej".Potrafisz tylko obrażać i snuć swoje brudne wywody nie znając człowieka.Mam nadzieję że jeśli jesteś z IC Kraków i na Tobie pozna się nowa Pani Dyrektor, a jeśli jesteś z innej IC to nie wcinaj się tam gdzie Cię nie proszą.Dziękuję za zoologiczne przyrównanie mojej osoby do miłego zwierzęcia jakim jest baran i weż sobie zimny prysznic.Pomaga jak gminna wieść niesie i nie zaczepiaj ludzi chyba że tak masz.Ato wtedy współczuję twoim kolegom w pracy.PS określenie "wyjadacz" nadaje sam system po większej ilości wpisów.Jeśli będziesz miał faktycznie coś mądrego czym chciałbyś się podzielić na forum i osiągniesz większą liczbę wpisów to również zostaniesz "wyjadaczem"a Szefa SC nie widziałem na własne oczy poza mediami i Corintią i nie cierpię z tego powodu.
 
Zmiany

Kruzela włączona od nowa.
W którą stronę tym razem?
Ludkom wypada znowu włączyć bieg na luz i czekać na wskazanie kierunków, wyznaczenie nowych prędkości i celów.
 
Back
Do góry