• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

DOPŁATY DO WYPOCZYNKU

H

HEDWIG

Gość
PYTAM JESZCZE RAZ NA TYM FORUM, CZY TO MOZLIWE ŻEBYM DOSTAŁ 430 ZŁ DOPŁATY DO WYPOCZYNKU LETNIEGO DLA SIEBIE , ZONY I 2 DZIECI ???!!!!PRACUJE W IZBIE 11 LAT !!!
 
WCZASY POD GRUSZĄ

PROSZĘ O ODPOWIEDZI-BARDZO MI NA NICH ZALEŻY.SŁYSZAŁEM , ŻE W NIEKTÓRYCH IZBACH GRUSZA TO PRAWIE RÓWNOWARTOŚĆ PENSJI??
 
coś chyba nie tak z tą twoją dopłata do wypoczynku , ja dostałam ok. 790 zł, ale juz w kwietniu na 4 osobową rodzinę ,sprawdź to przecież wszędzie jest tak samo
 
Witam.

A moze by tak zwiazki zainteresowaly sie tematem "doplaty do urlopu"? Kwoty sa smieszne chociazby w porownaniu z Policja czy innymi urzedami, a u nas wlasciwie pozostaja na tym samym poziomie od wielu lat.

Pozdrawiam
MZ
 
Czy w Wszych izbach przy wypełnianiu wniosku o doplatę do wypoczynku skłąda się oświadczenie, iz członkowie mojej rodziny nie korzystali z takiego świadczena na podstwie odrębnych przepisów. Czy to jest zgodne z przepisami prawa? Czy mogę się ubiegac o takie świadczenie na kazdego członak mojej rodziny, a żona o "wczasy pod gruszą" - oczywiście nie pracuje w słuzbie celnej?

Dzięki za informacje
 
wypoczynek

Jak by na to nie patrzył to nasza dopłata do wypoczynku, w porównaniu do innych SŁUŻB (np. STRAŻ GRANICZNA) jest śmieszna. Jak sama nazwa wskazuje - MY CELNICY możemy wypoczywać tylko pod cieniem GRUSZY.
 
pod gruszą

;24690 napisał:
Czy w Wszych izbach przy wypełnianiu wniosku o doplatę do wypoczynku skłąda się oświadczenie, iz członkowie mojej rodziny nie korzystali z takiego świadczena na podstwie odrębnych przepisów. Czy to jest zgodne z przepisami prawa? Czy mogę się ubiegac o takie świadczenie na kazdego członak mojej rodziny, a żona o "wczasy pod gruszą" - oczywiście nie pracuje w słuzbie celnej?

Dzięki za informacje

Faktycznie składa się oświadczenie, tyle, ze nikt dokładnie nie potrafi zinterpretować pojęcia przepis odrębny. Nie znam nikogo kto by nie brał tych pieniędzy a małżonek czy małżonka również w swoim zakładzie pracy takie świadczenia pobierają.I nie widzę w tym nic złego, jedno i drugie pracuje, więc........
 
ale

Pytanie brzmi: co znaczy na podstawie przepisów odrębnych? Kiedy funkcjonariusz nie może otrzymać dopłaty i dlaczego takie ograniczenia są tylko w SC?
 
Back
Do góry