• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Brak zainteresowania

S

Stivi

Gość
Droga braci celnicza !!!
Przeglądam forum i ze zdziwieniem odkryłem, że nie ma u nas żadnych problemów. Jakieś drobne zainteresowanie widać tylko w Opolu i Katowicach. W Opolu nie kochają chyba dyrektora, a Katowice trzesą się o robotę. Ciekawe co będzie jutro rano, może po opuszczeniu miejsc pracy nabieżemy odwagi.
 
ponieważ jest to nowe forum

Drogi Stivi.
Forum ruszyło dopiero parę godzin temu no i jeszcze nie było nigdzie reklamowane.
Pozdrowienia[/list]
 
Informacja dla twórców Forum

Kampania reklamowa Forum Służby Celnej RP ruszyła wczoraj w nocy. Umieściłem link z opisem na wszystkich stronach związanych ze Służbą Celną.
 
No pewnie, że nie mam problemów!
Regularnie płacą, na głowę nie pada, robota lekka, szerokie widoki na przyszłość no i za mundurem panny sznurem.
Do tego bronią mnie ZZ, więc czego się tu obawiać?
 
Trzeba wyszukać adresy e-mail z corinti i rozesłac w świat te dobra nowinę o forum celnicy.pl
 
No właśnie !

Nic dziwnego, że brakuje wsród funkcjonariuszy konsolidacji ze sobą w sprawie najważniejszej dla każdej jednostki społecznej a mianowicie w spawie pracy. Jak zauważyłem już od jakiegoś czasu są problemy z umówieniem sie na piwo, żeby potańczyć pograć w piłkę itp. Nic dziwnego,że wreszcie ktoś to zauważył, wykorzysta tą słabość i nas w końcu rozwiążą. Sam mu będę bił brawo.
 
Och... te ogniska... zajazdy... bary... Już prawie nie pamiętam. :cry:


a może lepiej nie pamiętać ...?!
 
Back
Do góry