• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Oceny okresowe...po co?śmiechu warte!!!

T

Tiger

Gość
Czy ktos mi moze wytłumaczyc do czego służą tzw. oceny okresowe?...
wg mnie kierownik komórki oceniający funkcjonariusza i dajacy mu określone stopnie, motywuje go do dalszej , lepszej, bardziej wydajnej pracy...
w Izbie Celnej w Krakowie tak nie jest..
Oceny okresowe to tylko widzi mi sie -nie wiem czy dyrektora czy P. Kadrowej... a więc pytam po jasną cholerę one sa... mamienie celnika 5-ą, 6-ą czy siódemką w jakiejś tam rubryce, że wykazuje zaangażowanie, rozwija sie itp.....
wpisywanie przez kierownika elaboratów jaki to on (celnik) jest wspniały, awansowanie go...po co? pytam sie po co??!!!!!!
przecież i tak awanse zostaja rozdysponowane po cichu..nikt o nich nie wie...upsss wiedzą tylko zaufani a dostają je "zasłuzeni"...
po co ta szopka?? po to chyba tylko żeby była i nazywała się dumnie ocena okresowa...
paranoja....Mysłałem że cos sie zmieni jak :nowy" przyszedł...al nic, absolutnie nic sie nie zmeniło....stara klika jak rządziła tak rządzi...

ale pamietajcie DO CZASU!!!! a ich dni sa policzone....

byle do KAS...bo mam nadzieję że wszystko sie rozpier.......a nowe bedzie naprawdę nowe i sprawiedliwe...
 
Back
Do góry