• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowy Nabór

Witam wszystkich, mam pytanko odnośnie naboru do służby celnie. Jak wygląda ta cała procedura wiem coś o teście z wiedzy ogólnej ( są może jakieś pytania do tych testów) wf i co jeszczę jakiś psycholog jest i gdzie to wszystko sie odbywa ja złożyłem podanie do Przemyśla :roll:
 
Cześć, nie wiem czy w obecnej sytuacji składanie podania do SC to dobry pomysł. Przeczytaj najpierw opinie o pracy w tej instytucji i projekty o KAS. Z :D dniem 1 stycznia 2008r. SC już nie będzie!!! Przemyśl jeszcze raz czy chcesz pracować w SC. Pozdrawiam.
 
Witam wszytskich
Złożylem "papiery" do UC w Przemyślu ale powiem szczerze nie wiem czego moge sie spodziewac..... zakladajac ze mi sie wogole uda ;)

Jeśli ktos mogłby przybliżyc warunki pracy, atmosfere.... zarobki ;) (młodszy kontroler celny) ... byłbym bardzo wdzięczny.
Obecnie mam prace z umowa stale.. moze nie wymazona, ale calkiem niezle zarobki, pewna... no i przy biurku... Slyszalem rozne opinie i prawda jest taka ze nie wiem w co wierzyc... jedni narzekaja inni chwala...
Bardzo bylbym wdzieczny za bezstronne podanie kilku faktow.

Z gory dziekuje...
 
Kolego, poczytaj sobie posty na forum ogólnym "słuzba przygotowawcza..." to ci szerzej otworzy oczy. Pozdrawiam- celnik z kilkunastoletnim stażem!!!!!!!!
 
Back
Do góry