• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zmiana Dyrektorów Izb Celnych

K

Klin

Gość
Panie Sławku czy to prawda że szykuje się Pan na objęcie posady Dyrektora IC w Opolu? Czy w związku z tym nie został Pan Przewodniczącym Federacji? Jaki jest powód że wycofał się Pan i już nie chce reprezentować wszystkich funkcjonariuszy i pracowników SC?
 
siwy

cóż nie dostałeś odpowiedzi i..... nic dziwnego
weź chłopie i wielu jeszcze wierzących w tego człowieka poczytaj w stecz troche jego wypowiedzi i pomysl trochę

są ludzie którzy go znają i od poczatku wiedzą po co tym wszystkim się zajmował zresztą co on potrafi jako celnik co zrobił jako celnik i związkowiec

zawsze te obiecanki na forum że jutro juz cos tam będzie potem ludzie sie przypominają i gadki w stylu nie mam czasu ważne sprawy związkowe

przypomnij sobie akcję jak chciałbyc kierownikiem parę dni wcześniej zmienił sobie regulamin ZZ ;)

a jak z akcja protestacyjną w przemyslu, zawsze za strajkiem zaczał przemyśl zamilkł do czasu aż padło to jest właśnie ten człowiek

ciekawe kto z nim bedzie chciał pracować chyba r.sch. razem sprzedają IC

poza tym to siwy był dobry dla dyrekcji jak trzeba było kopac pod byłą dyrekcją teraz już nie, pamietacie jak siwy chwalił obecnych itd wiele razy pytano go w czym jest lepsza obecna i była jakaś sensowna odpowiedź - chuba nie

swoją droga drugi kandydat na dyrektora ten z PSL to tak samo porazka dla IC - jak zacznie to tydzień nie skończy ale kogo to interesuje - w sumie za nowego rządu miało byc lepiej na stanowiska osoby merytorycznie przygotowana hahaha

czekamy na wypowiedzi kandydatów SS i AB jak oni się widzą na tych stanowiskach, jakie ich przygotowanie i kompetetncje
 
ZZFiPSC WO- IC Opole-31/07

Komitet Wykonawczy Federacji ZZSC
Delegaci do Rady Federacji
oraz
Organizacje Członkowskie Federacji ZZSC


W imieniu Zarządu ZZFiPSC Województwa Opolskiego składam wniosek o zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia Rady Federacji.

Posiedzenie winno odbyć się niezwłocznie, najpóźniej do dnia 30.10.2007r.

Związek Zawodowy FiPSC WO wspiera już od jakiegoś czasu poprzez fora internetowe protestujące Koleżanki i Kolegów na granicy wschodniej.
W IC w Opolu wywiesiliśmy już w ubiegłym tygodniu flagi związkowe i przygotowujemy się do zaostrzenia działań protestacyjnych, co nastąpi już w przyszłym tygodniu.

Jak dla nas Rada Federacji może być nawet jednodniowa, gdyż powinna zająć się tylko kwestią uchwały RF o przystąpieniu do działań protestacyjnych.

Szanowni Delegaci.
Niezależnie od sytuacji powinniśmy wszyscy poprzeć protestujących na granicy wschodniej oraz przystąpić CZYNNIE do działania.

Pozwolę sobie jeszcze na uwagę, iż jeśli chcemy osiągnąć sukces, działanie nie może ograniczyć się do li tylko wszczęcia sporu zbiorowego, co ma już miejsce w kilku izbach.

Z wyrazami szacunku:
Przewodniczący
ZZFiPSC Województwa Opolskiego
Sławomir Siwy
 
Szkoda będzie jak zostanie dyrektorem związek starci, ale może

nareszcie będziemy mieli spokój i normalność.

Jestem ciekawa jakim był by dyrektorem.
 
ciekawość

a ja jestem ciekaw jakim dyrektorem byłaby myszka miki albo pies pluto
rzucasz jakieś linki, cos tam cytujesz i co z tego wynika, co zrobił Sławek Siwy?
żartujesz, nawet nie raczył odpowiedzieć na pytania, no cóż drugi kondydat też nic, a czasami się wypowiadał, może akurat ma przerwę tygodniową ....
ja bym chciał żeby przyszedł normalny Dyrektor, mający przygotowanie menadżerskie i najlepiej z zewnątrz a nie znowu ktoś po znajomościach, po rodzinie w zwycięskiej partii, ale podobno miało być normalnie, miały decydować kompetencje
 
Opolanin pisze to chyba wie, widocznie nic nie zrobiłem, ale dla niego, bo zapewne otrzymuje niższe premie i awanse niż dostałby wtedy gdyby mnie nie było.
W takiej sytuacji pozostaje mi tylko dymisja z funkcji przewodniczącego i objęcie stanowiska w MF :wink: :lol:

PS. Poczytaj wszystkie wpisy dot. Por. Białostockiego i postaraj się ocenić to obiektywnie, ale postaraj się czytać ze zrozumieniem.
 
nigdy nie pisalem i nie twierdziłem że gdyby ciebie nie było byłoby lepiej
nigdy również nie twierdziłem ze nie próbujesz niestety według mnie nic to nie daje i takie jest moje zdanie
zawsze staram się czytać ze zrozumieniem nie wiem jak ty
 
jak widać kolega anty_spam nie zamierza odpowiedzieć a czemu?
zarzucał mi małą prawdomówność więc spytałem gdzie mijam się z prawdą i co, anty_spam się pogubił?
 
Back
Do góry