• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

traktowanie turystów

stary turysta

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
ze swojego nie małego doświadczenia zauważam że po odejściu Maryjana[każdy myślę że wie o kogo chodzi to przejście się ucywilozowało.z wpływem na obie strony tzw barykady.wreszcie jest normalnie.każdy wykonuje swoją robotę.nie którzy jeszcze próbują starych metod.ale to ma już krótkie nogi.jest ok.celnicy robią swoje i ludzi traktują jak normalnych obywateli którzy posiadają prawa obywatelskie.podoba mi się ich kultura pracy mam nadzieję że ten wpis im nie zaszkodzi.
 
Przypuszczam że chodzi o Gołdap bo w temacie Bezleda to sytuacja wróciła do miejsca z przed 01.09.2010. W myśl zasady czy się stoi czy się leży to i tak się mależy.
 
C.d.n

Przypuszczam że chodzi o Gołdap bo w temacie Bezleda to sytuacja wróciła do miejsca z przed 01.09.2010. W myśl zasady czy się stoi czy się leży to i tak się mależy.
Klilkuletnie ćwiczenie nieróbstwa zrobiło swoje, gdy tylko przyjeżdza ktoś z zewnątrz to wówczas praca wre.Jak już goście odjadą wszystko wraca do normy. Tak jak niedawne wizyty z Olsztyna
 
Ostatnia edycja:
Straszne!!! Jacy "turyści" taka odprawa. Jak nie przemycasz to jedź zielonym pasem i będziesz szybciej, ale na bks-ie :)))
 
Chcecie żeby podchodzić do was z szacunkiem, a co z szacunkiem dla nas. Mógłbym w tym miejscu przytoczyć parę dyskusji biednych mróweczek z kolejeczki, ale nie będę się zniżał do tego poziomu. Chcąc być szanowanym naucz się sznować innych.
 
Straszne!!! Jacy "turyści" taka odprawa. Jak nie przemycasz to jedź zielonym pasem i będziesz szybciej, ale na bks-ie :)))

Zielonym ? czasem jeżdze bo znów w Gronowie zaczynają się czasy nieróbstwa np wczorajsza dzienna zmiana to tragedia .
A zielonym jak Polak jedzie to im BARDZO to przeszkadza i odstawiają na kanał tłumacząc że zielony pas to nie dla Polaków , więc jak to jest można czy nie można ???????
 
Back
Do góry