• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rzecznik Izby Celnej, jaki powinien być?

jabol

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
2 160
Punkty reakcji
258
Miasto
RP
W związku z informacjami, jakobym uraził naszego nietykalnego i nieobecnego ciałem w miejscach, w których Rzecznicy innych izb sa obligatoryjnie, chciałbym poinformować, że moje wypowiedzi zawsze sygnuję podpisem jabol i że zgodne one są z moja wiedzą i tzw. sumieniem.

Stanowisko RZECZNIKA do czegos zobowiązuje, ale na pewno nie są to czynności związane z pływaniem po rzece. Nienormowany czas pracy, dyspozycyjnośc, kontakty z mediami, tworzenie PR.

PS Zastanawiałem się, dlaczego w mediach (oprócz RMF-u w poniedziałek - Wichrowa) nie było nic słychać o wielkiej chęci wypoczynku funkcjonariuszy w piatek i poniedziałek. Myślałem, że media to bagatelizują, ale nie! Mamy rzecznika. Zainteresowane media zostały poinformowane, że nie ma żadnych zakłóceń w pracy izby i podległych urzedów.

Życzę dalszych sukcesów i awansów za wyczerpującą i zobowiązująca pracę. UKŁADY to fikcja :lol:
BRAWO
 
Nasz eeeee rzecznik eeeee jak to eeee na eeee rzecznika eeeee przystało eeee braki medialne eeeee nadrabia wazelina eeeeeee....

jak to dziennikarze obrobią to nie dziwota ze nie mają co puścic :)


rzecznik przy podawaniu ilości nieobecnych uzywa stałej rzędu 0,5 :) Skad tę cyfrę ma nie wiadomo ale wiadomo za to że jego oświadczenia po skorygowaniu o tę stałą bardzo sie podobają na V piętrze :)
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Była nasza Pani Rzecznik( Pani Orzeł-z niemieckiego) była z reguły na wszystkich większych imprezach/zabezpieczeniach w jakich uczestniczyliśmy.Bez żadnych podtekstów.Nie znam Jej osobiście i ani lubię/nie lubię.Ale przynajmniej ZAWSZE była na miejscu w mundurze, czy to świątek,piątek,czy niedziela i jej współpraca z mediami NIGDY nie przekładała się na zastępowanie jej przez szeregowych pracowników WZP,którzy musieli tak jak za kadencji jej następcy świecić facjatami za gwiazdora,który miał oczywiście ważniejsze zajęcia niż prezentajca SC na forum publicznym.Znam z autopsji przynajmniej jeden przypadek,gdy po 12h spędzonych przez nas w temp. 25st.C ONA przywiozła nam picie i jedzenie,a nie to co obecny yyyyy.....Gdzie byłeś np. yyyy....na ostatniej yyyyy....wielkiej imprezie yyyy....Global Gatering.Chyba za blisko było z domku?

Zrezygnuj chłopiiiiiiieeeeeee.
Jesteś ściemniaczem,który tylko lawiruje dzięki pewnym kwestiom pomiędzy awansem w stopniu,w stanowisku a w uposażeniu(w zamian za coś)
Najwyższy czas to skończyć.
Żadna szkoła nie trwa wiecznie.....
W końcu nawet Ciekawe Biurko Środkowe jest w stanie zabrać się za pewne kwestie związane z pewną szkołą i jej absolutami.....
Żadna szkoła nie trwa wiecznie.(Być może się powtórzyłem:))Ale przeżyłem naprawdę wielu rzeczników różnych izb(6+) i ty jesteś na ostatniej pozycji w rankingu(naprawdę,eeeCh)więc proszę zrób to sam,aby Młynarz:) von Drossen wraz z Hamburgerem SV:D nie musiał zrobić tego za ciebie.
 
Ostatnia edycja:
W dniu dzisiejszym PO GODZINIE 15.00 zaszczycił wielkopolskie lotnisko swoją obecnością nasz wodnik.Oczywiście wziął na swoje barki odpowiedzialność za zatrzymanie kilkunastu rzeczy czegoś tam CITESOWSIEGO-mało ważnego.Zaświecił facjatą (wreszcie,po baaaaaardzo długim czasie)w pięknym wygwiazdkowanym mundurku przed kamerą(od razu sugerując widzom swą pozycję generalską i zarobki celników).Moich wniosków jest kilka:
1.Dlaczego koordynator ds.Cites(z racji swojej wiedzy i kompetencji)nie ma pierszeństwa w tych sprawach przed wodnikiem?
2.Występuję do Dyrektora o wniosek o wypłacenie szkodliwego koledze wodnikowi,który musiał działać PO GODZINACH PRACY(SKANDAL!!!!:D)w warunkach bardzo szkodliwych-duży ruch osobowy,tłok,gwar i niemożliwość skupienia się.
3.Co najmniej awans,samochód służbowy,komórka i limit paliwowy.Nie można mieszkać zaraz przy Ławicy i przyjeżdżać co chwilę na jakieś tam ujawnienia.Wnioskuję w tym momencie o mieszkanie służbowe na samej Ławicy,bo obecne jest zbyt oddalone od miejsc wydarzeń:czy to Global Gathering-kilkanaście m.in. spektakularnych ujawnień(ok.1500 metrów w/g nawigacji od miejsca zamieszkania),Port Lotniczy(ok.500 m w/g nawigacji od miejsca zamieszkania)
4.Dyrektorze dlaczego wciąż trzymasz tego wodnika???Czyżby POSIADAŁ SZKOŁĘ której nie można się przeciwstawić?Czy też inny kompromitujący/zobowiązujący fakt???
 
Back
Do góry