• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Q pamięci

Jan Kowalski

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Kapica napisał:
Szanowni Państwo, pragne zapewnić, że nie wybieram sie do żadnej warszawki i zdementować plotki na ten temat. Tu jej moje miejsce pracy i tu jest moja rodzina. Przeżywałem już kilka rozłąk, więc wiem, że to nie jest zdrowa sytuacja. Ile razy jestem w warszawce utwierdzam sie w przekonaniu, że w terenie praca jest dużo bardziej satysfakcjonująca, bo oparta na rozwiązywaniu faktycznych problemów, a nie na walce z biurokracją. Myśle, że i Wy nie chcielibyście pracować w warszawce. Jeżeli ktoś ma w tym względzie jakiejś wątpliwości to niech zapyta ludzi tam pracujących.
Jeżeli mamy przechodzić trudny okres to chciałbym abyśmy przechodzili go razem. Nigdy nie bałem sie brania na siebie odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Nawet jeżeli były one trudne i będą trudne.

Kapica napisał:
...
Jedno chcę zdementować - nie wybieram się do żadnego Ministerstwa. Podstawowym powodem sa moje zobowiązania rodzinne. Wiem co znaczą wyrzeczenia rozłąki z rodziną, zwłaszcza, że mam 3 dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym.
...

Q pamięci
 
QPA ŁAJNA

Witajcie!
Jak nasz nowy SSC spojrzy teraz ludziom w oczy - szczególnie tym których wspólnie z WS zastraszał wyrzuceniem z pracy? :oops:
 
No to widzicie. Ludzi straszył nieudacznik. Im większy nieudacznik banasiowy tym bardziej zasłużony.
 
wszyscy z nas działali w warunkach silnego stresu,
myslę, że Pan Dyrektor powinien być nam wdzięczny, ponieważ jego szybka nominacja jest w dużej mierze naszą zasługą,
 
Back
Do góry