• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody

Padło pytanie.Udzielono odpowiedzi.Z mojej strony przeogromne zdziwienie !
Żadnych refleksji - chociażby ukontentowanych zaistniałą sytuacją, nie mówiąc
o frustratach, jak zwykle niedocenionych?
Dla pełnej jasności obrazu , nie naigrywam się z żadnego "obozu".
Tylko dlaczego zero własnego " JA ', pretensje "półgębkiem"
na korytarzu, czy w toalecie publicznej !
 
Już ci odpowiadam -refleksje ukontentowani zaistniałą sytuacją czyli ci co wzięli po kilka tysiączków na łapkę mają w głębokim poważaniu czyli w d...e.
A ta druga grupa jak piszesz frustratów-jak można zaobserwowac na co dzień ,im się chyba już nawet nie chce pisac ,bo właściwie co to da?
Zrobili dokładnie to co chcieli. Czyli "wielce jaśnie zasłużeni dla służby" i im podobni co wiedzą gdzie i koło kogo się zakręcic zgarnęli całą kasę a reszta
dostanie po talonie na porcję kiełbasy 16 września.I to też nie jest takie pewne.
 
Po talonie to może jak ktoś głupi pójdzie. Ważniejszą rzecz dostanie 9 października, a mianowicie kartę do głosowania. Tam może zadecydować czy cały czas ci sami będą brali pieniążki co kwartał czy może coś się zmieni. Proszę sobie przemyśleć co lepsze. Pozdrawiam.
 
sute

w uzasadnieniu do 46 tyś. pominięto jeszcze (związane z pierwotnym planem ulokowania Intrastatu) gotowość wykonania pewnego zadania na 6+. Lubuszanie pamiętają (!)
 
w uzasadnieniu do 46 tyś. pominięto jeszcze (związane z pierwotnym planem ulokowania Intrastatu) gotowość wykonania pewnego zadania na 6+. Lubuszanie pamiętają (!)
w uzasadnieniu do 46 tyś. pominięto jeszcze (związane z pierwotnym planem ulokowania Intrastatu) gotowość wykonania pewnego zadania na 6+. Lubuszanie pamiętają (!)
Cześć Kazik,
myślę że ta zasłużona nagroda to za jakiś pomysł rzucony Szefowi co zrobić z tym otyłymi przygłupami z dozoru
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry