• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nagrody - awanse

G

gosc

Gość
Hej czy juz wiadomo kiedy bedzie wreczenie awansow i dyplomow? Chodza sluchy ze sa pieniazki takze na nagrody okolo 1200 na glowe ale to tylko plotki, moze ma ktos sprawdzone informacje.
 
AWANSE a co to k....jest awanse???????????????
każdy dostanie po dyplomie ( każdy ?) ciekawi mnie tylko czy pan dyrektor również dostanie tylko dyplomik czy może skromną premijkę w wysokości 100000 zł.???????????????????????????????????????????
 
Zgadza sie, jest juz kasa ma byc wypłacona razem z poborami 21 grudnia. Do podziału są oszczędnosci i nagrody razem w granicach ok 1500 na leb ale naczelnicy wymyslili sobie, zeby zroznicowac podzialy..Skad oni maja na to pomysly??To chyba jakas choroba.. Ale obilo mi sie o uszy ze chca takze roznicowac oszczędności a przecież są to pieniążki wyrobione przez nas wszystkich wiec powinno być dla każdego..Ku..a mać!!
 
co trzeci

A w pewnym zapomnianym przez Boga miejscu plotka powiedziała że co trzecie dziecko jest kochane.

Mam nadzieję że to tylko plotka.

-----------------------------------------------------------

Z moich informacji wynika że nie było może "po równo", "dużo" ale było więc być może to powyżej było plotką. Po weekendzie będzie wiadomo.

------------------------------------------------------------


Może ktoś się chce pochwalić ile 3% ile oszczędności (najlepiej w: ---->ogólnych dyskusjach).
 
i znowu awanse i awanse...

ilu to to pojechało na bal do uc łomża??


jak ktoś był to niech po powrocie podzieli się emocjami z resztą.
 
Back
Do góry