• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

mobilni

Re: ale o co chodzi??????????

Napisane jest,że aparat skarbowy będzie istniał zawsze.Musisz wziąć pod uwagę,że za chwilę niedużą nie będzie granicy z Ukrainą ,będzie dalsza informatyzacja służb skarbowych,celnych i nnych.Nie ma potrzeby aby utrzymaywać 17000 armię gdy potrzeby są 2 razy mniejsze.Po bełkocie (modne słowo) z ministerstwa tego samego dla skarbówki i cła nie powinieneś się dziwić co było z Kluską i innymi.Rozejrzyj się wokół siebie i zajrzyj w nasze przepisy.Może być tak ,że my nawet nie dajemy szansy potencjalnym klientem i dlatego nie mamy takich problemów.
 
Re: ale o co chodzi??????????

rzuć jakimś argumentem, że powinno nas być 17000 a nie 8500 dobrze umundurowanych i uzbrojonych.Wiesz jaka jakość jest naszych działań
 
Re: ale o co chodzi??????????

rzucam - na cholere ci dobry mundur i uzbrojenie??? Nam są potrzebne przepisy prawa, kolego. UPRAWNIENIA!! Do czego nam bron? Do ganiania ruskich bab z kraciatkami?? A zatrzymac ją mozesz w drodze zatrzymania obywatelskiego! Bez obserwacji i pracy operacyjnej mozesz rewidowac ludzi na bazarze lub mieczaków jadących na wiejskie dyskoteki, którzy wiozą cos na wlasny uzytek. A jak trafia sie cos wiekszego to jest to najczescie razem z milicją lub sg. Po co my jesteśmy Państwu potrzebni, do czego? Walnelismy "pare" rozlewni alkoholu i lewych stacji benzynowych i zaraz nam zabrali uprawnienia do czynnosci oper - rozp. A czy wiesz, ze SG tworzy grupy mobilne? I mają duzo wieksze uprawnienia niz my!
Pozdrawiam
P.S. od 5 lat pracuje w zwalczaniu.
 
Cze......ktos napisal ze czas bylo przewietrzyc... I co...jak myslicie przewietrzylo sie? zmiany zmianami...kto..jak dlaczego...z kim..
Karnawal wprawdzie minal...ale moze by jakas impre....integracyjna? )
 
Mobilne z Łodzi

O tak, słyszeliśmy już o mobilnych Kobietach z Łodzi.
Jak Bardzo są MOBILNE i ELASTYCZNE.
Chętnie ściągniemy je do stolicy.

Może już niedługo...
 
;9811 napisał:
rzucam - na cholere ci dobry mundur i uzbrojenie??? Nam są potrzebne przepisy prawa, kolego. UPRAWNIENIA!! Do czego nam bron? Do ganiania ruskich bab z kraciatkami?? A zatrzymac ją mozesz w drodze zatrzymania obywatelskiego! Bez obserwacji i pracy operacyjnej mozesz rewidowac ludzi na bazarze lub mieczaków jadących na wiejskie dyskoteki, którzy wiozą cos na wlasny uzytek. A jak trafia sie cos wiekszego to jest to najczescie razem z milicją lub sg. Po co my jesteśmy Państwu potrzebni, do czego? Walnelismy "pare" rozlewni alkoholu i lewych stacji benzynowych i zaraz nam zabrali uprawnienia do czynnosci oper - rozp. A czy wiesz, ze SG tworzy grupy mobilne? I mają duzo wieksze uprawnienia niz my!
Pozdrawiam
P.S. od 5 lat pracuje w zwalczaniu.


To lepiej idź już na emeryturę, bo do mobilnych to ty się chyba z takim nastawieniem NIE NADAJESZ!!!
 
Starym Mobilnym w Warszawie tęskno za dawnymi czasami. Kiedyś jedna duża EN-KA i mało pisania, obecnie trzeba pisać i nadrabiać zaległości z wiedzy merytorycznej oraz szukać jeńca.
Tak obecna cisza w tym wątku to może być problem ze zwalczeniem wirusa PILZAKOKOKO.
Ja jestem u "czarnych" od 24 m-cy i teraz zaczyna mi się podobać.
Starzy po szczepionkę i będzie ok.
 
Starym Mobilnym w Warszawie tęskno za dawnymi czasami. Kiedyś jedna duża EN-KA i mało pisania, obecnie trzeba pisać i nadrabiać zaległości z wiedzy merytorycznej oraz szukać jeńca.
Tak obecna cisza w tym wątku to może być problem ze zwalczeniem wirusa PILZAKOKOKO.
Ja jestem u "czarnych" od 24 m-cy i teraz zaczyna mi się podobać.
Starzy po szczepionkę i będzie ok.
A co tak bardzo zaczyna Ci się podobać?
 
mobilny Mamut ...

Starym Mobilnym w Warszawie tęskno za dawnymi czasami. Kiedyś jedna duża EN-KA i mało pisania, obecnie trzeba pisać i nadrabiać zaległości z wiedzy merytorycznej oraz szukać jeńca.
Tak obecna cisza w tym wątku to może być problem ze zwalczeniem wirusa PILZAKOKOKO.
Ja jestem u "czarnych" od 24 m-cy i teraz zaczyna mi się podobać.
Starzy po szczepionkę i będzie ok.

Mamut, jesteś w mobilnych? Coś takiego... :D
 
Back
Do góry