• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Grzechotki

I co z tego że takie przejście duże, jak podjedzie np z 20 aut to już zapchane pasy ,bo na tyle pasów pracuję zielony i JEDEN dla Polaków ,to jest śmieszne żeby na takim przejściu pracował jeden pas!!!!!!!!!!! O tym to już nikt nie mówi tylko się chwalą takim przejściem .
 
To, że pracuje tylko pas zielony i jeden zwykły nie wynika z tego że celników jest mało tylko dlatego że SG ma tylko kilka osób na zmianie i nie dają rady;-)
 
To, że pracuje tylko pas zielony i jeden zwykły nie wynika z tego że celników jest mało tylko dlatego że SG ma tylko kilka osób na zmianie i nie dają rady;-)
Co ty pier....,Wopek robi wozek w minute lub mniej,a kolejka jest pozniej do celasa ktory robi sobie jaja.Przyklad,wczoraj 1 Wopek robil zielony i zwykly, a celas siedzial dobre 5 min. w budce ,a w 2-3 sprawdzal 1 woz.Zaczyna sie nierobstwo celnikow.Wczorajszy wolal sie bawic komorka niz wyjsc na pas.
 
Skąd ty k...wa możesz wiedzieć ile zajęło mu sprawdzenie twoich poprzednich wyczynów w systemie, a zapomniałem wy wiecie wszystko tzn. nic. P..lisz jak zwykle choć o niczym nie masz pojęcia.
 
Skąd ty k...wa możesz wiedzieć ile zajęło mu sprawdzenie twoich poprzednich wyczynów w systemie, a zapomniałem wy wiecie wszystko tzn. nic. P..lisz jak zwykle choć o niczym nie masz pojęcia.
Bo komputer stoi w innym miejscu.
 
Tak,tak,a swistak siedzi i zawija je w sreberka:rolleyes:.Tak czytajac twoje wypociny zastanawiam sie kiedy ostatnio lezales na kozetce,-u psychiatry.

Niestety nie dopchałem się bo ty ją cały czas zajmujesz, no w przerwach między strasznie wyczerpującymi podróżami do Rosji żeby przemycić cokolwiek. Bo jako typowy nierób, masz dwie lewe ręce i do legalnej pracy się nie nadajesz. Wolę pisać wypociny niż śmierdzieć potem jak nasi pożal się boże turyści.
 
Niestety nie dopchałem się bo ty ją cały czas zajmujesz, no w przerwach między strasznie wyczerpującymi podróżami do Rosji żeby przemycić cokolwiek. Bo jako typowy nierób, masz dwie lewe ręce i do legalnej pracy się nie nadajesz. Wolę pisać wypociny niż śmierdzieć potem jak nasi pożal się boże turyści.
A tak apropo pracy to zapytaj kolegów z OC B. co się dzieje jak przyjedzie Pan B. z Olsztyna:D:D
 
Niestety nie dopchałem się bo ty ją cały czas zajmujesz, no w przerwach między strasznie wyczerpującymi podróżami do Rosji żeby przemycić cokolwiek. Bo jako typowy nierób, masz dwie lewe ręce i do legalnej pracy się nie nadajesz. Wolę pisać wypociny niż śmierdzieć potem jak nasi pożal się boże turyści.
Ze juz tak brzydko napisze,-gamoniui!!!!!!!!!!!!!!!!!!!akurat bardzo czesto jezdze zielonym pasem,nierob to cie chyba robil i spapral robote,a co do pracy,to coz,wspolpracuje z firma Rosyjska jako serwisant i wali mnie to w czapke co sobie o tym myslisz.Jedno jest pewne-nie daje soba pomiatac jak wy na pasie a pozniej mecze kompa zeby odreagowac.Do ciebie mam tylko 2 slowa-WAL SIE bo mi ojciec nie wchodzil do wanny zeby teraz lzyc innych.
 
Ze juz tak brzydko napisze,-gamoniui!!!!!!!!!!!!!!!!!!!akurat bardzo czesto jezdze zielonym pasem,nierob to cie chyba robil i spapral robote,a co do pracy,to coz,wspolpracuje z firma Rosyjska jako serwisant i wali mnie to w czapke co sobie o tym myslisz.Jedno jest pewne-nie daje soba pomiatac jak wy na pasie a pozniej mecze kompa zeby odreagowac.Do ciebie mam tylko 2 slowa-WAL SIE bo mi ojciec nie wchodzil do wanny zeby teraz lzyc innych.
Wzniosę się na wyżyny dla ciebie nie dostępne i nie będę obrzucał cię epitetami. Po pierwsze skoro pracujesz jako serwisant to napraw sobie mózg, po drugie nawet jeżeli zrobił mnie nierób to zawsze lepiej niż być wynikiem nieudanego eksperymentu genetycznego ( może próbówka z której powstałeś była brudna) jakim ty jesteś. Po trzecie serwisant to brzmi dumnie prawie jak profesor czy prawnik, także nie daj sobą chłopino pomiatać. Zamiast męczyć kompa pomęcz się ze swoim maluteńkim ptaszkiem, na lepsze ci wyjdzie. Wiem już czytając twoje wynaturzenia co miał na myśli Rynkowski śpiewając " Wypijmy za błędy natury" chodziło mu o ciebie. Piszesz o wielu ciekawych rzeczach a dlaczego nie napiszesz o wypadku?
 
Sorry geyo, nie chciałem cię urazić, nie wiedziałem że jesteś aż serwisantem, przekaże chłopakom na grzechotach żeby ci salutowali od dzisiaj.
P.S. Odkąd pamiętam zawsze wyskakujesz z tym wchodzeniem do wanny czyżbyś miał traumatyczne przeżycia z dzieciństwa. To normalne że twój umysł próbuje wyprzeć złe wspomnienia, ale jak już musisz to opowiedz o tym. Rada z telewizji skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.
 
Sorry geyo, nie chciałem cię urazić, nie wiedziałem że jesteś aż serwisantem, przekaże chłopakom na grzechotach żeby ci salutowali od dzisiaj.
P.S. Odkąd pamiętam zawsze wyskakujesz z tym wchodzeniem do wanny czyżbyś miał traumatyczne przeżycia z dzieciństwa. To normalne że twój umysł próbuje wyprzeć złe wspomnienia, ale jak już musisz to opowiedz o tym. Rada z telewizji skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Nie spociles sie przypadkiem,tyle pisania?
 
ejj Chłopaki...możecie przestać? Umówcie się gdzieś na żywo i dajcie sobie po razie w gębę a nie opierd... się tutaj ;]
Ja wiem, że temat Grzechotek, jak i same Grzechotki to nuda, no ale żeby aż tak bardzo zbaczać z tematu? :D
Lepiej niech ktoś napisze czy na Grzech. dużu ruch? Słyszałem, że zniecierpliwieni "podróżni" z Gro tak bardzo się wkurzają na naszą pracę w Gro, że jadą tam i nawet skanery im nie groźne :D:D
 
Grzechotki - wczoraj na zmianie W. przejechalo podobno grubo ponad 300 aut i to zanim duch kierownika R. opuscil przejscie (!!). Z kolei w nocy wiatr hulał po przejsciu i samochody mozna bylo na palcach policzyć. Ludziska wyjezdzaja przez Gronowo, zeby wrocic przez Grzechotki.
 
ejj Chłopaki...możecie przestać? Umówcie się gdzieś na żywo i dajcie sobie po razie w gębę a nie opierd... się tutaj ;]
Ja wiem, że temat Grzechotek, jak i same Grzechotki to nuda, no ale żeby aż tak bardzo zbaczać z tematu? :D
Lepiej niech ktoś napisze czy na Grzech. dużu ruch? Słyszałem, że zniecierpliwieni "podróżni" z Gro tak bardzo się wkurzają na naszą pracę w Gro, że jadą tam i nawet skanery im nie groźne :D:D
Dobrze slyszales,tak klna na Gronowo ze uszy wiedna.Ruch zrobil sie wiekszy ze jeden pas robi sie za malo.
 
Back
Do góry