• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Don Brono Woju mężny nie poddawaj się

K

koalicja

Gość
Don Brono Woju nasz mężny nie poddawaj się stań w szranki. Twego miecza potrzebuje koalicja nie daj orężowi zardzewieć w pochwie!
Nie ustępuj Jaśnie Oświecony Don Brono. Twe ramię pewne i chwyci mocno ta kraina wymaga zmian nie odstępuj sojuszników Don Brono
Nie Gryzeldy nie Ginerwy ale jasna twa postawa nam potrzebna
 
Don Brono ?
nawet pasuje ale to nie jakaś koalicja za Tobą tęskni podejrzewałabym raczej Alicję i z tym zardzewiałym orężem to przesada , to nie u Don Brona
Ale miło że Cię chyba lubią
pozdrawiam
czarna
 
Jeżeli mówimi o młodym to mamy Na myśłi Księcia Akcyzy z Grodu Hrynia, a jeżeli o dzielnym to o Naczelnym Woju WPA bezkompromisowym ale kompetentnym. Miałem z nim wiele razy do czynienia nie przebierał w słowach (niewyparzony język) ale musze powiedzieć, że zna sie na rzeczy mam na mysłi podatek akcyzowy. Jesłi zas chodzi o eksperyment połaczenia temperamentu Złośliwej Gryzeldy z bezkompromisowością Naczelnego Woja WPA to iście ciekawy eskperyment, ale ciekawsze jest to czy Gryzelda zastąpi Naczelnego Woja na tronie WPA, jeśli tak to szykuje się walka podjazdowa z Młodym Księciem Akcyzy z grodu Hrynia.
Konkludując, nie potrzebujemy eksperymentów, Naczelny Woj WPA jest Fachowcem i to mu trzeba przyznać, Złośliwa Gryzelda musi popracować nad swoim charakterem bo nie trzeba nam walki w naszych szeregach, Młody Książe Akcyza cóż wstrzymam się na razie z komentarzem poczekamy co nam pokaże. Jeszcze jedno Gryzelda ma tez niebywałe atuty duże doświadczenie w kontroli i szybkość przyswajania wiedzy. Przykro mi, że rezygnuje sie z doświadczenia takich osób zastępując ich młodymi ale niedoświadczonymi. Mamy mało czsu na takie rewolucyjne eksperymenty NIE SĄDZI PAN PANIE DYREKTORZE.
 
Jam ci jest znawca znakomity, Don Brono ma niestety do odpokutowania wiele z tym rycerskim przygotowaniem nie do końca prawda.Sprawny to Woj racja w tym jest, nawet nadzwyczaj sprawny lecz do Achillesa mu brakuje błysku w oku być może błysk ten poświęcił dla wdzięków ponętnych białogłów. O Gryzeldzie przecież nie wspomnisz że niestety rycerstwo SZNP pozostawiła w nieładzie i rozsypce,przygotowanie militarne do konfrontacji z rozbójnikami na drodze słabe, informacje od wysuniętych północnych stanic były lekceważone co dało przyczynę tak późnym przechwyceniem łupieżczej łodzi Germanów.Uwag wiele bo i skostnienie doktrynerskie i mała dbałość sprawnego zarządu nad powierzonym garnizonem i załogą jest niestety większym problemem niż ktokolwiek przypuszczał a już Władca na pewno. Dlatego pewnie utworzono Park Jurajski w Lubieszynie aby nie rozkładać morale zaciężnych.Młody Książe z grodu Hrynia jest co prawda młody ale wielce ci on urodziwy i sprawny jest w tym także na umyśle trzeba przyznać że w naszej krainie bardzo sprawny.
Martwi mnie Siekierezado że nic nie mówisz o Ginerwie,daje to powód do rozważań przy tlącej się późno świecy że prowadzisz jakąś grę azaliż wiadomo Wam Siekierezado coś o Wielkim Strategu? Podobno chce zdusić centaury gołymi rękami i sięgnąć po laury ale niestety koń mu się ochwacił i na razie przesuwa wszystko na przyszłe letnie miesiące
 
DO Weryfikatora

Odpowiem ci bez poetyki WERYFIKATORZE.
Gryzelda nie jest tu sama winna, objęła żady, nikt jej nie pomagał, a o akcyzie niewielu miało pojęcia oprócz niej, Don Brona i najwyższego rangą Karmiciela mastodontów w Parku Jurajskim. Pozostawiono ją samą, borykającą się z bałaganem w SZNP, jakiś sweterkowy młodzieniec robił tam niezłe zamieszanie, trudno było sobie z nim poradzić- ale w końcu poległ. Uważam, że za to odpowiada też Karmiciel Mastodontów, który preferuje swoich ludzi i nie da im zrobić krzywdy, wychodząc z założenia Mierny ale Wierny. Natomiast co do łodzi Germanów to już wcześniej zgłaszano ten problem ale nie znalazł poklasku u Byłego Naczelnego Wodza a i Karmiciel Mastodontów nie widział nic w tym zdrożnego (znaczy niezgodnego z prawem).
Co do Młodego Księcia Akcyzy z Grodu Hrynia nie bede sie wypowiadał, czas pokaże.
Jasnowłosa Ginewra - hmm, cóż mogę powiedzieć mam mieszane uczucia, Babka z jajami, minus brak doświadczenia ( ale któż je ma przy przeprowadzaniu analizy ryzyka) i szybkości podejmowania decyzji patrz wątek pierwotny, ogólnie myślę, że jak nie bedzie myślała tylko jak utrzymać stołek i o własnej asekuracji a zajmie się praktyczną stroną analiz tak żeby przynosiły konkretniejsze efekty dla szarego celnika to ma szanse na to by byc nazywanym Naczelnikiem. Co do Głównego Stratega miał dzisija przekazać jakieś wieści, ale nic jeszcze mi nie wiadomo. Co do gier nie lubie ich prowadzić, wole jasną męską rozmowę bez niedomówień. Mam nadzieję, że Nasz Główny Strateg nie zniechęcił się do czytania tego forum, niestety sam jest sobie winny, niefortunnie się wyrażając doprowadził do różnicowania swoich podwładnych.
 
co ty możesz wiedzieć o cle skoro nie wiesz kto jest Wielkim Strategiem WS który dołączy do mastodontów w Parku Jurajskim .reszta wypowiedzi to tekst który powtórzyłaś za pewnym kolegą
 
Re: DO Weryfikatora

Gośc od SIEKIEREZADY napisał:
Odpowiem ci bez poetyki WERYFIKATORZE.
Gryzelda nie jest tu sama winna, objęła żady, nikt jej nie pomagał, a o akcyzie niewielu miało pojęcia oprócz niej, Don Brona i najwyższego rangą Karmiciela mastodontów w Parku Jurajskim.




Jak to czytam te idiotyzmy,to robi sie mi niedobrze.
 
Rządy... a nie "żądy"... Fuu... do szkołu trzeba by iść ponownie... albo i pierwszy raz. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia... Pozdrawiam.
 
Back
Do góry