• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

dlaczego SSC odpowiada tylko na niektóre

U

uzdrowiciel cła

Gość
dlaczego SSC odpowiada tylko na niektóre pytania, może niektóre mu wybinie nie leżą, na to na pewno odpowie, że ma za mało czasu
pozdrawiam SSC

uzdrowiciel cła
 
Obecnie z tego co mi wiadomo Pan Kapica przebywa na urlopie, więc uszanujmy prawo do wypoczynku, który tak samo należy się szefowi SC jak każdemu z nas..
Sam bardzo licze na wypowiedź Szefa SC w kilku tematach i cierpiliwe czekam na odpowiedź.
 
Staram się odpowiadać tam gdzie mozna się merytorycznie wypowiedzieć, albo coś wyjaśnić. Jeżeli post zawiera w sobie tezę i jeszcze będącą pretensją, to nie odpowiadam, bo uważam, że każdemu wolno się na forum wypowiedzieć, a ja nie musze się do wszystkiego odnosić.
Czasem nie odpowiadam też na pytania stawiane już po raz kolejny, a moje stanowisko w tej sprawie można znaleźć w historii forum - to raczej z ograniczonych możliwości czasowych.
Jeżeli gdzieś coś pominąłem, a autor czeka na odpowiedź to prosze o przypomnienie.
jk
 
Back
Do góry