• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dla młodych w SC

marcinfl

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
IC Olsztyn - wg porozumienia Dyrektora ze Związkami ( "związkami" ?) , funkcjonariusze w służbie przygotowawczej bez zdanych OBYDWU egzaminów (zawodowy i językowy) nie otrzymają wyrównania ani żadnej podwyżki.

powołuję się na pismo, które podpisali związkowcy i dyrektor IC Olsztyn, i które już zostało wysłane do oddziałów.
To, czy jest to działanie prawne, czy też nie, to już inna sprawa.


Ciekawe jak P-ń?:D
 
Nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek ZZ w porozumieniu z DIC mógł zablokować wzrost uposażenia zasadniczego do minimum zgodnie z rozporządzeniem ws uposażenia zasadniczego , tj. dla mkc do prawie 2500 zł brutto, z wyrównaniem od lipca (chociaż na "wschodzie" wszystko jest możliwe:))
 
Ostatnia edycja:
wyrównanie musi być, bo rozporządzenie jest najważniejsze i nic tam nie jest napisane, żę funkconarjusze w służbie przygotowawczej bez zdanych egzaminów nie otrzymają podwyżki... jakby tak się stało to widzę ten zapał do pracy i motywacje hehe
 
różne cuda na kiju widziałem ale to by było niezłe może zabrać jakieś pieniądze palaczom albo leworęcznym.

ps. czekam na ciętą ripostę Kóbełka pomyjów może zgadzi się z pomysłem DIC Olsztyn.:cool:

znowu znikam na dłużej-obowiązki:D
 
post edytowałem, bo ktoś bezprawnie włamał się na to konto...!!! a kaska wiadomo poszła znowu na "wyrównanie kominów" z pominięciem mkc!
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry