• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Awanse

krytyk

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Sierpień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
No ciekawe jak w Bobrach będą podzielone awanse i ile osób awansowanych w stopniu i w stanowisku sprzed roku dostanie kolejny awans, za wielkie zaslugi, czesto nie zwiazane z praca albo powiazane z mobilkami. A może część dostanie za umiejętność robienia tak, by nic nie robic takze za przyzwoleniem osoby ze znanej miejscowości? Mam nadzieje ze nasze kierownictwo nadinstacyjne jest czujne.
 
poprzednia komórka kiera? kto jest najblizej niego? czyj malzon pracowal w mobilkach? kto dostaje corocznie awans? za co?
Jesli wyjdzie tak jak prorokuje to poprosze kolege nie pracujacego w sc zeby wystapil do ic w trybie ustawy o dip i poprosil o uzasadnienie poszczegolnych awansow (toz to ma wplyw na wydatki publiczne) a potem wywiesze na naszych kierunkach w oc, zeby każdy zobaczył ich zasługi dla naszej slozbyi ocenil.

Tępactwo sie szerzy i spada kaskadowo w dół, a przykład idzie od najwyższych. (ekon. Perdisson).
 
No i stało się!

Jestem jednak prorokiem! Zgodnie z zapowiedziami złożę wniosek o udostępnienie uzasadnienia do określonych awansów w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej, a dodatko powiadomie kogo trzeba w MF. W razie czego przepchnę skargę do WSA jeśli dyrektor odmówi bądź nie rozpatrzy mojego wniosku. A jak już otrzymam taką info to napewno w Bobrach udostępnie dla wszystkich (oczywiście anonimowo).
 
Back
Do góry