• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Aplikant - dziecko gorszego Boga?

vadis

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,

wkrótce miną 2 lata odkąd funkcjonariusze SC otrzymują wyższy o 150 zł dodatek za stopień służbowy. Jak wiadomo zmianami nie zostali objęci aplikanci. Stąd moje pytanie, czy jest wola wśród działaczy związkowych o upomnienie się w tej kwestii o szeregowych funkcjonariuszy?

Pozdrawiam.
 
Dlatego też młodzi aplikanci składajcie deklaracje i wstępujcie do ZZ CELNICY PL.
 
Przecież przechodząc do służby stałej po dwóch latach na wniosek przełożonego można awansować na starszego aplikanta.
Czy są IC w których tak się nie robi? Przecież to miało odróżniać aplikanta w służbie przygotowawczej od funkcjonariusza w służbie stałej!

Czyżby w ramach oszczędności w Waszej ic awansowano dopiero po 5 latach?
 
Jabol, "awans" (a może jałmużna) po 4 czy 5 latach to norma, przynajmniej w IC Olsztyn.
 
wiem o mandżurii, bo gdy rok temu byłem na dopomóżkach, to pracowałem z "5 latkami" z łączką, smutne

czy w innych ic granicznych jest podobnie (bo w wewnętrznych od wielu lat nikogo nie przyjmowano)
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry