• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowy Rok życzenia

mara

Użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
81
Punkty reakcji
79
Pozdrowienia dla wszystkich Zolli którzy dzisiejszej nocy pełnią służbę na granicach RP.
Do 2004 roku cała moja długa służba była związana tylko z granica i wiem co to znaczy praca na granicy. Tym bardziej życzę WAM spokojnej służby i szczęśliwego NOWEGO ROKU. Oby był zdecydowanie lepszy jak obecny.:)
 
Pozdrowienia dla wszystkich Zolli którzy dzisiejszej nocy pełnią służbę na granicach RP.
Do 2004 roku cała moja długa służba była związana tylko z granica i wiem co to znaczy praca na granicy. Tym bardziej życzę WAM spokojnej służby i szczęśliwego NOWEGO ROKU. Oby był zdecydowanie lepszy jak obecny.:)
Przyłączę się do życzeń mara.
Również moja służba do 2004 r miała miejsce na granicy i wiem co to znaczy stać na 30 st. mrozie, spacerować po pełnym dziur moście w Kukurykach, kiedy śnieg sypie za kołnierz, ech.. Tym bardziej życzę wam koledzy i przyjaciele pełniący dzisiaj służbę i wszystkim zollom spokojnej służby i szczęśliwego NOWEGO ROKU. Oby rok 2011 był nie gorszy jak 2010.
 
Na Nowy Rok, dużo zdrowia , szczęścia, pogody ducha i wiary w lepsze jutro dla Sławka Siwego i wszystkich Zolli.
 
Back
Do góry