• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

celnik bez munduru

wszyscy trampki i dresy!!!!!! ciekawe co by zrobili???????nawet postepowanie nie wyjdzie bo kazdy adwokat zmiesza ich z blotem;)
 
jak można było do takiej sytuacji dopuścić w całym kraju? brawo, oby tak dalej... przy innych służbach jesteśmy dziadostwem nawet z wyglądu...
 
jak można było do takiej sytuacji dopuścić w całym kraju? brawo, oby tak dalej... przy innych służbach jesteśmy dziadostwem nawet z wyglądu...
Oczywiście, że tak.
Wystarczy popatrzeć choćby na mundury polowe. Kiedyś ich jakość nie była super, ale były dobrej jakości. A to co dają teraz to tragedia. W spodniach odpadają guziki, a materiał po kilkunastu praniach robi się jasnozielony.
 
czemu nie ma polówek ???

niby przysługuje mi nowa polówka od dwóch lat, ale kto ją widział, chodzę w koszulce polo na której ledwo widać napis "sluzba celna" niby coś mają z tym zrobić ale kiedy??
 
niby przysługuje mi nowa polówka od dwóch lat, ale kto ją widział, chodzę w koszulce polo na której ledwo widać napis "sluzba celna" niby coś mają z tym zrobić ale kiedy??

Opisywałem problem w wątku założonym w czerwcu "patologie w SC" i do tego dojdzie, że tyłkami będziemy świecić, a przez wartościowanie będziemy się nazywać nie SC a GołoDupcy (czyli GD). Nie mówię tu ekspertach i oficerach - bo to elita w naszej SC i im się należą godne pobory :)
 
niby przysługuje mi nowa polówka od dwóch lat, ale kto ją widział, chodzę w koszulce polo na której ledwo widać napis "sluzba celna" niby coś mają z tym zrobić ale kiedy??
Można wspomnieć także o koszulach.... 4 szt. od 2 lat z czego białe wara załozyć bo to dla oficerów a buty prywatne... bo słuzbowych nie ma... paranoja jest goła ;)
 
czy ktoś z mundurami coś zamierza???

czy ktoś z mundurami zamierza coś zrobić, czy też mamy zacząc chodzić nago??????
 
Oj tam, narzekacie. A widzieliście kompanię honorową na uroczystościach w Gdyni? Brakowało im tylko karabinów. Czy ktoś wie, na jakiej podstawie zmodyfikowano umundurowanie galowe funkcjonariusza celnego? Może to przykład dla pozostałych: zakładaj co masz, może być nawet pas od brata z wojska, buty od zaprzyjaźnionego strażaka itd.
 
podstawy modyfikacji chyba nie ma ale się dorobi z czasem

ciekawe jak to się ma do wartościowania, oraz struktury SC i skąd jest kasa na to?

co prawda nie mam nic przeciwko kompanii reprezentacyjnej SC ale winno to zostać zrobione zgodnie z prawem
 
Nastała Jesień, zbliża się Zima a na niektórych oddziałach granicznych funkcjonariusze z grubszego umundurowania maja tylko koszule z długim rękawem !! Nie maja ani polaru ani kurtki !! Czy to jest normalne ?!
 
Ale za to dyrektora generała macie eleganckiego, tylko zwróćcie mu uwagę aby umieścił we właściwym miejscu na płaszczu orzełki - powinny być na górnej klapie kołnierza a nie na dolnej, ciekawe co sobie o tym pomyślał generał policji który stał obok generała SC na uroczystości 11 Listopada?
 
jak to !

... co sobie o tym pomyślał generał policji który stał obok generała SC.
to samo co my.
ignorant w szatach wielkiej figury.
niestety ten PR promieniuje po ościennych izbach.
z różnym, niekiedy karykaturalnym skutkiem.
na flance poł-wsch zwolniono właśnie z pracy związkowca chronionego prawem za ujawnianie nieprawidłowości.
co to oznacza dla pozostałych ?
podeślijcie linka z występów.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Nastała Jesień, zbliża się Zima a na niektórych oddziałach granicznych funkcjonariusze z grubszego umundurowania maja tylko koszule z długim rękawem !! Nie maja ani polaru ani kurtki !! Czy to jest normalne ?!
A nie jest to normą ? Bo już do tego tak przywykłem że wydaje mnie się to normalne... chmmmmm ale mogę się mylić...
 
Co jest z tymi mundurami? Czeka się ponad miesiąc i przychodzą jakieś dziwne spodnie polowe z krokiem do kolan. Skąd oni wzięli taki wzór spodni? Te spodnie wstyd jest założyć bo wyglądają jak u raperów :)
 
Co jest z tymi mundurami? Czeka się ponad miesiąc i przychodzą jakieś dziwne spodnie polowe z krokiem do kolan. Skąd oni wzięli taki wzór spodni? Te spodnie wstyd jest założyć bo wyglądają jak u raperów :)

pisz do smogorzewskiego, da ci swój pułkownikowy dopóki nie puścił na allegro
i może odpali coś z mundurówki
 
Back
Do góry