• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Normalnie cisza:) Krecik

Kreciku ! Los płata różne figle. Współczuję Ci serdecznie . Idiotów w cle nie brakuje , ale to nie jest powód do odchodzenia z cła. Co do zarobków , to są one dużo większe niż w BIEDRONCE.Jeśli mogę Cię pocieszyć czymkolwiek , to wiedz , że ludzi z poczuciem identyfikacji z mundurem celnika jest jeszcze garstka.Ale nikt z przełożonych tego nie docenia.Pozdrawiam.
 
Witajcie moi mili (mam taką nadzieję). W tej paskudnej izdebce jedynie prywata, kumoterstwo i ogólnie paskudztwo. Brak związków zawodowych, czyli jakiejkolwiek formacji która chociaż pozornie udawałaby, że coś robi dla ogółu, tu są jedynie sami pozoranci. Jak dobrze, że już nie trwonię swoich pieniędzy na składki. Chciałoby się zapytać cytując Ciechowskiego "gdzie oni są?!" I jeszcze te propozycje, których forma bardzo dziwną jest lecz jednoznaczną. Pozdrawiam .
 
Kreciku ! Los płata różne figle. Współczuję Ci serdecznie . Idiotów w cle nie brakuje , ale to nie jest powód do odchodzenia z cła. Co do zarobków , to są one dużo większe niż w BIEDRONCE.Jeśli mogę Cię pocieszyć czymkolwiek , to wiedz , że ludzi z poczuciem identyfikacji z mundurem celnika jest jeszcze garstka.Ale nikt z przełożonych tego nie docenia.Pozdrawiam.
Ale trzeba tak naprawdę to przemysleć Panie PRAWIE EMERYT. w prywatce jak jest dobrze to jest dobrze, a tu (ja także narzekam) masz stałą pensję (w prywatce brak obrotów - wyjazd) urlopiki dodatkowe, zdrowotnw, rehabilitacyjne, trzynasteczka. Wiadomo chcemy więcej ale kto broni idż w prywatę. Po TWOICH postach nie widzę identyfikacji z SC!.
 
Jack a Ty w jaki sposób identyfikujesz się ze SC ???
Rybciu, Izdebka ciasna, ale własna.... ciekawe co będziesz mówić kiedy jej już nie będzie ???
i jeszcze taka drobna uwaga: tutaj wszyscy pod wszystkimi dołki kopią .... a kiedy zaczynają kopać pojawia się "krecik" ....
POzdrawiam
 
Back
Do góry