Strona 1241 z 1299 PierwszyPierwszy ... 2417411141119112311239124012411242124312511291 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,681 do 8,687 z 9092

Temat: Emerytury !!!

Domyślnie

Cytat Napisał mm1 Zobacz post
    jeżeli nie będzie emerytur mundurowych i innych
    przywilejów związanych ze służbą mundurową to tak naprawdę
    praca jako cywil czy mundurowy ......
    1 marca 2017 roku nie będzie już instytucji której dotyczył wyrok trybunału konstytucyjnego. Nie będzie podmiotu jego dotyczącego.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał antykas Zobacz post
    1 marca 2017 roku nie będzie już instytucji której dotyczył wyrok trybunału konstytucyjnego. Nie będzie podmiotu jego dotyczącego.
    Slawek, czy prawnicy nie mogliby sie wypowiedziec w tej kwestii? Jakie bedzie mial znaczenie wyrok TK w momencie gdy juz nie bedzie SC?

Domyślnie

ADAM DWORCOW

" Slawek, czy prawnicy nie mogliby sie wypowiedziec w tej kwestii? Jakie bedzie mial znaczenie wyrok TK w momencie gdy juz nie bedzie SC?"

WYDAJE MI SIĘ, ŻE JEŻELI WYKONUJEMY CZYNNOŚCI POLICYJNE I BĘDZIEMY FUNKCJONARIUSZAMI, TO DALEJ NAM SIĘ NALEŻY EMKA MUNDUROWA, A NIE JEST TO UZALEŻNIONE OD NAZWY PRACODAWCY,

SAM P. BANAŚ MÓWIŁ, ŻE KAS JEST NASTĘPCĄ PRAWNYM.... : ( O ILE DOBRZE PAMIĘTAM
    Ostatnio edytowane przez szeregowy z granicy ; 11-01-2017 o 18:24

Domyślnie

Cytat Napisał szeregowy z granicy Zobacz post

SAM P. BANAŚ MÓWIŁ, ŻE KAS JEST NASTĘPCĄ PRAWNYM.... : ( O ILE DOBRZE PAMIĘTAM
    Skoro tak mówił sam P. Banaś to pewnie tak będzie i emki na bank będą do końca 2016 roku.

He..hheee..hhhee dobre..ale się uśmiałem
    Ostatnio edytowane przez Młody_Celnik ; 11-01-2017 o 20:10 Powód: ,

Domyślnie

MŁODY CELNIK
    "Skoro tak mówił sam P. Banaś to pewnie tak będzie i emki na bank będą do końca 2016 roku.

He..hheee..hhhee dobre..ale się uśmiałem ".......

NIE WIEM CO CIĘ TAK ROZBAWIŁO , CHYBA NIC NIE ZROZUMIAŁEŚ Z MOJEGO WPISU

TO ŻE P. BANAŚ POWIEDZIAŁ .... ( że kas jest następcą prawnym...) WCALE NIE OZNACZA , ŻE EMKI DOSTANIEMT BEZ WALKI . ( MAMY ROK 2017 - DLA PRZYPOMNIENIA )

PS
    TEN WPIS NALEŻY CZYTAĆ W CAŁOŚCI - NIE DZIELIĆ GO ! ( WTEDY MA SENS )

" ADAM DWORCOW

" Slawek, czy prawnicy nie mogliby sie wypowiedziec w tej kwestii? Jakie bedzie mial znaczenie wyrok TK w momencie gdy juz nie bedzie SC?"

WYDAJE MI SIĘ, ŻE JEŻELI WYKONUJEMY CZYNNOŚCI POLICYJNE I BĘDZIEMY FUNKCJONARIUSZAMI, TO DALEJ NAM SIĘ NALEŻY EMKA MUNDUROWA (I WYROK TK BĘDZIE SIĘ DO NAS "STOSOWAĆ"), A NIE JEST TO UZALEŻNIONE OD NAZWY PRACODAWCY,

SAM P. BANAŚ MÓWIŁ, ŻE KAS JEST NASTĘPCĄ PRAWNYM.... : ( O ILE DOBRZE PAMIĘTAM "
    Ostatnio edytowane przez szeregowy z granicy ; 12-01-2017 o 09:49

Domyślnie

Szeregowy z granicy, ogarnij się... Naucz się cytować posty i kulturalnie nie smaruj wielkimi literami... Obsługa forum nie jest taka trudna...

Uprawnienia