• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

kiepski ten komunikat..czas ucieka a my nadal jesteśmy w czarnej d....,a za chwilę święta,nowy rok i .......
 
Podkomisja nie odbyła się, gdyż Pani Przewodnicząca złamała rękę właściwie w*przeddzień.
I to jest argument, że podkomisja nie odbyła się ?! A jak ta pani będzie na L4 przez 5 tygodni to oznacza, że ci, którzy kwalifikują się na te 5/15/55 mogą tylko czekać na Godota ?! O co tu chodzi do jasnej cholery ?!

Nie umniejszając cierpieniu przewodniczącej.................................. nie wyobrażam sobie aby z powodu choroby kierownika np. OC granicznego zamknęli przejście graniczne :) .
 
Jestem ciekawy jak będzie wyglądał oficjalny protokół z tego spotkania i kiedy zostanie ogłoszony. I czy SSC podpisze się pod słowami, które na tym spotkaniu wypowiedział.
A w kwestii podkomisji to wydaje mi się, że jej szefem jest poseł z PIS, a nie posłanka z PO. Może warto by przypomnieć listę członków tej komisji.
 
Eirene. Idź z tym do Przewodniczącego w swojej Izbie. Ma obowiązek tym się zająć gdy jesteś członkiem Związku

Jestem członkiem .Byłem zrobił tylko tyle ze poszedł do naczelniczki kadr, ale z tym to ja już sam byłem.Nie za bardzo się rwał do tego dopiero za którymś razem zresztą jak poprosiłem .
Podobno mają być konkursy na spec ale podwyżka będzie dopiero od dnia wygrania konkursu tak mi powiedziano (bez spłaty,a skoro nowo zatrudniani byli już na ta stawkę to czy to nie dyskryminacja). I gdzie są te stanowiska które pozostawiali Ci którzy wygrywali konkursy na st spec,bo na nie jakoś nie było naboru z konkursu.
A że jest już grudzień to na kiedy to przypadnie.
 
Ostatnia edycja:
Jestem ciekawy jak będzie wyglądał oficjalny protokół z tego spotkania i kiedy zostanie ogłoszony. I czy SSC podpisze się pod słowami, które na tym spotkaniu wypowiedział.
A w kwestii podkomisji to wydaje mi się, że jej szefem jest poseł z PIS, a nie posłanka z PO. Może warto by przypomnieć listę członków tej komisji.
cisza sza!!!!!!!!
 
O emki można zapytać dyrekcję mojej IC Biała Podlaska. Na pewno coś wiedzą o kryteriach skoro przenoszą ostatnio na oddziały osoby z izby które nie były nigdy na granicy i to tylko na kilka dni żeby sobie staż "policyjny" nabili :) Jak była kiedyś akcja wspomożenia kolegów z OCD Dorohusk to oczywiście byli niezdolni do służby ale teraz nastąpiło cudowne ozdrowienie :)
Od poniedziałku nasze oddziały ma zasilić spora grupa "gwiazd" izbowych i to na całe 3 dni :).
 
O emki można zapytać dyrekcję mojej IC Biała Podlaska. Na pewno coś wiedzą o kryteriach skoro przenoszą ostatnio na oddziały osoby z izby które nie były nigdy na granicy i to tylko na kilka dni żeby sobie staż "policyjny" nabili :) Jak była kiedyś akcja wspomożenia kolegów z OCD Dorohusk to oczywiście byli niezdolni do służby ale teraz nastąpiło cudowne ozdrowienie :)
Od poniedziałku nasze oddziały ma zasilić spora grupa "gwiazd" izbowych i to na całe 3 dni :).

.......kierując się dobrem służby....................przenoszę Pana/Panią na okres..........................od - do.............
 
Na razie widocznie wzięli sobie na uwage starszy post w którym było napisane że kryterium pozostania w mundurze będzie wykonywanie zadań choćby dzień więc wzięli na zapas 3 dni :)
 
Na razie widocznie wzięli sobie na uwage starszy post w którym było napisane że kryterium pozostania w mundurze będzie wykonywanie zadań choćby dzień więc wzięli na zapas 3 dni :)

Czyli coś w tym jest...............a zatem sprawa emerytur realna jak mniemam.
 
O emki można zapytać dyrekcję mojej IC Biała Podlaska. Na pewno coś wiedzą o kryteriach skoro przenoszą ostatnio na oddziały osoby z izby które nie były nigdy na granicy i to tylko na kilka dni żeby sobie staż "policyjny" nabili :) Jak była kiedyś akcja wspomożenia kolegów z OCD Dorohusk to oczywiście byli niezdolni do służby ale teraz nastąpiło cudowne ozdrowienie :)
Od poniedziałku nasze oddziały ma zasilić spora grupa "gwiazd" izbowych i to na całe 3 dni :).


Jeżeli wilk jest u drzwi, jedyne wyjście to zaprosić go na obiad.
 
O emki można zapytać dyrekcję mojej IC Biała Podlaska. Na pewno coś wiedzą o kryteriach skoro przenoszą ostatnio na oddziały osoby z izby które nie były nigdy na granicy i to tylko na kilka dni żeby sobie staż "policyjny" nabili :) Jak była kiedyś akcja wspomożenia kolegów z OCD Dorohusk to oczywiście byli niezdolni do służby ale teraz nastąpiło cudowne ozdrowienie :)
Od poniedziałku nasze oddziały ma zasilić spora grupa "gwiazd" izbowych i to na całe 3 dni :).

A skąd wiesz że tam nie zostaną, a ty nie pójdziesz na ich miejsce ???
 
Pierwsze wcale nie wyklucza drugiego, a nawet może to drugie ułatwić ... ;)

Krótko i na temat nie o wilkach. Czy emki będą uchwalone czy nie ? Jeżeli tak to kiedy? Wiele osób chce spadać z" baru".........nie cze3kając na jakieś enigmatyczne propozycje. Przyszedł czas na młodych. Przecież uważają, że "starzy" zajmują im stanowiska i chcą " bezapelacyjnie służyć do końca........mojego albo jej..." cyt. Psy reż Pasikoewski
 
Krótko i na temat nie o wilkach. Czy emki będą uchwalone czy nie ? Jeżeli tak to kiedy? Wiele osób chce spadać z" baru".........nie cze3kając na jakieś enigmatyczne propozycje. Przyszedł czas na młodych. Przecież uważają, że "starzy" zajmują im stanowiska i chcą " bezapelacyjnie służyć do końca........mojego albo jej..." cyt. Psy reż Pasikoewski



Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.
 
Back
Do góry